NOCNE GADANIE

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23800
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: grazynamackowiak »

Dzień dobry :kwiat:
Pogodny chłodny ,jesienny dzień :kwiat:
Gienu kuruj się , zdrówko najważniejsze 8-)
Sobota weekend ,prace w domu ,ogrodzie :kwiat:
Wieczorem odpoczynek i w niedzielę 8-)
Miłego pogodnego popołudnia ,wieczoru ,pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: andrzej1955 »

Gienia :kwiat: i Czarownica :kwiat: bardzo wczesne pozdrowienia weekendowe ,Grażynka :kwiat: dzisiaj już nie pracuś bo dzisiaj wolne -zapewne urzęduje w ogrodzie ,Miłego weekendu życzę i Pozdrawiam :kwiat: :serce: :kwiat:
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1951
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: Zosia »

Puk,puk dobry wieczór:). Wszędzie cicho, nikogo ,sobota ..... . Pozdrawiam nocne marki, do których niestety (a może i dla mnie dobrze) ja nie należę ale same miłe ludziki tu zaglądają więc serdeczności przesyłam :kwiat: Andrzeju musi być dobrze . Te wymuszone wyjazdy przynoszą czasami najlepsze efekty ale.....przecież o tym wiesz . Takiego Ci z całego :serce: życzę :)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: andrzej1955 »

Dzięki Zosiu :kwiat: z Całego :serce: chcieć to ja chciałem a wyszło jak wyszło i tak jak piszesz te czasem niechciane to całkiem dobrze wypadają-jestem już dużym.....chłopcem i na pewno sobie poradzę-Dzięki za Dobre Słowo ,Pozdrawiam Nocnych i Miłego Wieczoru Życzę :kwiat: :serce: :kwiat:
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4395
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: Kleinehexe »

Witam Wszystkich :kwiat: , tym razem o porze, jak na Nocnych przystało :D
Dzionek upłynął przyjemnie. Pogoda dopisała to i codzienny  spacerek po lesie można było zaliczyć, by energii nabrać do pracy przy pakowaniu dobytku. Pudeł przybywa, a końca nie widać. Większąść to książki, co przypomniało mi pewną prawdziwą historię z nimi związaną.
Do domu polonistyki przychodzi, nazwijmy go Darek-stolarz, by naprawić oberwaną półkę. Gdy obejrzał miejsce "wypadku ", wyłuszcza  polonistce, że to nie dziwne, że półka nie wytrzymała, skoro tyle książek na niej stało. Na co ona ze zdziwieniem odpowiada: Ależ proszę pana, przecież to była tylko sama nowelistyka?! :lol:
Kolorowych snów kochani! 🛌🌃
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: andrzej1955 »

Czarownico :kwiat: co Ty z tymi ...pudłami-przecież teraz już chyba eksmisje są wstrzymane ,chyba że nie zapłacone...rachunki ;) a co do tej półki to może się zarwała bo były jakieś egzemplarze jak Potop ,Ziemia Obiecana ,Działa Nawarony to tylko film bo książki nie znam ,Komu Bije Dzwon i tym podobne :roll: Kolorowych i Spokojnych Nocnym Życzę, Papatki :kwiat: :serce: :kwiat:
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27705
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: Princi »

Haj Nocne :)
Przybyłam....zobaczyłam.....poczytałam ....nikogo nie zastałam :roll:
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4395
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: Kleinehexe »

Sienkiewicza to mogły być najwyżej "Szkice węglem" czy "Janko muzykant", albo "Nasza szkapa" Konopnickiej, żadne tam działa, mały kaliber. ;) :lol:
Eksmituję się sama, wyprowadzka, znudziło mi się płacenie wciąż rosnącego czynszu. Zamarzyło mi się jak temu Jasiowi z kawału😉:
Pani w szkole pyta Jasia kim chce zostać w przyszłości.
Jasiu mówi:
- Proszę pani ja chce zostać menelem.
- Jasiu menelem? Jak to?
- Proszę pani, bo stał bym sobie pod sklepem z kolegami, a to samo w sobie jest już przyjemne. No i niech pani pomyśli zero ZUS-u, podatków, NFZ się tobą nie interesuje. W lato będę spał pod gołym niebem, w zimę w przytułku, ludzie się mną zaopiekują, bo ludzie z natury są dobrzy. Byłbym szczęśliwym, wolnym człowiekiem.
Pani pośmiała się z Jasia, że głupi.
Trzydzieści lat później Jasiu spogląda z 80 piętra swojego hotelu w Dubaju na szereg nieruchomości, patrzy na helikopter, który zabierze go za chwilę na jego wyspę, patrzy na jego jacht, który kołysze się w jego przystani i mówi.
- Kur...aa! Gdzie popełniłem błąd!? 😁

Tutaj to ruch podobny jak na lotnisku, jedni wpadają, drudzy wypadają, ciągle w przelocie.😃
Miłej niedzieli, dla pracusiów i nie tylko, wypoczynku przed nowym tygodniem.🍀
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: andrzej1955 »

Witam ,nie wiem jak tam z zasięgiem w ....Dubaju-ale Dubaj to Dubaj ;) wielu chciałoby popełnić taki,, ,błąd :o ,cierpliwości przy przeprowadzce i uważaj Czarownico :kwiat: żebyś czegoś nie zapomniała ;) Pozdrawiam w niedzielne południe i Serdeczności przesyłam ,Miłego dnia :kwiat: :serce: :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14403
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: GIENIA »

Niedzielne ,...., dzien dobry :D
ODPOWIEDZ