Krynica-Zdrój

Uzdrowisko, atrakcje, tutystyka
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31258
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: krynica zdrój-zgroza!!!

Post autor: Nutka »

Za miesiąc będę się kurować w Krynicy.Jadę tam pierwszy raz.Jak wrócę na pewno podzielę się swoimi spostrzeżeniami.Kocham góry i mam nadzieję,ze i tym razem będę zadowolona z pobytu w nich.Miłego dnia :D :D :D
mmaria
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 72
Na forum od: 19 maja 2014 15:22
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: krynica zdrój-zgroza!!!

Post autor: mmaria »

Ja jadę od 20 czerwca do Beskidu z ZUS a Ty Danusiu... masz jakiś :) wywiad jak tam jest
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31258
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: krynica zdrój-zgroza!!!

Post autor: Nutka »

mmaria :kwiat: Ja jadę 24 04 do Nowych Łaz.Miner.Opinie o tym sanatorium są różne,ale nie przejmuję się tym.Grunt to podreperować zdrowie i spotkać fajnych ludzi,żeby miło spędzić te 3 tygodnie,a wszystko inne mało ważne.Pozdrawiam i życzę udanego pobytu :D :D :D
ewalu
Posty: 1
Na forum od: 07 maja 2015 01:06

Re: krynica zdrój-zgroza!!!

Post autor: ewalu »

Dostałam "przydział" na Beskid w Krynicy z ZUS-u i baardzo ciekawa jestem najnowszych opinii na temat tego miejsca... ;)
forumowicz

Re: krynica zdrój-zgroza!!!

Post autor: forumowicz »

witaj Ewa,

na temat Beskidu jest sporo informacji, często troszkę sprzecznych , ale nie trzeba się zrażać :) .
Aby je odszukać wpisz w wyszukiwarkę Beskid - Krynica (niebieski pasek u góry :szukaj) , poczytasz , inni jeszcze coś podpowiedzą.

pozdrawiam

Basia
forumowicz

Re: krynica zdrój-zgroza!!!

Post autor: forumowicz »

W Krynicy Zdroju są na miejscu wspaniałe wody mineralne (lecznicze). To jest jeden ze skarbów tej okolicy :idea:
Awatar użytkownika
Alicja1691
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1262
Na forum od: 30 kwie 2015 20:12
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: krynica zdrój-zgroza!!!

Post autor: Alicja1691 »

Byłam w Krynicy 3 razy , raz wiosną i 2 razy późną jesienią . Najlepiej wspominam ostatni pobyt tj. przełom października i listopada 2013 r w Wojskowym . Może dlatego ,że pogoda była cudowna - złota jesień , można się było wygrzewać na słońcu i spacerować do woli , bo pogoda jak wspomniałam była super. Kilka lat wcześniej byłam w podobnym okresie , ale po kilku dniach od przyjazdu popadało mokrym śniegiem i najchętniej siedziało się gdzieś w ciepełku - nie w plenerze . Co do zabiegów , to nie mam zbyt wiele do powiedzenia , bo przy moim profilu leczniczym to główne picie wody leczniczej , ale wszelkie kąpiele też były przyjemne . Byłam jak wspomniałam w Wojskowym , a wcześniej w Nowym Domu Zdrojowym . Dla mnie Krynica jest OK. Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: krynica zdrój-zgroza!!!

Post autor: basiat »

Alicjo, wygląda na to, że byłyśmy na tym samym turnusie w Krynicy ( październik/ listopad) :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Alicja1691
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1262
Na forum od: 30 kwie 2015 20:12
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: krynica zdrój-zgroza!!!

Post autor: Alicja1691 »

basiat pisze:Alicjo, wygląda na to, że byłyśmy na tym samym turnusie w Krynicy ( październik/ listopad) :lol: :lol:
Pewnie tak . Ja znów czekam w kolejce - myślę , że sierpień/wrzesień 2016 być może Krynica - ale ten temat jest w innym wątku . Pozdrawiam :D
mariolaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 565
Na forum od: 16 mar 2011 20:33

Re: krynica zdrój-zgroza!!!

Post autor: mariolaa »

Czy to prawda, że za wejście do pijalni głównej obecnie trzeba płacić? weszłam w net i chciałam zobaczyć jak wygląda pijalnia po remoncie a tu taka niespodzianka :o Czy też to dotyczy kuracjuszy? a co z salą koncertową. :?: Byłam w Krynicy jak zaczynali modernizację deptaka. Niestety obecnie nie mogę jeszcze pojechać w góry ze względu na stan zdrowia :cry: ,ale wirtualnie zwiedzam i spaceruję. :) Tak bym chciała tam jeszcze być. Do Krynicy przecież się wraca. ;) Pozdrawiam bywalców Krynicy :kwiat: :kwiat: :kwiat:
ODPOWIEDZ