Pandemia Kołobrzeg

Kołobrzeg jako uzdrowisko.
Awatar użytkownika
remcol
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 01 sty 2013 15:34
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 5

Pandemia Kołobrzeg

Post autor: remcol »

Witam wszystkich przebywających obecnie w sanatorium w Kołobrzegu.
Chciałbym dowiedzieć się jaka jest sytuacja pandemiczna, czy są zabawy, czy jednak "czuje się" wirusa w powietrzu i jest przygnębiająco.
Wybieram się a nie chciałbym siedzieć wieczorami w pokoju. Pogoda listopadowa nie najlepsza a chciałbym wesoło i w miłym towarzystwie spędzić czas.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Pandemia Kołobrzeg

Post autor: andrzej1955 »

Witam, zaglądających sporo- a w temacie ,,zero-wnioskuję z wpisu że zabiegi i noclegi masz zaklepane a chodzi o czysto rozrywkowo-taneczną sytuację z ,relacji mojego współlokatora wynika że nawet fajfy ruszyły ,co do muzyki i tańców to San, Lech ,przy muszli koncertowej, i tu gdzie jestem w MSW - codziennie, atmosfera jest normalna- oczywiście z zachowaniem wszystkich reżimów D,D,M,-oczywiście nie w lokalach-jeżeli jakieś konkrety to proszę na p,w,, Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
remcol
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 01 sty 2013 15:34
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Pandemia Kołobrzeg

Post autor: remcol »

Dzięki za odpowiedź, a tak przy okazji jakie są warunki w mswia. Piszą, że wirus szaleje w tym właśnie ośrodku.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Pandemia Kołobrzeg

Post autor: andrzej1955 »

Witam, nie wiem o jakie warunki pytasz- epidemiologiczne to jak w każdym sanatorium w tym czasie- maseczki w zamkniętej przestrzeni ,dezynfekcja-pojemniczki na każdym możliwym miejscu- a jest ich bardzo dużo, codziennie dezynfekowane korytarze specjalnym urządzeniem coś w rodzaju dymiarki, kawiarnia czynna od 12-22 z tańcami, wycieczki cały czas też się odbywają, karetka była parę razy pod budynkiem ale nie wiem z jakiego powodu a plotów nie będę powtarzał- tak że jak widzisz z mojego opisu wszystko jest OK, co do bytowych ,zabiegowych i wyżywienia nie ma się do czego przyczepić bo wszystko na wysokim poziomie- zapewne jak zwykle znajdą się malkontenci co im się nie podoba ,ale tak było jest i będzie,Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
remcol
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 01 sty 2013 15:34
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Pandemia Kołobrzeg

Post autor: remcol »

Dzięki za obszerną odpowiedź
ODPOWIEDZ