Muszyna

Opis miejscowości uzdrowiskowych. Fotografie. Otoczka pobytów w sanatoriach. Nieco rozrywkowo, nieco turystycznie. Co warto zobaczyć, gdzie się rozerwać.
forumowicz

Re: Muszyna

Post autor: forumowicz »

Lewku , w Muszynie troszkę zatrzymał się czas , zobaczyć to można jeśli przez chwilę zatrzymamy się sami :D
kasia+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 221
Na forum od: 08 cze 2014 20:14
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Muszyna

Post autor: kasia+ »

tak - Muszyna jest super pod wieloma względami ... byłam tam z 4 razy w ; odstępach ; - cały czs się zmienia i mam miłe wspomnienia ... poznałam kilka osób do których tęsknię ... :serce: ;)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Muszyna

Post autor: Felice »

Byłam w Bacówce Nad Wierchomlą podczas ostatniego pobytu w Krynicy.Wjeżdżaliśmy na górę wyciągiem,widoki przepiękne.Może odgrzebię zdjęcia.Mam mały techniczny problem,bo korzystam z windowsa 10 i nie przerabiałam wstawiania zdjęć na nim, :roll:
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31258
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Muszyna

Post autor: Nutka »

Felice pisze:Byłam w Bacówce Nad Wierchomlą podczas ostatniego pobytu w Krynicy.Wjeżdżaliśmy na górę wyciągiem,widoki przepiękne.Może odgrzebię zdjęcia.Mam mały techniczny problem,bo korzystam z windowsa 10 i nie przerabiałam wstawiania zdjęć na nim, :roll:
A ja myślałam,że ze mną jest coś nie tak :roll: .....odkąd mi mój mąż zainstalował to "dziadostwo"....nie mogę się pozbierać :evil:
OK.. niby dobry program...ale nie dla mnie :twisted: .......
A zdjęcia,to jedna wielka porażka....od tygodnia nie mogę dziadostwa opanować :twisted:
Pozdrawiam użytkowników "windowsa 10"....Oczywiście Muszynę też :D
forumowicz

Re: Muszyna

Post autor: forumowicz »

Niektórych nudzi ;) niektórych urzeka :) ale swój urok ma o czy się ostatnio przekonałem :D i wspomnienia mam bardzo miłe :D
Ja tam wrócę ;) :roll: co zrobić że uwielbiam takie .....końcówki świata :serce:
Widzę że z niektórymi minęliśmy się o włos ;) szkoda ,ale świat jest mały więc może kiedyś.......... :D
Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
jovanka96
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 13 kwie 2016 14:47
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Muszyna

Post autor: jovanka96 »

Może to niektórych zdziwic, to, co napisze, ale najbardziej w Muszynie urzekło mnie....powietrze :) Nie mogłam sie go nawdychać.....nie wiem, czy tylko ja mam takie odczucie? Bywałam w róznych zakątkach Polski, ale nigdzie tak nie "pachniało" swieżoscia jak własnie w Muszynie.

Pozdrawiam serdecznie :kwiat:
Awatar użytkownika
biedroneczka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4423
Na forum od: 03 sty 2012 09:40
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Muszyna

Post autor: biedroneczka »

Jowanko, bardzo Ci zazdroszczę, że mogłaś pooddychać cudnym, górskim powietrzem...
Ja, niestety nie miałam tej przyjemności, wręcz przeciwnie...wszędobylski smog, który rozgościł się w grudniu w tej muszyńskiej kotlince, skutecznie uniemożliwiał normalne oddychanie, a co tu dopiero mówić o oczyszczaniu płuc :(
Żałuję, że los nie rzucił mnie tam o innej porze roku... Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Muszyna

Post autor: Maryann »

Byłam w maju 2016 roku... piękna spokojna miejscowość... ogrody zmysłów za kilka lat będą jeszcze piękniejsze..
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Muszyna mon amour ...

Post autor: jacky6 »

biedroneczka pisze:Jowanko, bardzo Ci zazdroszczę, że mogłaś pooddychać cudnym, górskim powietrzem...
Ja, niestety nie miałam tej przyjemności, wręcz przeciwnie...wszędobylski smog, który rozgościł się w grudniu w tej muszyńskiej kotlince, skutecznie uniemożliwiał normalne oddychanie, a co tu dopiero mówić o oczyszczaniu płuc :(
Żałuję, że los nie rzucił mnie tam o innej porze roku... Pozdrawiam :kwiat:

Opinia Biedroneczki bardzo mocna.
Widać aktualne warunki pobytu musiały mocno Jej dokuczyć.
Bo ja pierwszy raz zawitałem do Muszyny na studencką praktykę AD 1970...
A potem bywałem tam z kilkadziesiąt raz - bywając na wczasach letnich i zimowych, na kilkudniowych wypadach wiosennych lub jesiennych, ostatnio - AD 2016 - na relaksacyjnym wypadzie z swatami ( teściami mojego syna ).
Zawsze mam miłe skojarzenia.
Nawet skierowanie do tamtejszego ( jakiegokolwiek ) sanatorium kupiłbym w ciemno.

:mrgreen: to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi ... :ugeek:
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14308
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Muszyna

Post autor: ANDY12345 »

Nutka pisze: 11 wrz 2015 13:44 te Ogrody są jeszcze młode,ale za parę lat,jak się ta roślinność rozrośnie to napewno będzie dużo ciekawiej
Widzę że ogrody prawie zarosły :lol: , dlatego pozwolę sobie przedstawić obecny wygląd :D
Czytając Wasze posty zdałem sobie sprawę, że za dużą uwagę przywiązujecie na zwiedzanie (jak mamy dzień albo dwa to rozumiem), a to te ogrody są dodatkiem do wspólnych rozmów podczas spacerów. Praktycznie codziennie do nich zaglądaliśmy i za każdym razem wyglądały inaczej i były motywem dopełniającym, zwłaszcza jak słońce różnie oświetlało, co przedstawię w kolejnych fotkach :) .
Załączniki
IMG_20200807_115603.jpg
IMG_20200807_114817.jpg
IMG_20200807_114436.jpg
IMG_20200807_112932.jpg
IMG_20200807_112357.jpg
ODPOWIEDZ