Krynica- gdzie na wycieczki

Uzdrowisko, atrakcje, tutystyka
skoczek11
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 78
Na forum od: 25 mar 2016 09:46
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 2

Krynica- gdzie na wycieczki

Post autor: skoczek11 »

Witam wszystkich ciepło ;) :kwiat:
Nie wiem, czy w dobrym miejscu jestem, a jak cos to admin przeniesie :serce:
Mianowicie pytanie takie- gdzie najczęściej organizują wycieczki dla kuracjuszy sanatorium?
Czy sa to tylko krajowe, czy może zdarzają się zagraniczne?
Ja 1- raz będę w Krynicy, to nie jestem zorientowany :?
Proszę o jakies wypowiedzi tych co "gdzies już byli"
Pozdrawiam :kwiat:
danka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 279
Na forum od: 16 gru 2010 12:40

Re: Krynica- gdzie na wycieczki

Post autor: danka »

Witam!W Krynicy są 3 biura podróży.Kaźde z nich przypisane jest jakiemuś sanatorium.Wycieczki są zarówno po Polsce jak i zagraniczne.Na pewno nie będziesz się nudzić.Życzę miłego pobytu.
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Krynica- gdzie na wycieczki

Post autor: malgorzatas »

Witam skoczek :kwiat: byłam w Krynicy w sanatoriach..I one organizują wycieczki dla kuracjuszy..już na drugi dzień pobytu..jest to wycieczka z przewodnikiem po Krynicy :D
Są organizowane biesiady,koncerty...Możesz zwiedzić Muszynę,Górę Parkową. .masz wycieczki do Zakopanego,Nowego Targu..
Wiem że zostanę poprawiona innym wpisem :roll: ale tyle co mogłam to pomogłam...radzę skorzystać z tych wycieczek bo warto...pozdrawiam Gosia
W Nowym Targu..jest co sobotę wielki targ...warto tam jechać...organizowany jest on od wielu pokoleń :D
Awatar użytkownika
goośka71
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 362
Na forum od: 11 mar 2012 18:59
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica- gdzie na wycieczki

Post autor: goośka71 »

Gosia nasz Skoczek raczej nie skoczy ;) na targ do NT bo go zabiegi nie puszczą :)
Poza tym to nie ten targ co przed laty , teraz nastawieni są na handel ze Słowakami bo ci płacą w euro.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Wienia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3139
Na forum od: 01 lis 2015 16:00
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica- gdzie na wycieczki

Post autor: Wienia »

Wejdź w temat miejscowosci uzdrowiskowe,tutaj sprawy jak temat formalne.Tam masz dużo do poczytania .W skrócie,organizują do Lwowa paszport obowiazkowy,
Budapeszt,Miszkolc na Wegrzech,Bardlejow,piekna wycieczka do Szczyrbskiego Jeziora+ jaskiniaWarzecka- na Słowacji po przeciwnej stronie naszego Morskiego Oka,i sporo wiecej wycieczek po Słowacji.Można sporo pozwiedzać tylko kaskę zabierz.Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Krynica- gdzie na wycieczki

Post autor: malgorzatas »

W sobotę da radę...odrobi zabiegi i może śmigać :lol: mnie się podobało.. :D pozdrawiam
Masz rację Wiesiu :kwiat: kasa będzie potrzebna :( i to dużo kasy :D
Awatar użytkownika
Wienia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3139
Na forum od: 01 lis 2015 16:00
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica- gdzie na wycieczki

Post autor: Wienia »

Skoczek wejdź sobie na biro turystyczne Jaworzyna lub Jaskółka w Krynicy tam masz propozycję wycieczek.Oni organizyją cyklicznie dostosowane pod kuracjuszy. :kwiat:
No i jeszcze raz kasa! :lol:
xzibi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 363
Na forum od: 08 mar 2013 14:27
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Krynica- gdzie na wycieczki

Post autor: xzibi »

Ja proponuję przez biuro podróży koszt około 100 Miszkolc-Tapolca http://baseny.wegierskie.com/Miskolc-Tapolca,we własnym zakresie http://www.muszyna.pl/pl/44046/0/Mofeta.html , Tylicz. Dojazd busem koszt to 2 zeta(cena z ubiegłego roku).
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Krynica- gdzie na wycieczki

Post autor: Felice »

Skoczek,każdy ma inne doświadczenia z wycieczkami i każdy ma ochotę co innego zwiedzać.Są trzy biura podróży,wspomniana wyżej Jaworzyna,Jaskółka i PTTK. Dla Sanatorium Wojskowego np. w Jaworzynie są zniżki na wyjazdy.Wejdź sobie na strony tych biur jeszcze przed wyjazdem i sprawdź ich ofertę.Zresztą oni są otwarci na propozycje.Można zebrać grupę na busa i wyskoczyć na dzień do Popradu.
Oferta jest naprawdę bogata i każdy może dobrać sobie to co go najbardziej cieszy.Ja osobiście polecam miłośnikom Tatr wyjazd w część Słowacką - Szczyrbskie Pleso i okolice.Polecam też Eger Dolinę Pięknej Pani i Budapeszt.Lubię na wyjazdach zwiedzać i będąc wiele razy w Krynicy skorzystałam z większości proponowanych wycieczek.
Awatar użytkownika
wyspiarka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 432
Na forum od: 20 lut 2015 19:59
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Krynica- gdzie na wycieczki

Post autor: wyspiarka »

Nie można umieszczać linków... więc wysyłam PW :-)
Możesz zapoznać się z ofertą biur, o których wspominała Felice, jeszcze będąc w domu :-)
ODPOWIEDZ