Krynica-Zdrój

Uzdrowisko, atrakcje, tutystyka
graza
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 139
Na forum od: 13 sty 2011 19:37
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: krynica zdrój-zgroza!!!

Post autor: graza »

Witaj Ewa56
Wróciłam z Krynicy 14 lipca i nadal jestem nią zauroczona a byłam już z przerwami kilka razy.Zieleń ,atmosfera i klimat kurortu to jest to co przyciąga i chce się wracać . Już tęsknie za nią. Zyczę wspaniałej pogody ,udanych zabiegów , miłego fajnego towarzystwa i optymistycznego nastawienia a wszystko inne będzie udane .Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: krynica zdrój-zgroza!!!

Post autor: Felice »

malgonia pisze:Dla mnie tez Krynica oookropna, byliśmy w Wysowej w drugi dzień świąt a w powrotnej drodze zachaczylismy o Krynice, tłumy ludzi , samochody , hałas pisk jak tam możan wypoczywać
Po prostu nie jeździ się tam w okresie świąt i wszelkich ferii,poza tym życia nie spędza się na ulicach.Nie przepadam za "kurortami",ale akurat Krynica jest ok.Jest gdzie pochodzić,organizowanych jest wiele wycieczek,samemu można zrobić wiele wypadów.
Ja jak by nie patrzeć mam tam wiele czasu,a jestem o całe 500 km bliżej gór,Słowacji i Węgier.
Ponadto jak będę w przyszłym roku zapraszam Ciebie na spacer z kijkami o 6 rano.Poza ptasimi trelami i miłymi pozdrowieniami od spotykanych ludzi innych odgłosów nie uświadczysz.
Awatar użytkownika
Ewa56
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 22 lip 2014 08:00
Staż sanatoryjny: 4

Re: krynica zdrój-zgroza!!!

Post autor: Ewa56 »

graza pisze:Witaj Ewa56
Wróciłam z Krynicy 14 lipca i nadal jestem nią zauroczona a byłam już z przerwami kilka razy.Zieleń ,atmosfera i klimat kurortu to jest to co przyciąga i chce się wracać . Już tęsknie za nią. Zyczę wspaniałej pogody ,udanych zabiegów , miłego fajnego towarzystwa i optymistycznego nastawienia a wszystko inne będzie udane .Pozdrawiam
Witaj :) Dziękuję za miły komentarz:) Ciesze się,że napisałaś pozytywnie.Aż chce się jechać. Mam nadzieje,że również będzie fajnie.Pozdrawiam bardzo serdecznie :) :kwiat:
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: krynica zdrój-zgroza!!!

Post autor: basiat »

Ja też byłam w Krynicy. I...nie wiosną, nie latem, a na przełomie października i listopada. I było cudownie. Pogoda wspaniała akurat była. Byłam tam pierwszy raz i zauroczyłam si tym miejscem. Z czystym sumieniem polecam Krynicę. Byłam już w kilku innych miejscach, ale Krynica, to zdecydowanie dobry kurort. Tu można dobrze wypocząć i " naprawić " swoje zdrowie zarówno pod wzgledem psychicznym, jak i fizycznym :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
Ewa56
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 22 lip 2014 08:00
Staż sanatoryjny: 4

Re: krynica zdrój-zgroza!!!

Post autor: Ewa56 »

basiat pisze:Ja też byłam w Krynicy. I...nie wiosną, nie latem, a na przełomie października i listopada. I było cudownie. Pogoda wspaniała akurat była. Byłam tam pierwszy raz i zauroczyłam si tym miejscem. Z czystym sumieniem polecam Krynicę. Byłam już w kilku innych miejscach, ale Krynica, to zdecydowanie dobry kurort. Tu można dobrze wypocząć i " naprawić " swoje zdrowie zarówno pod wzgledem psychicznym, jak i fizycznym :kwiat: :kwiat:
Dziękuję za miły komentarz. Mam nadzieję, że również we wrześniu (jadę 5.09.14) będzie wspaniale. Pozdrawiam serdecznie. :kwiat:
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: krynica zdrój-zgroza!!!

Post autor: basiat »

Miłych wrażeń w Krynicy Ewa!!Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ewa56
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 22 lip 2014 08:00
Staż sanatoryjny: 4

Re: krynica zdrój-zgroza!!!

Post autor: Ewa56 »

basiat pisze:Miłych wrażeń w Krynicy Ewa!!Pozdrawiam
Dziękuję "basiat" mam jakoś mieszane uczucia. Zobaczymy jak będzie.Na pewno napiszę....acha jeszcze pytanie czy brać laptop? Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: krynica zdrój-zgroza!!!

Post autor: Suzen »

Ewa56 pisze: ... mam jakoś mieszane uczucia. Zobaczymy jak będzie.Na pewno napiszę....acha jeszcze pytanie czy brać laptop? Pozdrawiam:)
Ewa 56
Będzie dobrze?Będzie super :!: Niedawno byłam w Krynicy ,jestem pod dużym wrażeniem.To jest kurort. 8-) Jest miejsce do spacerów,zabaw tanecznych.Bierz laptopa.Będziesz zdawać relację "na żywo.' :lol:
Pozdrawiam :kwiat:
forumowicz

Re: krynica zdrój-zgroza!!!

Post autor: forumowicz »

witam, pozwólcie, że ja również dodam swoje dwa grosze nt. Krynicy, Krynica jest piękna i latem i zimą o jesieni nie wspomnę ale jeśli ktoś potrzebuje ciszy i spokoju to trzeba wybrać Muszynę albo Tylicz . Miejsca przecudne i ciiiiszaaa, myślę że trzeba troszkę postarać się aby w Krynicy znaleźć oazę spokoju i zaręczam że są takie . Jeśli miałabym wybrać termin pobytu , to świadomie zrezygnowałabym z terminu kiedy jest forum ekonomiczne- koszmar. Ale, co kto lubi :)
pozdrawiam
tedi
Posty: 4
Na forum od: 20 mar 2015 18:22
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: krynica zdrój-zgroza!!!

Post autor: tedi »

jacek66 pisze:witam forumowiczów.chcaiłbym się podzielić paroma uwagami dotyczących pobytu w krynicy.jak na uzdrowisko z tak bogatą tradycją uzdrowiskową według mojej opini to dno polskikch uzdrowisk.baza zabiegowa z ubiegłej epoki no może z wyjątkiem szpitala wojskowego tam jest bardzo ok.reszta ośrodków to jedno wielkie nieporozumienie a piszę tak ponieważ byłem już więcej niz kilka razy w różnych sanatoriach i krynica jest ostatnim uzdrowiskiem które chciałbym kiedykolwiek odwiedzić jeżeli takowe skierowanie dostanę odmówię z mety.miasto obskurne,infrastruktura miasta żadna brak parkinków,samochody stoją na chodnikach i gdzie popadnie,ceny w sklepach,knajpkach i kawiarenkach wzięte z kosmosu a nie wspomnę że ulice przypominają wypisz wymaluj krupówki
w zakopanem stragan na straganie i ceny że chej.wiele do życzenia pozostawia też baza narciarska droga do gondoli i wyciągu na jaworzynę to istny OS rajdowy a parking pod stokiem jak na jarmarku dla koni błoto po pachy tak że polecam gumowce.nadmieniam że nie jeżdżę tylko na koszt państwa ale większość swoich pobytów opłacam z własnej kieszeni.zastanawiam się co miasto krynica robi z ciężkimi pieniędzmi które musimy płacić w postaci opłaty klimatycznej a jest to 3pln na dzień razy tysiące kuracjuszy to niezła sumka.a jakież było moje zdziwienie że będąc gościem w kawiarni czy na tzw.fivie czyli potańcówce panie żądają zapłaty za ubikację
a przecież jestem ich klientem no i może też trochę mnie to dziwi że są płatne potańcówki skoro wiadomo że bar ma zarobić na całość imprezy.muzyka raczej ok ale same polskie kawałki.polecam potańcówki w wojaku,zaciszu,hawana i u łysego na dechach reszta to jedno wielkie nieporozumienie i drogo,nie dajcie się wrobić.pozostaje mi tylko życzyć miłego pobytu aczkolwiek ja go miło nie wspominam.chyba że państwo dokupicie sobie zabiegi w szpitalu wojskowym bo tam jest dość bogata oferta i robiona w miarę profesionalnie.nie jestem jakimś starym tetrykiem czy kimś w tym stylu po prostu wiem jak powinna wyglądać baza zabiegowa i choć trochę otoczki wokół tych zabiegów.pozdrawiam jacek.

Jak Ci się nie podoba... nie przyjeżdżaj. Mnie sie podoba i to bardzo, ale każdy ma prawo do własnego zdania
ODPOWIEDZ