Pobyt w sanatorium EDEN w Ciechocinku

Okiem kuracjusza.
gherardo
Posty: 2
Na forum od: 20 paź 2015 11:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Pobyt w sanatorium EDEN w Ciechocinku

Post autor: gherardo »

Witam wszystkich!!!
Pragnę podzielić się z innymi kuracjuszami swoimi wrażeniami z pobytu w sanatorium EDEN w Ciechocinku.
Otóż mija akurat rok jak byliśmy wraz z małżonką w tymże sanatorium.Ktoś powie to dopiero teraz piszesz?
Nie mogłem się zalogować na forum,nie wiem dlaczego,w końcu się wkurzyłem i dałem spokój.Ale
tęsknota za tak miłym miejscem nie dała mi spokoju i w końcu ,,dopiąłem swego,,
Potrzebowaliśmy cichego,fajnego miejsca i takowe było w EDENIE.Piękne alejki spacerowe,zabiegi super.
Jedzenie smaczne,pod dostatkiem,jadalnia nie za duża,ale schludna.Obsługa marzenie.Pokoje prawie obok
jadalni.Gabinety zabiegowe na wyciągnięcie ręki.Sam pobyt w parku i w mini tężni to rarytas,nie wspominając
groty solnej.EDEN jest położony poza miastem ok.1,5km,co spacerkiem niewiele.Ale przecież sanatorium się
wyposażyło w melexy--można zajechać i przyjechać --godziny jazdy są dobrane do potrzeb,nawet w niedzielę
do Kościoła.Zwiedzić miasto,zobaczyć Ciechocińskie słynne wiekowe TĘŻNIE wystarczyły by zakumulować
trudy podróży samochodem 400km,bo tyle mieliśmy odległości z/do domu.W samym EDENIE przewspaniałe
wieczorki,serwowanie przez bardzo sympatyczną P.ANIĘ,są niezapomniane.P.Ania naprawdę ma dar rozbawić
każde towarzystwo.Dziękuję P.ANIU.Nie na darmo forumowicze-kuracjusze swego czasu dopominali się o P.Anię.
Naprawdę warto zaliczyć sanatorium EDEN w poczet zwiedzonych miejsc-pobytów w sanatoriach w POLSCE.
Pozdrawiam załogę.Zbigniew
forumowicz

Re: Pobyt w sanatorium EDEN w Ciechocinku

Post autor: forumowicz »

Witaj Zbigniewie na forum :)

a w tym roku pierwotnie miałam przydział do tego Edenu , ale zrezygnowałam , teraz wiem że warto tam być.
ODPOWIEDZ