Pustkowo ZEM Tourist

Opis miejscowości uzdrowiskowych. Fotografie. Otoczka pobytów w sanatoriach. Nieco rozrywkowo, nieco turystycznie. Co warto zobaczyć, gdzie się rozerwać.
Awatar użytkownika
Piniu
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 201
Na forum od: 09 maja 2013 08:51
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Pustkowo ZEM Tourist

Post autor: Piniu »

Witam wszystkich.
Widzę że ciężko się rozkręca to forum "pogaduchy z Pustkowem w tle".
Spoko na dzisiejszy poranek życzę wszystkim uśmiechu i dużo pogody ducha . Wyszło słoneczko zza chmur, czyli zniknie nasza apatia i będzie się chciało mocniej i radośniej żyć.
Dusiu500 mamy nadzieję że będzie się Tobie podobać w Pustowie i zdasz relację ... jaka by nie była... po przyjeździe.
Innych zachęcam do podzielenia się z nami spostrzeżeniami na temat dojazdów czy sklepów i tego rodzaju rzeczy na co dzień potrzebnych na wyjeździe każdemu kuracjuszowi.
Ja wczoraj na google map w street view chciałem pojeżdzić wirtualnie po pustkowie ulicami ale niestety w googlach jest tylko główna ulica "droga 102" łącząca Rewal ,Trzęsacz itd.


Ja tak po cichu się przyznam, jeśli się nic nie zmieni, to na 11.05.2016 mam termin. Lato to jeszcze nie będzie ale jestem dobrej myśli co do przyjemniejszej pogody do spacerów po plaży.
Awatar użytkownika
Piniu
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 201
Na forum od: 09 maja 2013 08:51
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Pustkowo ZEM Tourist

Post autor: Piniu »

Z racji że lubię popichcić trochę, to specjalnie dla was przekazuję ten obrazek i życzę takiego obiadku jak ten, który zrobiłem właśnie w zeszłym roku dla poprawy samopoczucia w szary wiosenny dzień moim bliskim...
Załączniki
Plaża na talerzu u Pinia
Plaża na talerzu u Pinia
Dusia500
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 08 mar 2016 17:28
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: Pustkowo ZEM Tourist

Post autor: Dusia500 »

Mam wielkie obawy przed tym wyjazdem, ale na pewno opiszę jak było po powrocie :)
Awatar użytkownika
pechowa1dziewczyna
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 73
Na forum od: 03 sie 2015 10:40
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Pustkowo ZEM Tourist

Post autor: pechowa1dziewczyna »

No w końcu ktoś porządek zrobił z Pustkowem ;)
Jeśli ktoś nie chce jechać chętnie pojadę za niego :)
Oferty składać na priv ;) ;) ;):D
Driada
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 10 kwie 2016 03:15

Re: Pustkowo ZEM Tourist

Post autor: Driada »

Piniu, fajnie, że zebrałeś wszystkie info o sanatorium ZEM Pustkowo. Są bardzo pomocne.
Dusia500, napisz jakieś informacje z pobytu dla przyszłych kuracjuszy. Ja co prawda wyjeżdżam dopiero w lipcu, ale aktualne wiadomości zawsze są przydatne.
A tak ogólnie, czy ktoś jedzie do tego sanatorium w lipcu 2016r. ?
Pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
sumisia
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 30 gru 2016 22:11
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Pustkowo ZEM Tourist

Post autor: sumisia »

Witam, jakoś nie mogę znaleźć może mi ktoś podpowie. Jadę pierwszy raz. Dużo wyczytałam o Pustkowie - wydaje się ok. tylko nudno ale z tym sobie poradzę, natomiast na razie nie wiem jak dojechać. Mieszkam w Trójmieście a w tym kierunku nic nie jeździ, jestem po złamaniu nogi więc nie interesuje mnie nadmierna ilość przesiadek z ciężką walizką z ciuchami na 3 tygodnie. Przyjazd mam wyznaczony w środku tygodnia (24 luty 2017) nie mogę liczyć na ślubnego bo pracuje, sama się nie przywiozę bo ani nie mam drugiego samochodu ani dość praktyki. Czy ktoś coś doradzi?
Anna
ODPOWIEDZ