Hotel dla psa w Kołobrzegu

Kołobrzeg jako uzdrowisko.
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2516
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Hotel dla psa w Kołobrzegu

Post autor: Mazrena »

Fani Kołobrzegu czy znacie jakiś hotelik....co można mieć pieska w pobliżu sanatorium Wistom? :idea: w realnie cenie z pełnym wyżywieniem.
:roll: 8-) :kwiat:
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1340
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kołobrzeg w obiektywie

Post autor: alka50+ »

Marzena....dzwoniłam do Ośrodka ,, Dozamel,, w Kgu blisko ,,Wistomu,,

Sprzedają miejsca na pobyty komercyjne...Mają pakiet do zaproponowania/ i przy dłuższym pobycie negocjacja ceny/ wraz z wyżywieniem 3 posiłki i ..i 3 zabiegami w pakiecie ....bądż tylko wczasowe.
Dopytasz..bo nie wiem które potrzebujesz....cena 140zl/ doba jedynka lub z zabiegami 150zł.../ chyba do 20go ta cena/ :kwiat:





Przyjmują zwierzęta na pobyt w cenie 15 zł/ doba.

Recepcja 943523909 lub z kontaktów na Dozamel działa całą dobę....sprawdzone.

Princi ....Ewaszko.. :serce: Zbyszku...obyś miał hotel w Świnoujsciu.

Atinko...może kiedyś będą takie normalne warunki...dzisiaj wielka niewiadoma co?? jak?? i kiedy??

Marzeń i optymizmu...dla Wszystkich.
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1340
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kołobrzeg w obiektywie

Post autor: alka50+ »

Mazrena......sorki...słownik zmienił na Marzena...ale to o Dozamelu to do Ciebie....pozdrawiam. :serce:
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2516
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Kołobrzeg w obiektywie

Post autor: Mazrena »

Alka50+ dziękuję bardzo za informację :) czyli rozumie,że oni działają :oops: Dzwoniłam do Gornika, ale oni mają dopiero się otworzyć :roll: Myślę,że Dozamel jest bliżej .Potrzebuję (chyba)od 13.03 - 3.04 dla mamy i mojego pieska :lol:

Jestem Marzena, ale NF nie chciało mi tak konta założyć więc mała zmiana na Mazrena :P :lol:
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2516
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Kołobrzeg w obiektywie

Post autor: Mazrena »

alka50+ -piękne zdjęcie :P już zaczynam odliczać....
Dzwoniłam do Dozametu , ale cene podali stałą 150 zł z zabiegami :roll: nie chcą negocjacji :lol:
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1340
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kołobrzeg w obiektywie

Post autor: alka50+ »

Mazrena..tak to jest....wtedy mówiła , że można dostać rabat...ale wiesz...rabaty są czasowe...
Do 20go mają 150zł plus 15 za pieska...jedynka ...dalej niestety drogo...Maja pakiet,, aktywny senior,, niby 950 zł za tydzień ale dopytaj jak gdy prosisz jedynkę....

Chalkozynu ma od soboty do soboty...można łączyć i w cenie 137 zł jedynka bez zabiegów plus 40zł za pieska/ doba...

Gryf 2 / dawny Rawar/ mają jedynki z 2 posiłkami 120zł/ doba plus 40zł/ doba piesek A 3 posiłki 130 złotych...bez zabiegów...plus piesek.....z zabiegami o 10zł wiecej doba....niby można uzyskać rabat przy dłuższym pobycie...sprawdż....

Amber ani Verano nie przyjmują z pieskiem...ani na Kościuszki Ośrodek Uniwersytetu w Poznaniu..

Nie wiem jak San....to tyle z okolic...do rozważenia...
Najtaniej niby Gryf 2 / jak otrzymasz jeszcze rabat??/
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2516
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Kołobrzeg w obiektywie

Post autor: Mazrena »

Alka50+ dziękuję jeszcze raz bardzo za zainteresowanie i pomoc :kwiat: :kwiat: :serce: :serce: 8-)
Dozamet jest mimo wszystko najbliżej, a i pies najtańszy :lol: więc w sumie na jedno wyjdzie :P Czekam jeszcze do przyszłego tyg i będę dzwoniła o rezerwacje. Muszę dopytać jeszcze w Wistomie o parking czy honorują kartę niepełnosprawnych :lol:
Podobną cenę ma h Gornik 1120 zł- pok 1-0s , 3 posiłki i zabieg za tydzień. Psa też miałam u nich :)
ODPOWIEDZ