Parking w Krynicy Zdroju

Uzdrowisko, atrakcje, tutystyka
Iskierka1234
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 07 gru 2019 07:53

Parking w Krynicy Zdroju

Post autor: Iskierka1234 »

Wyjeżdżam do seminarium w Krynicy Zdroju w terminie 23.01.20 do 13.02.20. Będę mieszkać w Leśniku Drzewiarzu. Udalo mi się zarezerwować pojedynczy pokój 😊.Mam pytanko czy jest możliwość zostawienia gdzieś samochodu w Krynicy trochę chociaż tańszym kosztem niż pod uzdrowiskiem? Doba kosztuje 12 zł 😲. Może jakiś prywatny parking jest tańszy?To mój pierwszy wyjazd i nie orientuje się 😉 Pozdrawiam
forumowicz

Re: Parking w Krynicy Zdroju

Post autor: forumowicz »

Obok sanatorium Zgoda na prywatnej posesji jest parking;2 lata temu za turnus było 100 zł.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7780
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Parking w Krynicy Zdroju

Post autor: darek »

Iskierka1234 pisze: 07 gru 2019 09:44 Wyjeżdżam do seminarium w Krynicy Zdroju w terminie 23.01.20 do 13.02.20. Będę mieszkać w Leśniku Drzewiarzu. Udalo mi się zarezerwować pojedynczy pokój 😊.Mam pytanko czy jest możliwość zostawienia gdzieś samochodu w Krynicy trochę chociaż tańszym kosztem niż pod uzdrowiskiem? Doba kosztuje 12 zł 😲. Może jakiś prywatny parking jest tańszy?To mój pierwszy wyjazd i nie orientuje się 😉 Pozdrawiam
?????

12 złotych za Parking w tej chwili nie jest Kwotą wygórowaną .
Tym bardziej że to SZCZYT sezonu w Krynicy plus FERIE .
Nie ukrywam że znalezienie niejsca w Krynicy nieraz graniczy z cudem polecam komunikację na dojazd Bo mimo posiadania miejsca wykupionego NIKT nie zagwarantuje że po powrocie z wycieczki to miejsce będize wolne Zawsze jest rotacja pod ośrodkami
Dodatkowo liczba miejsc zapewne będize zmniejszona ze względu na ..pryzmowanie sniegu.

Co do prywatnych to za jeden dzień potrafi być już stawka na Poziomie 20 złotych
Awatar użytkownika
krzysiek88
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 54
Na forum od: 09 sie 2016 08:32
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Parking w Krynicy Zdroju

Post autor: krzysiek88 »

[link] tu masz mapę płatnego parkowania na ulicach Krynicy, a inne są za darmo,poszukaj miejsca gdzie nie ma zakazu i śmiało sobie zaparkuj unikając dodatkowych kosztów
Ostatnio zmieniony 05 cze 2023 22:48 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
forumowicz

Re: Parking w Krynicy Zdroju

Post autor: forumowicz »

Iskierka1234, dwa lata temu zapłaciłem 170 zł za turnus w Nowych Łaz.Min. Kolega z pokoju przyjechał dzień później, zaparkował auto na ulicy obok.
Styczeń, samochód stał 3 tygodnie, widziany z okna i nie zapłacił ani złotówki.
Twój wybór. :)
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Czarodziej
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 604
Na forum od: 26 gru 2019 13:11
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Parking w Krynicy Zdroju

Post autor: Czarodziej »

Iskierka1234 pisze: 07 gru 2019 09:44 Wyjeżdżam do seminarium w Krynicy Zdroju w terminie 23.01.20 do 13.02.20. Będę mieszkać w Leśniku Drzewiarzu. Udalo mi się zarezerwować pojedynczy pokój 😊.Mam pytanko czy jest możliwość zostawienia gdzieś samochodu w Krynicy trochę chociaż tańszym kosztem niż pod uzdrowiskiem? Doba kosztuje 12 zł 😲. Może jakiś prywatny parking jest tańszy?To mój pierwszy wyjazd i nie orientuje się
mieszkam blisko Drzewiarza w tej chwili i napiszę Ci,że będzie ci ciężko znaleźć darmowy parking i w ogóle jakieś rozsądne miejsce w którym nie musiałabyś się martwić o auto, "najazd Hunów" na Krynicę trwa :mrgreen:
u mnie parking 150 zł
Iskierka1234
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 07 gru 2019 07:53

Re: Parking w Krynicy Zdroju

Post autor: Iskierka1234 »

U mnie ten gdzie?😊
Iskierka1234
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 07 gru 2019 07:53

Re: Parking w Krynicy Zdroju

Post autor: Iskierka1234 »

U mnie tzn.gdzie?
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20088
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Parking w Krynicy Zdroju

Post autor: Felice »

Iskierko Czarodziej jest w Lwigrodzie,pisał o tym.
anturium
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 37
Na forum od: 29 paź 2022 13:01
Oddział NFZ: Śląski

Re: Parking w Krynicy Zdroju

Post autor: anturium »

A jak wygląda parkowanie na chwile obecną? Mam turnus w Nowych Łazienkach Mineralnych od 3 stycznia i wybieram sie samochodem....
ODPOWIEDZ