Florka odkrywa Polańczyk - dziennik kuracjuszki

Opis miejscowości uzdrowiskowych. Fotografie. Otoczka pobytów w sanatoriach. Nieco rozrywkowo, nieco turystycznie. Co warto zobaczyć, gdzie się rozerwać.
Awatar użytkownika
elaela50
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 02 sty 2019 10:06
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Florka odkrywa Polańczyk - dziennik kuracjuszki

Post autor: elaela50 »

Florka, dzięki 👍😃
bolo61
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 23 mar 2017 21:29
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Florka odkrywa Polańczyk - dziennik kuracjuszki

Post autor: bolo61 »

Przeczytałem od strony 1 do 20.Polańczyk widziany od kuchni,nie z folderów i stron www,dziękuję za relację i cieszę się ze mam turnus w pażdzierniku,bez tłumów i pielgrzymek,pozamykane kramy i otwarty Zakapior,przyroda i cisza,może jeden minus że wczesniej zmierzch,ale...coś za coś.
anna818
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 86
Na forum od: 31 sie 2017 14:44
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Florka odkrywa Polańczyk - dziennik kuracjuszki

Post autor: anna818 »

Fantastyczna relacja , Florka jesteś wielka . Przeczytałam jednym tchem od 1 do 20 strony . Byłam w 2015 w Dedalu, wspominam ten pobyt wspaniale. Miło mi było wrócić myślami do tego czasu, a Twój dziennik to właśnie sprawił. Własnie wybieram się do Polańczyka do Solinki również ze zwrotów. Bardzo się cieszę , na pewno odwiedzę Dedal bo tak jak pisałaś najlepsze tańce w Dedalu. Jeszcze raz dziękuję za ciekawą lekturę .Pozdrawiam


P.S Bicze szkockie również robiła mi ta sama Pani i był to najlepszy zabieg w Dedalu :)
Awatar użytkownika
sergio_1 2 3 4
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 339
Na forum od: 19 sty 2014 19:04
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Florka odkrywa Polańczyk - dziennik kuracjuszki

Post autor: sergio_1 2 3 4 »

sztani pisze: 10 cze 2019 15:28 dziennik fajny ciekawie pisany. No i te grzyby super .Widoki przepiękne . No i te nogi :? aż 5 fotek :)
Cześć sztani witam serdecznie , miło Ciebie znowu widzieć tutaj na forum,, ja od 14.08 jadę do Polańczyka do Amerpolu , odezwij się co u Ciebie. Pozdrawiam serdecznie
forumowicz

Re: Florka odkrywa Polańczyk - dziennik kuracjuszki

Post autor: forumowicz »

Dzień dobry, szperam sobie i poznaję strony forum. Ładnie pokazane okolice i sam Polańczyk. Warto się tam wybrać. Dzięki Florka. :)
ODPOWIEDZ