Krynica-Zdrój

Uzdrowisko, atrakcje, tutystyka
Yoko91
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1336
Na forum od: 18 cze 2012 18:08

Re: krynica zdrój-zgroza!!!

Post autor: Yoko91 »

Witam :) podczas mojego pobytu w Krynicy wejście do pijalni głównej było niepłatne, owszem bramki przy wejściu są ale dotyczy to tylko niektórych koncertów.
Po modernizacji w pijalni ładna i estetyczna zieleń,jest też wiele ławek i kanap na których można odpocząć popijając Zuberka. Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia. :)
forumowicz

Re: krynica zdrój-zgroza!!!

Post autor: forumowicz »

Byłam w pijalni krótko po remoncie i wtedy żadnych opłat za wejście nie było , zdjęcia zamieściłam w temacie Krynica Zdrój - fotograficzny album kuracjuszy...pod tym linkiem http://forum.nasze-sanatorium.pl/viewto ... 3&start=50 :)
mariolaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 565
Na forum od: 16 mar 2011 20:33

Re: krynica zdrój-zgroza!!!

Post autor: mariolaa »

Yoko91, smuga dziękuję :kwiat: :) . Taki obiekt z tradycjami aż nie do wiary mi to było, aby opłaty wprowadzić. Byłam właśnie zaskoczona jak czytałam, to może dotyczyło to tylko dnia otwarcia. Znalazłam coś takiego w necie "Wchodzących na wstępie zbulwersowały bramki zamontowane tuż za szklanymi drzwiami pijalni. Wyglądają jak te na stacjach warszawskiego metra. Żeby wejść, należy zapłacić dwa złote. Trzeba wrzucić monetę, by zapory przekręciły się przepuszczając jedną osobę." Smuga piękne fotki z Krynicy, za wszystkie plusiki, wspomnienia wracają. Wędrowałam na Jaworzynę koło Kamienia Diabelskiego. Pozdrawiam :serce: :kwiat:
forumowicz

Re: krynica zdrój-zgroza!!!

Post autor: forumowicz »

mariolaa bardzo mnie cieszy że podoba się Tobie Krynica .Ja też lubię tu wracać co rocznie , chociaż same centrum miasta raczej omijam :oops: zima to jest czas gdy najlepiej się tu czuję :D życzę Ci szybkiego powrotu w to miejsce :kwiat:
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: krynica zdrój-zgroza!!!

Post autor: malgonia »

NIE wejscie do pijalni jest bezpłatne,tylko woda mineralna jest płatna.Kuracjusze którzy mogli korzystać z wody bezplatnie po okazaniu karty sanatoryjnej ,zostali wyrzuceni z pijalni .
forumowicz

Re: krynica zdrój-zgroza!!!

Post autor: forumowicz »

:kwiat: malgoniu a gdzie teraz można realizować kurację pitną za okazaniem karty ? ....
barbara61
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 28 lut 2015 15:57
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: krynica zdrój-zgroza!!!

Post autor: barbara61 »

Pijalnia dla kuracjuszy jest w Starych Łazienkach obok Pijalni. Początkowo była jako zastępcza na czas remotu Pijalni, ale niestety widocznie pozostanie już na stałe. Zimą jest tam okropnie, małe pomieszczenie, latem lepiej zabrać wodę i popijać przy fontannie :)
Awatar użytkownika
Ramona2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2008
Na forum od: 18 paź 2014 18:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: krynica zdrój-zgroza!!!

Post autor: Ramona2 »

Krynica to jedno z ulubionych miejsc do których lubię wracać i wracam jak tylko mam ku temu okazję.
W zeszłym roku byłam w kwietniu i listopadzie. A w tym roku będę w sierpniu.
barbara61
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 28 lut 2015 15:57
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: krynica zdrój-zgroza!!!

Post autor: barbara61 »

To jest też jedno zmoich ulubionych miejsc :kwiat: . Bywam klka razy w roku. Wróciłam dopiero co, a już chciałabym znowu tam być :kwiat:
Awatar użytkownika
Ramona2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2008
Na forum od: 18 paź 2014 18:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: krynica zdrój-zgroza!!!

Post autor: Ramona2 »

Basiu bardzo lubię jeździć do Krynicy, wcześniej często jeździliśmy z mężem a teraz niestety tylko sama lub z wnusiem, ale najczęściej sama. Byłam tez w sanatoriach.
Już czekam z niecierpliwością na sierpień .
ODPOWIEDZ