Iwonicz Zdrój....

Okiem kuracjusza
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4582
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Iwonicz Zdrój....

Post autor: rybka »

Witaj Kruszynko, krecik to pewnie z tych krzaczków, co pod Twoim oknem rosną ..... :o :lol: :lol:
Baw się dobrze, raduj z życia, pozdrawiam :) :kwiat: :serce:
forumowicz

Re: Iwonicz Zdrój....

Post autor: forumowicz »

Witaj Rybko :serce: :kwiat: Własnie wszystko to robię :lol: ;) nawet przeprowadzke zaliczyłam,tylko necik mój ucierpiał troszkę juz mnie tak nie łączy :o :lol:
Pozdrawiam serdeczniusio :serce:
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Iwonicz Zdrój....

Post autor: Suzen »

Kruszynko,życzę udanej kuracji w Iwoniczu,miłego pobytu i dużo słoneczka.
Pozdrawiam :)
hala5102
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 212
Na forum od: 26 kwie 2014 15:59
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Iwonicz Zdrój....

Post autor: hala5102 »

Ja byłam w Iwoniczu w "Górniku". Tańczyliśmy głównie u siebie. Raz byliśmy w CRR (KRUS), raz w "Sanvicie" z ciekawości. No, cóż! W obu ośrodkach wykorzystuje się stołówkę jako parkiet do tańca, więc więcej nie poszliśmy. Brak tam jakiegokolwiek klimatu. Do "Krakowiaka" poszliśmy na fajfy też tylko raz i byliśmy baaardzo krótko, bo tłok niemiłosierny i jakoś tak źle się tam, przynajmniej ja czułam :oops: . Nie mój klimat. Może teraz się zmieniło. Ale za to Iwoniczem jestem zauroczona.
forumowicz

Re: Iwonicz Zdrój....

Post autor: forumowicz »

Suzen pisze:Kruszynko,życzę udanej kuracji w Iwoniczu,miłego pobytu i dużo słoneczka.
Pozdrawiam :)

Witam Suzen :) :kwiat: :kwiat: Bardzo Ci dziekuję ,na razie jest fajniusio od jutra harówka 108 zabiegów :shock: :shock:
Ale może....może dam radę :? :lol: :lol:
Cieplutko pozdrawiam :kwiat: :kwiat: :serce:
forumowicz

Re: Iwonicz Zdrój....

Post autor: forumowicz »

Hala witaj :) :kwiat: To prawda w stołówce w Sanvicie :lol: :lol: ale pachnie jeszcze kolacja jak by co ;) :lol:
Pozdrawiam serdecznie. :serce: :kwiat: :serce:
forumowicz

Re: Iwonicz Zdrój....

Post autor: forumowicz »

Witaj Kruszynko :kwiat: Kuruj się ,baw ;) i odpoczywaj :!: Dużo słoneczka życzę :kwiat: .Pozdrawiam :D
forumowicz

Re: Iwonicz Zdrój....

Post autor: forumowicz »

Witaj :) :serce: :kwiat: Smuzko o poranku :) słoneczko jest ,wiaterek jest ,towarzystwo....też :oops: :lol: .Pracy tylko dużo nie rozumiem ,że ktoś nie rozumie że jesteśmy chorzy i nie możemy tak dużo pracować :lol:
Ale cóz musimy dać rade jakoś..... :lol: .
Bardzo Ci dziekuję za pamięć i zyczenia to bardzo miłe :D
Pozdrawiam cieplutko :kwiat: :)
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24964
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Iwonicz Zdrój....

Post autor: Sloneczko »

Hmmmmm....pracuj , pracuj[ obrazek zewnętrzny ] Kruszyneczko :kwiat: i wypoczywaj [ obrazek zewnętrzny ]
forumowicz

Re: Iwonicz Zdrój....

Post autor: forumowicz »

Witaj Słneczko :serce: :serce: :serce: coś mi się wydaje ,żę na pracy bardziej upłynie mi czas :lol: :lol: :evil: ;) :lol:
Ciplutkie pozdrowionka :serce: :kwiat:
ODPOWIEDZ