Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Okiem kuracjusza.
Awatar użytkownika
Optymista
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 71
Na forum od: 12 paź 2017 10:27
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: Optymista »

darek pisze: 10 gru 2017 11:07
Optymista pisze: 30 lis 2017 12:36 Kuracjuszem w Ciechocinku nie byłem , ale mieszkam 20 km od Ciechocinka . Z jednej strony miejsce niedzielnych wypadów dla Torunia , Włocławka i Bydgoszczy z drugiej WIELKI przemysł Uzdrowiskowy . Biorąc pod uwagę wiele róznych doświadczeń - znajomość Ciechocinka od strony turystycznej , sąsiedzkiej , zawodowej ( wykonywałem i wykonuję usługi dla obiektów sanatoryjno-leczniczych) oraz moje doświadzczenia jako kuracjasza z iinych miejscowości uzdrowiskowych - POTWIERDZAM CIECHOCINEK MIEJSCEM SEKSU I ZABAWY .
..Smutne ,ale PRAWDZIWE
W roku 2014 prowadziłem wraz z Kolegą nabór do pracy.
Pracuję w firmie usługowej.
Potrzebne były Panie do sprzątania oraz 2 Panów jako serwis techniczny -tzw złote rączki
Wymagania niezbyt wysokie do reszty kraju

Pierwszy nabór ..Zero Panów choć wg statystyk dość wysokie bezrobocie.
Udałem się wraz z dokumentami do Urzędu Pracy.
Na kolejne Spotkanie przychodzi 4 Panów w wieku około 35-40 lat Teoretycznie Pracownicy właściwi

Czy wiecie po Co przyszli ???
po potwierdzenie ,że nie nadają się do Pracy !!!!!!!!!!!!

Jeden z Nich chyba Główno dowodzący Stwierdził .. Siostra Pracuje na Kuchni Matka ma emeryturę a Ja dziennie wyciągnę minimum 100 a i nieraz jeszcze więcej a Jak Trafi się potrzebująca to i jeszcze Ubierze .

Tak wieczorem byłem w pewnej Kawiarni z tańcami i Był Ten Gentelment w Towarzystwie troszkę starszej Pani.

Oczywiście w konsekwencji dzięki Protekcji Pań sprzątających znalazł się Pan ,który był Bardzo Dobrym tzn Jest Fachowcem.

A owym z posredniaka list nie podbiłem
Może zawiść ,że Oni umieją Sobie radzić ....................

Nic dodać , nic ująć . Widzimy to nie tylko ze strony kuracjasza ( który nie ma okazji zobaczyć wszystkiego ) i z pewnością nie są to plotki czy niesprawdzone ( jak ktoś sugerował ) tylko wyniki różnych doświadczeń choćby ze strony zawodowej . I nie chodzi tu o straszenie czy zniechęcanie kuracjuszy bo nie o to tu chodzi . Tylko o uświadomienie że świat który widzimy nie zawsze jest taki jak go odbieramy , czasem jest jeszcze drugie dno . W końcu wiekszość z nas jedzie się po prostu leczyć i tyle .
Awatar użytkownika
Mask
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 785
Na forum od: 04 mar 2013 10:40
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: Mask »

Tak tam grzeszą, że aż fontanna pękła :o :? :roll:
http://torun.wyborcza.pl/torun/7,48723,23223985,pekla-fontanna-grzybek-w-ciechocinku-zdjecia.html#Z_BoxLokTorLink&a=184&c=111#Z_Czolka3Img
Awatar użytkownika
Inowacja
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 03 sie 2016 12:03
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: Inowacja »

Właśnie wróciłam z Ciechocinka po 2 dniowym pobycie.
Ciechocinek do obiadu prawie wymarły . Kuracjusze leczą swoje ciało. Po obiedzie to miasteczko radości i uśmiechu.
Spacery, grupami, pojedynczo i tańce . Nie ma miejsca gdzie tyle ludzi ma wypisaną radość na twarzach.
Sex? Może, ale zważając, że jest to jednak grupa ludzi w mocno zaawansowanym wieku... to tylko pozazdrościć.
Dla mnie Ciechocinek podziałał optymistycznie, choć daleko mi do tych klimatów.
Kuracjuszom życzę : trzymajcie formę, bo nic nie leczy tak jak radość i dystans do siebie. :serce:
forumowicz

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: forumowicz »

Jak to jest z tą zabawą w Ciechocinku?mam 45 lat czy znajdę towarzystwo w swoim wieku?
Awatar użytkownika
Magdala39
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 350
Na forum od: 29 paź 2017 19:57
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: Magdala39 »

Tak jak juz ktos wczesniej napisal Ciechocinek do obiadu sie rehabilituje.. za to po poludniu miasteczko tetni zyciem i muzyka. Tanczy sie tam chyba wszedzie. I naprawde widac ze ludzie sie smieja i ciesza! Fenomenu Ciechocinka moim zdaniem nie da sie.. opowiedziec.. to trzeba poczuc.. bylam wprawdzie na kilkudniowych pobytach ale chyba z 10 razy i nadal mnie tam ciagnie..
forumowicz

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: forumowicz »

Ponawiam pytanie!
Awatar użytkownika
wyspiarka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 432
Na forum od: 20 lut 2015 19:59
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: wyspiarka »

Jestem w podobnym wieku, byłam w Ciechocinku raz... ale spokojnie znajdziesz towarzystwo. Jeśli jedziesz na turnus - to może w swoim ośrodku a jeśli nie, to na pewno gdzieś gdzie się tańczy, bo tam od popołudnia tętni życie :-)
Gdy tam jechałam bałam się, że będę najmłodsza w mieście :D ale nie było tak źle. W listopadzie jadę drugi raz i nie mam już żadnych obaw... :-)
Pozdrawiam i życzę udanego pobytu!
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: Atina »

Jego Wysokość pisze: 03 cze 2018 13:42 Jak to jest z tą zabawą w Ciechocinku?mam 45 lat czy znajdę towarzystwo w swoim wieku?
Spokojnie znajdziesz ...☺
forumowicz

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: forumowicz »

Witam,napisze kilka słów mojej opinii po 3 tygodniach pobytu w tym miasteczku.
Klimat tamtejszy mnie osobiście służył,ze względu na to ze mam podwyższone ciśnienie,tam bez tabletek z piciem alkoholu było ok.Wyżywienie polecam wykupienie obiadów w szpitalu sanatoryjnym nr 1,lepszego nie znajdziecie/16zł obiad z kompotem i deserem/ noclegi polecam Willa Pod Różami,Narutowicza 35,pokoje z łożami małżeńskimi jedynka cena w sezonie 40zł,co do dancingów,Pod Tężniami/klimatyzacja/,Lazienki2/dawniej Targon/oraz Wojskowy,jeszcze Tęcza w piątek i sobotę,Zdrojowa ,na dworcu czy Stodoła to jak dla mnie speluny gorąco,śmierdząco,ale jedynie tam są fajfy,mit ze do Ciechocinka przyjeżdżają tylko starsze osoby to nie prawda!zapewne zależy od turnusów,ale bywają 20,30 jak i 40 latkowie! dużo ludzi przyjeżdża na weekendy czy na 7 dni prywatnie,co do sexu romansów itp,tez przesadzone opinie,to się tyczy raczej przyjeżdżających prywatnie czy miejscowych np z Torunia,ale faktem jest że wszyscy wiedza o co chodzi i nie mam tam problemu z szybkim się zapoznaniem,to by było tyle,polecam Ciechocinek dla ludzi z nadciśnieniem,oraz chcących odpocząć,i posłuchać dużo muzyki,co za tym idzie zabawić się!
forumowicz

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: forumowicz »

Kto się wybiera w tym roku?
ODPOWIEDZ