Krynica-Zdrój - gdzie parkować

Uzdrowisko, atrakcje, tutystyka
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7119
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Krynica-Zdrój - gdzie parkować

Post autor: jacky6 »


Koszt kuracyjnego ( płatnego ) parkowania ( 2 - 3 tygodnie ) to ca 2 imprezki typu fajf.

Oj dziady, dziady nad dziadami kiedy będziecie ...

:mrgreen: :ugeek:

Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7780
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Krynica-Zdrój - gdzie parkować

Post autor: darek »

Krynica
Ciechocinek
Busko-Zdrój
Kołobrzeg
i inne

Składamy wnioski i czekamy na wyjazd do "WÓD" na kuracje ,rehabilitację .
Ale sami zatruwamy środowisko wjeżdżając do kurortów samochodami ( ktoś wspomniał że 20 letnimi :) )

Osobiście uważam że może to i wygoda bo samochodem możemy sobie pozwolić na kolejną parę butów na tańce czy kreację .
Praktycznie wszędzie można dojechać środkami komunikacji -Fakt musimy poczekać na kolejnej stacji czy.....
Ale uważam że właśnie do kurortów po za mieszkańcami powinien być CAŁKOWITY ZAKAZ WJAZDU poj mechanicznych.

Udaje mi się nieraz wyjechać na weekend do Krynicy czy Ustronia i nieraz pomimo BONUSU w postaci tzw Karty Parkingowej znalezienie miejsca graniczy z Cudem.

Dodatkowa sprawa opłaty za Parking .
Polanica Zdrój za pobyt 21 dniowy w zeszłym roku prawie 300 złotych -tak 280 złotych na terenie Wielkiej Pieniawy
Ustroń za 21 dni kwota 210 złotych

i to TYLKO za parking .

Kiedyś jeden z Burmistrzów miejscowości uzdrowiskowej chciał na rogatkach wprowadzić Zakaz Ruchu z Parkingami i dowozem do Centrum .
Pomysł upadł .
Może dzis powinniśmy się pochylić na pomysłem jeszcze raz.

Zreszta ostatni weekend w Krynicy to TRAGEDIA - Dość że Kongres to jeszcze zwykli Turyści - Wjazd zajął ponad 2 godziny do okolic Centrum .

A poziom zanieczyszczeń był chyba na poziomie koksowni w ...Zdzieszowicach :)
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Krynica-Zdrój - gdzie parkować

Post autor: Maryann »

Aaa.. mam Cię, Dariuszu :roll: .. Może mi doradzisz w takim razie jakim środkiem lokomocji mam się wydostać z naszej parafii??.. Do stacji PKP 30 km.. pociąg z trzema przesiadkami, łączny czas podróży 14 godzin. Albo PKS, do stacji 30 km... łączny czas podróży 12 godzin?? I moje 5 walizek :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Krynica-Zdrój - gdzie parkować

Post autor: Maryann »

Ma ktoś namiar na miejscówkę do parkowania w Krynicy?? Płatną??
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Krynica-Zdrój - gdzie parkować

Post autor: Felice »

Wysłałam Ci na messenger.
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Krynica-Zdrój - gdzie parkować

Post autor: Maryann »

Dziękuję :serce: Jak zawsze niezawodna Felice :kwiat: :D
Ave
Posty: 2
Na forum od: 18 maja 2021 20:39
Oddział NFZ: Śląski

Re: Krynica-Zdrój - gdzie parkować

Post autor: Ave »

Dzień dobry. Ja tu nowy. Ogólnie nowy we wszystkim. I właśnie jakiś parking w Krynicy mnie interesuje. Można prosić jakoś namiar ? Z góry dziękuję
Waga66
Posty: 3
Na forum od: 21 lip 2021 14:41
Staż sanatoryjny: 2

Re: Krynica-Zdrój - gdzie parkować

Post autor: Waga66 »

Witam byłych i przyszłych kuracjuszy NDZ!
Dołączam się do prośby o wskazanie parkingu lub innego możliwego miejsca parkingowego w okolicach NDZ. Turnus z NFZ rozpoczynam w połowie sierpnia, to jest miesiąc turystyczny i zdaję sobie sprawy, że zmotoryzowanych będzie dużo. Będę wdzięczna za informację!
operacjon76
Posty: 3
Na forum od: 12 kwie 2022 08:13
Oddział NFZ: Śląski

Re: Krynica-Zdrój - gdzie parkować

Post autor: operacjon76 »

Witam wszystkich , szukam płatnego miejsca parkingowego bezpiecznego może być prywatny , co polecacie
operacjon76
Posty: 3
Na forum od: 12 kwie 2022 08:13
Oddział NFZ: Śląski

Re: Krynica-Zdrój - gdzie parkować

Post autor: operacjon76 »

darek pisze: 17 wrz 2019 13:55 Krynica
Ciechocinek
Busko-Zdrój
Kołobrzeg
i inne

Składamy wnioski i czekamy na wyjazd do "WÓD" na kuracje ,rehabilitację .
Ale sami zatruwamy środowisko wjeżdżając do kurortów samochodami ( ktoś wspomniał że 20 letnimi :) )

Osobiście uważam że może to i wygoda bo samochodem możemy sobie pozwolić na kolejną parę butów na tańce czy kreację .
Praktycznie wszędzie można dojechać środkami komunikacji -Fakt musimy poczekać na kolejnej stacji czy.....
Ale uważam że właśnie do kurortów po za mieszkańcami powinien być CAŁKOWITY ZAKAZ WJAZDU poj mechanicznych.

Udaje mi się nieraz wyjechać na weekend do Krynicy czy Ustronia i nieraz pomimo BONUSU w postaci tzw Karty Parkingowej znalezienie miejsca graniczy z Cudem.

Dodatkowa sprawa opłaty za Parking .
Polanica Zdrój za pobyt 21 dniowy w zeszłym roku prawie 300 złotych -tak 280 złotych na terenie Wielkiej Pieniawy
Ustroń za 21 dni kwota 210 złotych

i to TYLKO za parking .

Kiedyś jeden z Burmistrzów miejscowości uzdrowiskowej chciał na rogatkach wprowadzić Zakaz Ruchu z Parkingami i dowozem do Centrum .
Pomysł upadł .
Może dzis powinniśmy się pochylić na pomysłem jeszcze raz.

Zreszta ostatni weekend w Krynicy to TRAGEDIA - Dość że Kongres to jeszcze zwykli Turyści - Wjazd zajął ponad 2 godziny do okolic Centrum .

A poziom zanieczyszczeń był chyba na poziomie koksowni w ...Zdzieszowicach :)
Widocznie jesteś zdrowy , takim jak Ty powinni zabronić wyjeżdżać za nasze składki do sanatorium . Myśl ilu ludzi nie jest w stanie dojechać innym transportem niż swoim , ponieważ zdrowie im na to nie pozwala
ODPOWIEDZ