Zabawa

Uzdrowisko, atrakcje, tutystyka
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20088
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Zabawa

Post autor: Felice »

Bibi wczoraj było pełno i tak zazwyczaj jest.
AgaC
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 753
Na forum od: 04 mar 2016 22:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Zabawa

Post autor: AgaC »

Hej! Gdzie teraz się tańczy w Krynicy? Czy pojawiły się jakieś nowe miejsca? Chętnie też przyjmę polecenia na pyszne jedzonko, dobrą kawę i inne miejsca, gdzie można miło spędzić czas. 8-)
AgaC
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 753
Na forum od: 04 mar 2016 22:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Zabawa

Post autor: AgaC »

Chętnym podpowiadam, że chwilowo do Krynicy zawitał Łysy :) Gra w Prezydencie :) Tylko przez kilka dni
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1540
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Zabawa

Post autor: lawenda »

Hej AgaC. Dzięki za info. Rozumiem że jesteś obecnie w Krynicy. Może masz rozeznanie gdzie jeszcze oprócz Prezydenta, można potańczyć przy fajnej muzyce. Będę za kilka dni, na kilka dni :D i szkoda czasu na bieganie po wszystkich lokalach na rekonesans. ;)
AgaC
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 753
Na forum od: 04 mar 2016 22:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Zabawa

Post autor: AgaC »

Lawendo :kwiat: Nie wiem, czy nie za późno, ale nie widziałam Twojego posta. Wg mnie tylko Prezedent. Havana to wiadomo... Dla koneserów ;) W Lwigrodzie więdną uszy :) Wg mnie oferta rozrywkowa nie jest teraz najlepsza.
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1540
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Zabawa

Post autor: lawenda »

Dzięki Aga. :kwiat: Prezydent już zaliczony. Nie szukałam innych lokali. W niedzielę grał jeszcze Łysy, mówił że jest na zastępstwo, może do końca tego tygodnia, ale pewności nie miał. Zobaczymy czy dziś jeszcze gra.😉
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1540
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Zabawa

Post autor: lawenda »

Dziś w Prezydencie Łysego już nie było, był duet mieszany. Tłum ludzi..... chyba dobrze się bawiących......
ale dla mnie to już nie jest ten sam lokal co kilka lat temu.🙄
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1540
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Zabawa

Post autor: lawenda »

Cristal Patio zaliczone. Otwarte tylko w piątki i soboty. Typowa dyskoteka .....muzyka z lat 70, 80, 90, choć był nawet jeden kawałek całkiem "świeżutki". Muzykę puszcza DJ. Jeśli ktoś lubi "poskakać" i przypomnieć sobie młodzieńcze lata to lokal jest ok. Tłumów nie było, więc nikt nikogo nie kopał i nie szturchał łokciami podczas tańca.
jettp
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1404
Na forum od: 13 cze 2017 20:36

Re: Zabawa

Post autor: jettp »

lubię te balety w CristalPatio. Chociaż nie zawsze jest dobry DJ w moim klimacie, ;)
Łysy też dobrze grał chociaż ciężko było tańczyć jak zagrał "Dziwny jest ten świat". :mrgreen:
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1540
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Zabawa

Post autor: lawenda »

lawenda pisze: 01 mar 2023 23:17 Dziś w Prezydencie Łysego już nie było, był duet mieszany. Tłum ludzi..... chyba dobrze się bawiących......
ale dla mnie to już nie jest ten sam lokal co kilka lat temu.🙄
Minął tydzień od mojego powrotu z Krynicy i chciałabym rozwinąć nieco ten temat .... dlaczego to już nie jest ten sam lokal co kiedyś. Może miałam pecha, a może to już standard w Prezydencie, że do klubu wpuszcza się nieograniczoną ilość ludzi, a co za tym idzie nie wszyscy mają gdzie usiąść ... przynoszą krzesła z restauracji dosiadają się gdzie popadnie nie zważając zupełnie na innych, robi się totalny bałagan, gwar rozmów i bardzo głośne zachowanie wielu osób spowodowało, że w przerwach czułam się jak w przysłowiowym ulu. Może przyczynił się do tego fakt, że od niedzieli do czwartku wstęp był bezpłatny. Do tego dochodzi jeszcze kwestia obsługi... kiedyś kelner podchodził do stolika, dziś trzeba samemu podejść do baru i samemu przynieść do stolika zamówione napoje..... nie żebym należała do osób, które lubią żeby je obsługiwać i im nadskakiwać, ale lawirowanie między tańczącymi z drinkami, czy np. z gorącą herbatą (żeby nikogo nie poparzyć) jest dość trudne, zwłaszcza że duża część bawiących się zupełnie nie zwraca uwagi na to co dzieje się wokół, czy mają na tyle miejsca na parkiecie aby swobodnie wywijać i kręcić z partnerką piruety, a co za tym idzie szturchają i deptają innych. Ja osobiście zawsze staram się dostosować swój sposób tańca do ilości miejsca jaki mam na parkiecie i tego oczekiwałabym od innych. Co do muzyki nie mam zastrzeżeń.... w niedzielę 26 lutego i w sobotę 4 marca grał Łysy, środę 2 marca grała para.

Mam jednak ogromną nadzieję, że kiedy ponownie zawitam do Krynicy to z przyjemnością zawitam do Prezydenta i tego też życzę wszystkim czytającym. :kwiat:
ODPOWIEDZ