Ciechocinek foto-wspomnienia

Okiem kuracjusza.
Awatar użytkownika
sergio_1 2 3 4
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 339
Na forum od: 19 sty 2014 19:04
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Ciechocinek foto-wspomnienia

Post autor: sergio_1 2 3 4 »

Celinka52 pisze:Fajne fotki, juz niedługo i ja powedruję tymi ściezkami
Witam Celinka52 czyżbyś wybierała się w tym roku do Ciechocinka ? Szczerze ja jak dostałem Ciechocinek to byłem przerażony , ale będąc na miejscu zmieniłem zdanie oczywiście jeśli chodzi o pobyt gdy jest zielono . Ja byłem we Wrzosie to obiekt na super poziomie , tam pierwszy raz spotkałem i tylko tam maszynę do czyszczenia polerowania butów nigdzie więcej takowej nie było . A w łazience ogólnodostępnej przy recepcji super suszarkę do rąk takiej nie ma nigdzie . le to szczegóły sam Ciechocinek i okolice ciepłą porą to naprawdę ciekawe i atrakcyjne miejsce . Jeśli się tam wybierasz to nie masz czego żałować a zwłaszcza teraz prawie już letnią porą pozdrawiam serdecznie
:D :D
Awatar użytkownika
Celinka52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1354
Na forum od: 08 maja 2016 14:26
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ciechocinek foto-wspomnienia

Post autor: Celinka52 »

sergio_1 2 3 4 pisze:
Celinka52 pisze:Fajne fotki, juz niedługo i ja powedruję tymi ściezkami
Witam Celinka52 czyżbyś wybierała się w tym roku do Ciechocinka ? Szczerze ja jak dostałem Ciechocinek to byłem przerażony , ale będąc na miejscu zmieniłem zdanie oczywiście jeśli chodzi o pobyt gdy jest zielono . Ja byłem we Wrzosie to obiekt na super poziomie , tam pierwszy raz spotkałem i tylko tam maszynę do czyszczenia polerowania butów nigdzie więcej takowej nie było . A w łazience ogólnodostępnej przy recepcji super suszarkę do rąk takiej nie ma nigdzie . le to szczegóły sam Ciechocinek i okolice ciepłą porą to naprawdę ciekawe i atrakcyjne miejsce . Jeśli się tam wybierasz to nie masz czego żałować a zwłaszcza teraz prawie już letnią porą pozdrawiam serdecznie
:D :D
Witaj i dzieki za dobre slowo, bo wiele złych tu padło pod adresem Ciechocinka. Oczywiście, były i pozytywne opinie, ale więcej tych negatywnych, szczególnie pod adresem ,,Gracji,, bo tam właśnie będę od 20 lipca. Ale moim celem jest odpocząć, zrehabilitować, poznac fajnych ludzi i miło spędzic z nimi czas. I tak ma być :) :kwiat:
ramons
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 121
Na forum od: 09 kwie 2013 17:37
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Ciechocinek foto-wspomnienia

Post autor: ramons »

Celinka głowa do góry :) Bywa też i tak , że opinie są pochlebne a na miejscu okazuje się , że kicha :P
Awatar użytkownika
sergio_1 2 3 4
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 339
Na forum od: 19 sty 2014 19:04
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Ciechocinek foto-wspomnienia

Post autor: sergio_1 2 3 4 »

Witam
Jeśli masz ochtę i czas przeczytać o moim spojrzeniu na Ciechocinek i okolicach , można to zrobić tutaj :

http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... f=3&t=8991
Wprawdzie są to opisy z pobytu w 2011 roku , nie mniej jeśli się zmieniło to tylko na dobre , odwiedzałem Ciechocinek również będąc w 2015 roku w Aleksandrowie Kujawskim.
To czy będziesz z pobytu zadowolona w 90 % zależy od Ciebie i tego co ciebie ciekawi i na ile masz możliwość zdrowotną do odwiedzania ciekawych miejsc czego Tobie serdecznie życzę . Czas pobytu trafiony reszta w Twoich rękach . Wszystkiego dobrego i zabierz ze sobą miłe wspomnienia . :D :)
Ostatnio zmieniony 11 cze 2016 08:29 przez sergio_1 2 3 4, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Celinka52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1354
Na forum od: 08 maja 2016 14:26
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ciechocinek foto-wspomnienia

Post autor: Celinka52 »

ramons pisze:Celinka głowa do góry :) Bywa też i tak , że opinie są pochlebne a na miejscu okazuje się , że kicha :P
Witaj! a juści, że tak ! Ja- Dzięki Wam Forumowicz- wiem juz mniej więcej , co mnie czeka i będę szukać samych pozytywów. NFZ to nie ekskluzywne biuro podróży. i co mi tam ciasne pokoje, łazienki, czy małe porcje posiłkowe. Grunt, aby byli fajni ludzie, letnia pogoda i zabiegi, które mi pomogą. I tego zyczę wszystkim kuracjuszom.
ramons
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 121
Na forum od: 09 kwie 2013 17:37
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Ciechocinek foto-wspomnienia

Post autor: ramons »

Nastawienie do wyjazdu bardzo super :D Reszta sama się ułoży :)
Awatar użytkownika
Celinka52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1354
Na forum od: 08 maja 2016 14:26
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ciechocinek foto-wspomnienia

Post autor: Celinka52 »

sergio_1 2 3 4 pisze:Witam
Jeśli masz ochtę i czas przeczytać o moim spojrzeniu na Ciechocinek i okolicach , można to zrobić tutaj :

http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... f=3&t=8991
Wprawdzie są to opisy z pobytu w 2011 roku , nie mniej jeśli się zmieniło to tylko na dobre , odwiedzałem Ciechocinek również będąc w 2015 roku w Aleksandrowie Kujawskim.
To czy będziesz z pobytu zadowolona w 90 % zależy od Ciebie i tego co ciebie ciekawi i na ile masz możliwość zdrowotną do odwiedzania ciekawych miejsc czego Tobie serdecznie życzę . Czas pobytu trafiony reszta w Twoich rękach . Wszystkiego dobrego i zabierz ze sobą miłe wspomnienia . :D :)
Dzieki sergio, napisałeś b. ciekawą reację z pobytu w Ciechocinku. Jadę w lipcu, a że piechur ze mnie wytrwały a i rowerzysta też, to na pewno obchodzę i objeżdzę co się da. Myslę,ze nie będzie problemów z wypozyczaniem rowerów bo nie jade swoim autem zresztą teraz wszędzie są wypożyczalnie, więc i na pewno w ciechu także. Mam nadzieję,ze po powrocie dodam cos do Twojej super relacji. Pozdrawiam. :kwiat:
Awatar użytkownika
sergio_1 2 3 4
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 339
Na forum od: 19 sty 2014 19:04
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Ciechocinek foto-wspomnienia

Post autor: sergio_1 2 3 4 »

Lipiec minął sanatorium na pewno udane pod koniec sierpnia przejazdem wdepnąłem do Ciechocinka i cóż zmieniło się od mojego pobytu raczej sporo i na korzyść . Ciechocinek wypiękniał . Celikna52 czekamy na relację z pobytu , ja swoją drogą prześlę jakąś fotkę tak dla uaktualnienia . Pozdrawiam serdecznie :)
Awatar użytkownika
Celinka52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1354
Na forum od: 08 maja 2016 14:26
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ciechocinek foto-wspomnienia

Post autor: Celinka52 »

sergio_1 2 3 4 pisze:Lipiec minął sanatorium na pewno udane pod koniec sierpnia przejazdem wdepnąłem do Ciechocinka i cóż zmieniło się od mojego pobytu raczej sporo i na korzyść . Ciechocinek wypiękniał . Celikna52 czekamy na relację z pobytu , ja swoją drogą prześlę jakąś fotkę tak dla uaktualnienia . Pozdrawiam serdecznie :)
Witaj Sergio ! Zaraz po powrocie opisałam swoje wrażenia z pobytu w Ciechu i wstawiłam dwie fotki. Znajdziesz to wszystko w temacie ,, Ciechocinek Gracja ,, Jestem zadowolona z wyjazdu, chociaż inni maja inne odczucia, ale ja chętnie wrócę do Ciechocinka. Pozdrawiam Cię serdecznie.
ODPOWIEDZ