Florka odkrywa Polańczyk - dziennik kuracjuszki

Opis miejscowości uzdrowiskowych. Fotografie. Otoczka pobytów w sanatoriach. Nieco rozrywkowo, nieco turystycznie. Co warto zobaczyć, gdzie się rozerwać.
forumowicz

Re: Florka odkrywa Polańczyk - dziennik kuracjuszki

Post autor: forumowicz »

Walizki dopiąć nie mogę serducho już boli dzień deszczowy, bez kąpieli. Słoninka bieszczadzka i papryczki z czosnkiem kupione. Widoki i wspomnienia wyryte.
Króciutko o obwodnicy bieszczadzkiej zwiedzanej od Cisnej (w toalecie w której mikroklimat przypomina średniowieczne lochy jeszcze nie byłam) w ulewnym deszczu wliczając w to ognisko... Mnóstwo informacji które nie bardzo zostały mi w głowie. Cmentarz wojenny nie zachwycił, Cisna też nie, za to widok na Połoniny i maleńką z tej odległości Chatkę Puchatka zapamiętam. I przepyszne domowe pączki sprzedawane przez młodego chłopaka z Ustrzyk. Wycieczkę polecam ale własnym autem. Nienawidzę takiego trybu zwiedzania. Chcę zatrzymać się w miejscach niekoniecznie znanych ale takich w których muszę kliknąć zdjęcie by zatrzymać w kadrze to co porusza. Kolejna wizyta to szlaki...to bliskie spotkania z przyrodą to odkrywanie tych prawdziwych Bieszczadów. Dziękuję, że byliście ze mną. Dziękuję za wsparcie i miłe słowo.
Zmykam na piwko i pstrąga. Potem... Pożegnanie i tańce. W Dedalu. Zakapiorek nie przypadł mi do gustu.
forumowicz

Re: Florka odkrywa Polańczyk - dziennik kuracjuszki

Post autor: forumowicz »

Cisna, cmentarz...
Załączniki
DSC_0372.JPG
DSC_0373.JPG
DSC_0375.JPG
DSC_0376.JPG
DSC_0377.JPG
forumowicz

Re: Florka odkrywa Polańczyk - dziennik kuracjuszki

Post autor: forumowicz »

Widoki... I bajeczne pączki
Załączniki
DSC_0378.JPG
DSC_0379.JPG
DSC_0381.JPG
DSC_0382.JPG
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Florka odkrywa Polańczyk - dziennik kuracjuszki

Post autor: GIENIA »

I Florci pobyt dobiegł końca .... dzieki za super fotorelację :serce:
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 844
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Florka odkrywa Polańczyk - dziennik kuracjuszki

Post autor: berbla65 »

Baaa, piękna sanatoryjna relacja👍 dziekuje 😘i co teraz będzie czytane do poduszki😢 pozdrawiam autorkę i czytających ❤
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Florka odkrywa Polańczyk - dziennik kuracjuszki

Post autor: BozenaMat »

Florciu..... zabierzesz do domu cudne wspomnienia..... Ech Bieszczady i górki :roll:
Wracaj do domku bezpiecznie :)
ula509
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 315
Na forum od: 15 sty 2019 21:30
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Florka odkrywa Polańczyk - dziennik kuracjuszki

Post autor: ula509 »

Może jeszcze jakaś mała relacja z podróży do domu się trafi? ;)
autor: berbla65 » pn 17 cze 2019, 22:14
Baaa, piękna sanatoryjna relacja👍 dziekuje 😘i co teraz będzie czytane do poduszki😢 pozdrawiam autorkę i czytających ❤
No właśnie. Natomiast co do pisania to będzie, mam nadzieję, zachęta dla wyjeżdżających po Florce.
forumowicz

Re: Florka odkrywa Polańczyk - dziennik kuracjuszki

Post autor: forumowicz »

Dzień dobry. Podróż długa ale w fantastycznym towarzystwie zleciało... Rano bieganie... Bo oczywiście walizka się jakby zmniejszyła. W Dedalu ruch bo przecież kolejny turnus przyjechał.
Cały czas taki ucisk, że to już koniec. Nawet nie poszłam na poranny spacer.
Wczoraj dzień w pracy zaliczony, dzisiaj spalam do 9.00 zresztą nadal piszę w łóżku leżąc z moim piesłem.
I tak irracjonalnie nie czuję, że byłam tam trzy tygodnie. Minęło jak jeden dzień. Dopiero czytając wspomnienia uświadamiam sobie, że jednak ten czas był dłuższy.
Zrobione zdjęcia nie oddadzą piękna tego miejsca.
I tak już tęsknię. Ale za Polańczykiem cichym, bez tłumów, smrodu aut. I nadal cieszę się ogromnie, że to nie żadne z ogromnych uzdrowisk, szczególnie teraz nad morzem. Brrrr....dusza wedrownego tułacza.
Życzę wszystkim wyjeżdżającym trafionych w ich gusta skierowań. Tym co byli ze mną czytając, rozmawiając przez telefon i pewnemu najbardziej wyjątkowemu człowiekowi raz jeszcze serdecznie dziękuję. 🌹
A teraz do roboty... Pora się wreszcie ogarnąć.
Kolejna fotorelacja za ok. 46 miesięcy 😁
forumowicz

Re: Florka odkrywa Polańczyk - dziennik kuracjuszki

Post autor: forumowicz »

Cała historia Twojego wyjazdu Florciu była niesamowita i wyjątkowa. Zarówno przed, tak i w trakcie, oraz po powrocie. :kwiat:
To przykład, że warto wierzyć, w najbardziej wątpliwych chwilach, a że życie potrafi niesamowicie zaskoczyć, to Wiemy Wszyscy.
Wyjątkowe okoliczności wyjazdu :) , wyjątkowy reportaż z Polańczyka, wyjątkowy turnus i....wyjątkowo trudny czas po powrocie. Ale to wpisane jest
w to wyjątkowe menu. :)
Ważne aby ten trudny czas przejść bez szwanku, i tak będzie.
Kto Cię choć troszeczkę zna, nie ma co do tego wątpliwości. Wystarczy, że w trudnych momentach Pomyślisz ile jeszcze takich turnusów przed Tobą.
Ja w to wierzę, i tego Ci życzę ;)
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31258
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Florka odkrywa Polańczyk - dziennik kuracjuszki

Post autor: Nutka »

Chapeau bas,Florka :D Jesteś Wielka :!: :!: :!:
Z ochotą i ciekawością tu zaglądałam,przyjemność czytania opisów Polańczyka wywoływała uśmiech na twarzy :D
a opisy zdjęć ,tak ciekawie napisane,że poczułam ,jakbym już tam była 8-)
Dziękuję Ci bardzo :!: :D ...szczególe podziękowania,należą Ci się za Twój czas,za Twój prywatny czas,
który miałaś spędzić na wszelakiej formie odpoczynku ,a poświęciłaś go dla nas ... czyn godny uznania :serce:
Pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ