Parking w Kołobrzegu

Kołobrzeg jako uzdrowisko.
kola
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 68
Na forum od: 31 gru 2011 15:19
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Parking w Kołobrzegu

Post autor: kola »

Witam!
Proszę o podzielenie się własnymi doświadczeniami w tym zakresie.
Od 27 września br. rozpoczynam turnus sanatoryjny w MEWIE. Parking już zajęty a cena 18 zł/doba.
Zatem cały turnus 378 zł. Czy ktoś z Was ma wiedzę, gdzie w Kołobrzegu można taniej zaparkować?
Miłego dnia!
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Parking w Kołobrzegu

Post autor: malgorzatas »

Witaj :kwiat:
Parkingi są w jednej cenie...możesz liczyć na dzikie miejsce ..gdzieś przy ulicy,pod warunkiem ze nie będziesz wyjeżdżał
Możesz też zobaczyć u księdza na ul.Portowej przy Etnie....tam parkują Kuracjusze i jest taniej...
Pozdrawiam. ..
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7781
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Parking w Kołobrzegu

Post autor: darek »

????
który parking życzy sobie 18 zł za dobę ?

Obok Mewy V - a Mewą bodajże IV jest parking i nawet 1 -09 był zapełniony w 50%
Prócz Księdza koło Etny ,proponuję podejść -podjechać na Kasprowicza vis a vis OLIMPU 3 obok Sanu
Tam 21 dni kosztuje dużo ,dużo mniej
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 931
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: Parking w Kołobrzegu

Post autor: Narewka »

Kola, to pewnie spotkamy się w Mewie, bo ja zaczynam 14 października. Czyli są różne terminy rozpoczęcia turnusów.
Awatar użytkownika
sapphira
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 240
Na forum od: 17 maja 2014 07:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Parking w Kołobrzegu

Post autor: sapphira »

Witaj kola, byłam w marcu w sanatorium i korzystałam z parkingu METEO przy ul.Kasprowicza. Odpłatność wynosiła 100,00 za pobyt 28 dniowy. Rezerwację zrobiłam 2 miesiàce przed rozpoczęciem leczenia i zapłaciłam przelewem całà kwotę. Otrzymałam potwierdzenie wpłaty od właściciela parkingu i nie było z niczym żadnego problemu. Z sanatorium Mewa jest trochę bliżej do METEO niż z "Bałtyku", w którym ja byłam. Polecam ten parking! :kwiat: :kwiat: :kwiat: Pozdrawiam.
kola
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 68
Na forum od: 31 gru 2011 15:19
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Parking w Kołobrzegu

Post autor: kola »

Witam!
Bardzo Wam wszystkim dziękuję za cenne informacje i na pewno z nich skorzystam.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
leszekp85
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 42
Na forum od: 21 mar 2012 17:06
Staż sanatoryjny: 9

Re: Parking w Kołobrzegu

Post autor: leszekp85 »

Więc tak ! Parkingi w Kołobrzegu puste :!: A jeśli ktoś chce zapłacić \ im po 18 zł to cóż :) . Zawsze można stanąć w uliczkach .Miejsc sporo wolnych , żadnego tłoku nie widziałem i straży miejskiej również . Nie dajmy się zwariować z tą słoną opłatą .
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Parking w Kołobrzegu

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Temat trochę już nieświeży, ale teraz wiosną może być podobna sytuacja.
Potwierdzam i ja - byłem w "Wistomie" na przełomie września i października, parkowałem na sąsiednich uliczkach, raz tu, raz tam, czasem wręcz pod oknem mojego pokoju. Żadnego problemu. Zupełnie inaczej jest pewnie w środku sezonu - szczególnie w sobotę czy niedzielę, ale poza tym - uliczki blisko morza nawet nie są wcale takie zatłoczone, a miejsc parkingowych dużo.
Parking sanatoryjny był wykorzystany gdzieś w 90%, cena 10 PLN za dobę. Kto chciał mieć luksus - parkował. Ja wolałem te dwie stówki wydać na inne przyjemności.
Najlepiej jest chyba zorientować się po przyjeździe jak się sprawy mają - o opłacie za parking i tak decydujemy w momencie kwaterowania.
Pozdrawiam kierowców - zawsze mamy ten sam problem :) na co dzień też, szczególnie w dużych miastach.
Dużo łatwiej ma ten(ta?) co po prawej siedzi :)
studeent
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 19 gru 2016 23:29
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Parking w Kołobrzegu

Post autor: studeent »

Czy ktoś ma świeże informacje odnośnie parkowania w Kołobrzegu chodzi mi o ceny i lokalizacje najbliżej od Perły Bałtyku jadę 10.03
staniwaw
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 12 lut 2017 19:37

Re: Parking w Kołobrzegu

Post autor: staniwaw »

cyt."Czy ktoś ma świeże informacje odnośnie parkowania w Kołobrzegu chodzi mi o ceny i lokalizacje"
Witam. Znalazłeś jakie informacje? Mam podobny problem od 5marca. Co nieco podzwoniłem ale jest...nieciekawie.
ODPOWIEDZ