Z dala od Krynicy Zdroju tego roku.......?

Uzdrowisko, atrakcje, tutystyka
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Z dala od Krynicy Zdroju tego roku.......?

Post autor: Dzia_dek »

bogjan pisze: (...)Dancing w jednej kawiarni,gdzie trzeba wyjść na 3 piętro,brak windy,(...)
A po co komuś winda jak idzie na dancing? :? Da radę w tańcu to i trzy piętra wejdzie po schodach. :roll:
W temacie dodam, że nie tylko tego roku, ale zawsze trzymam się z dala od Krynicy. Byłem latem, byłem
również zimą i niestety,ale nie jest to miejsce gdzie chciałbym pojechać po raz kolejny. :?
Maria Maria
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 278
Na forum od: 21 gru 2019 14:56
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Z dala od Krynicy Zdroju tego roku.......?

Post autor: Maria Maria »

:lol: i,, 😜 dziadku,, 😜 masz rację, 😜 wczoraj byłam w Krynicy okolice dworca PKP i PKS, 😜 godziny popołudniowe, 😜 i faktycznie szaro buro i ponuro, 😜 napewno okolice deptaku może są ładniejsze, 😜 ale dupy nie urywa, 😜 😜 😜 zostaje przy Muszynie, 😜 😜
John2306
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 262
Na forum od: 10 lip 2018 09:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 19

Re: Z dala od Krynicy Zdroju tego roku.......?

Post autor: John2306 »

Witam.
Uważam wasze spostrzeżenia za trafne. Właśnie niedawno wróciłem z Krynicy i był to mój 10 pobyt w tej miejscowości. Rzeczywiście trwa budowa na terenie dawnego kina, są prowadzone roboty przed Nowym i Starym Domem Zdrojowym, kolejka na Górę Parkową nieczynna , a Restauracja u Babci Maliny ciągle się buduje. Według mnie Krynica była i jest zawsze piękna , a każdy tam przyjeżdżający znajdzie coś dla siebie tylko trzeba chcieć. Miasto funkcjonuje według potrzeb , a i na rozrywki nie można narzekać. Co mnie jedynie zaskoczyło to cena wjazdu i wejścia na wieżę widokową na Słotwinach. Bilet ulgowy dla trzech osób 156 złotych. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę udanego pobytu.
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7119
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Niekoniecznie zdala od Krynicy Zdroju tego roku...

Post autor: jacky6 »


Wybieram się tam z połowicą za 4 tygodnie.
Może do tego czasu komornik dogada się z właścicielem Hawany ?

:mrgreen: :ugeek:

bogjan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 358
Na forum od: 08 wrz 2012 14:24

Re: Z dala od Krynicy Zdroju tego roku.......?

Post autor: bogjan »

Za 4 tygodnie to" Prezydent" na pewno będzie dostepny......tam też można potanczyć.
bogjan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 358
Na forum od: 08 wrz 2012 14:24

Re: Z dala od Krynicy Zdroju tego roku.......?

Post autor: bogjan »

Na tarasie.......?
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1540
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Z dala od Krynicy Zdroju tego roku.......?

Post autor: lawenda »

No i bardzo dobrze, że jedni chwalą i lubią, a inni zarzekają się, że więcej tam nie wrócą. Świat byłby nudny gdyby wszystkim podobało się to samo.... te same miasta, samochody, kwiaty, kobiety, czy mężczyźni. 😉
Ja osobiście zawsze z ogromną przyjemnością wracam do Krynicy. Ostatnio częściej zimą. A to dlatego, że mój czas urlopowy jest mocno ograniczony, a w Krynicy przy jednym pobycie mam trzy w jednym: rehabilitację, stoki narciarskie i mnóstwo lokali rozrywkowo- kawiarniano-gastronomicznych do wyboru.😉 Więc nudy nie ma nigdy.😁

Pozdrawiam miłośników Krynicy.🌼🌼
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7119
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Krynica Zdrój tego roku...

Post autor: jacky6 »


Pierwszy raz zajrzałem do Krynicy 51 lat temu.
Nie znałem jeszcze pojęcia "kurortu - uzdrowiska".
Później jeszcze nie jeden raz - aczkolwiek mając stałą miejscówkę w Muszynie.
Bo tak narzucały uwarunkowania zakwaterowań z tytułu uprawnień zawodowych.
I jakby nie wiem co, to zawsze Krynica kojarzy mi się z Pijalnią Wód Mineralnych, Domem Handlowym "Perła"...
A od niedawna parkietem tanecznym u Prezydenta.
...
Za prawie 3 tygodnie też tam zajrzę na kilka dni i cieszę się na tą okoliczność.

:mrgreen: :ugeek:


ODPOWIEDZ