Sopot sanatorium Perła?

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
JonathanColton
Posty: 3
Na forum od: 27 sie 2020 10:01
Oddział NFZ: Śląski

Sopot sanatorium Perła?

Post autor: JonathanColton »

Sanatorium położone bardzo blisko morza. Dobre połączenie autobusowe z Gdańskiem i centrum Sopotu. Spacer do molo zajmuje ok 30 min.
I to koniec pozytywów. Jedzenie beznadziejne, porcje małe, nieurozmaicone, żadnych owoców. Wielu pensjonariuszy " dojadało" na mieście. Hol, winda prezentują się przyzwoicie. Natomiast pokoje obskurne, brudne i ciasne. Brak miejsca na wyłożenie bagażu. Ubrania trzymałam w walizce. Personel rehabilitacyjny bardzo sympatyczny.
Dysponuje zdjęciami posiłków i pokojów jednak nie mogę ich tu załączyć.
Zdecydowanie nie polecam.
sanatorek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 02 lis 2020 17:30

Re: Sopot sanatorium Perła?

Post autor: sanatorek »

Dzięki za informacje, bo planowałem wypad na kolejny rok i brałem pod uwagę między innymi Perłę.
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1384
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Sopot sanatorium Perła?

Post autor: Pancernz »

Obiekt jest po tzw remoncie co ja ma powiedzieć gdy byłem tam w nim w trakcie remontu ,styczniu ech.....
JonathanColton
Posty: 3
Na forum od: 27 sie 2020 10:01
Oddział NFZ: Śląski

Re: Sopot sanatorium Perła?

Post autor: JonathanColton »

JonathanColton pisze: 27 sie 2020 10:03 Sanatorium położone bardzo blisko morza. Dobre połączenie autobusowe z Gdańskiem i centrum Sopotu. Spacer do molo zajmuje ok 30 min.
I to koniec pozytywów. Jedzenie beznadziejne, porcje małe, nieurozmaicone, żadnych owoców. Wielu pensjonariuszy " dojadało" na mieście. Hol, winda prezentują się przyzwoicie. Natomiast pokoje obskurne, brudne i ciasne. Brak miejsca na wyłożenie bagażu. Ubrania trzymałam w walizce. Personel rehabilitacyjny bardzo sympatyczny https://showbox.bio/ https://tutuapp.uno/ .
Dysponuje zdjęciami posiłków i pokojów jednak nie mogę ich tu załączyć.
Zdecydowanie nie polecam.
I got this,...
ODPOWIEDZ