Ustroń

Opis miejscowości uzdrowiskowych. Fotografie. Otoczka pobytów w sanatoriach. Nieco rozrywkowo, nieco turystycznie. Co warto zobaczyć, gdzie się rozerwać.
forumowicz

Re: Ustroń

Post autor: forumowicz »

Świetny termin na wędrówki po górkach :D Polecam , łatwe , przyjemne i te widoki :!: :!: Równica - Błatnia 3 godzinki w jedną stronę [ obrazek zewnętrzny ] :) Widoki ze zbocza Błatniej [ obrazek zewnętrzny ] :D A wrzesień w Beskidach jest jak dla mnie najpiękniejszym miesiącem 8-)
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ustroń

Post autor: Lewek »

Smuga, dziękuję, kocham góry, jestem zapaloną piechurką. Byłam już we wszystkich polskich górach z wyjątkiem Beskidów. Każde są inne, każde są piękne, za każdym razem człowiek ( choćby był tam po raz kolejny) , zachwyca się ich pięknem i potęgą. O Blatniej nikt mi mi pisał, choćbym miała spacerować sama to tam pójdę. Dzięki za wskazówki i piękne zdjęcia. Masz rację wrzesień i październik to najpiękniejsze miesiące w górach. Postaram się po powrocie przybliżyć Forumowiczom uroki beskidzkiej jesieni. Już wiem, że będę zadowolona z pobytu w Ustroniu, tym bardziej, że każdy chwali tamtejsze zabiegi . Pozdrawiam :kwiat:
forumowicz

Re: Ustroń

Post autor: forumowicz »

:lol: :lol: Jestem pewna że będziesz zadowolona .Tym bardziej że w okolicach Ustronia nie ma żadnych trudnych szlaków :)
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ustroń

Post autor: Lewek »

smuga pisze::lol: :lol: Jestem pewna że będziesz zadowolona .Tym bardziej że w okolicach Ustronia nie ma żadnych trudnych szlaków :)
Smugo, dziękuję :kwiat: :kwiat: :kwiat: Nawet jakby były trudne, to i tak je pokonam ;)
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Ustroń

Post autor: Suzen »

Smugo,ładne fotki :kwiat: .Może kiedyś "zawędruję" w te nieznane dla mnie strony. :)
forumowicz

Re: Ustroń

Post autor: forumowicz »

Suzen pisze:Smugo,ładne fotki :kwiat: .Może kiedyś "zawędruję" w te nieznane dla mnie strony. :)
.. O tak Beskidy mają swój urok :D [ obrazek zewnętrzny ]
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24584
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Ustroń

Post autor: ewasz »

Potwierdzam :serce: :kwiat:
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Ustroń

Post autor: Selene »

Uzdrowisko Ustroń - starych wspomnień czar :D

[ obrazek zewnętrzny ]
[ obrazek zewnętrzny ]
[ obrazek zewnętrzny ]

Ustroń z lotu ptaka
[ obrazek zewnętrzny ]
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24584
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Ustroń

Post autor: ewasz »

Super Selene :)
Jest "moja" "Równica", Zakład przyrodoleczniczy, szpital kardiologiczny polsko-amerykański, szpital reumatologiczny no i piramidki na zdjęciu z lotu ptaka :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Irena0404
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 981
Na forum od: 06 wrz 2012 11:41
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Ustroń

Post autor: Irena0404 »

Byłam 3 lata temu w Ustroniu, w sierpniu. Sanatorium Rosomak, najwyżej położona piramidka w Ustroniu, sąsiadująca z Parkiem. Fantastyczny pobyt, cudowne wspomnienia. zaliczyłam szczyt Czantorii i Równicy. Kiedyś tam pojadę znowu, odnaleźć swoje ślady... :) Kto raz tam był, wraca...na Czantorię... :D
Postaram się wrzucić kilka zdjęć
ODPOWIEDZ