Iwonicz Zdrój....

Okiem kuracjusza
Awatar użytkownika
krisss0070
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1028
Na forum od: 03 lut 2013 20:29
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Iwonicz Zdrój....

Post autor: krisss0070 »

Sloneczko pisze:Widziałam się dzisiaj z Kriss :kwiat: .... Super dziewczyna :D . Zauważyłam, ze też ma ADHD :twisted: :twisted:
Witaj kochana :kwiat: co dobre szybko się kończy :( :) ja już w domku a Ty zaczynasz turnus :lol: :lol: szkoda że tylko raz mogłyśmy poznać to swoje ADHD :lol: :lol: ale mimo to i tak się ciesze że cię poznałam i może się jeszcze spotkamy :twisted: :twisted: :kwiat: baw się i odpoczywaj i używaj tego swojego ADHD jak najwięcej :lol: :serce: jesteś wspaniała :kwiat:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24605
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Iwonicz Zdrój....

Post autor: ewasz »

Słoneczko Ty jesteś niesamowita z tym swoim ADHD :lol:
Po tych wizytach będziesz z daleka rozpoznawalna w Iwoniczu i na długo Cię zapamiętają :lol: :lol:
Miłego pobytu :D
Pozdrawiam :serce: :kwiat:
Awatar użytkownika
Bunia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1392
Na forum od: 06 gru 2011 20:19
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 20

Re: Iwonicz Zdrój....

Post autor: Bunia »

Ja chcę do Iwonicza jeszcze raz ;) bo już raz chciałam :lol:
ale widzę że niema tego złego....remontują to akurat za rok....będę spacerować .... 8-)

wszystkiego dobrego Słoneczko :kwiat:
Pozdrawiam Bunia
forumowicz

Re: Iwonicz Zdrój....

Post autor: forumowicz »

Witam zajęte bardzo Słoneczko ;) :o :lol:
No no :roll: :lol: :serce: :kwiat:
Milutkiego pobytu :kwiat:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Iwonicz Zdrój....

Post autor: Sloneczko »

Bardzo Wam wszystkim dziękuje za miłe słowa. Ja po prostu nie umiem wysiedzieć na jednym miejscu :D , wszystko muszę zobaczyć bo inaczej bym była chora :) Właśnie wróciłam z pieszej wycieczki do Bełkotki, rano o 7.00 z grupą i z kijkami przeszliśmy trasę aż do kapliczek na tzw. Górę Krzyżową.
I jeszcze jedno naprawdę mi szkoda, ze nie spędziłyśmy z Kriss :kwiat: więcej czasu. Moze faktycznie kiedyś się jeszcze spotkamy ;) ...będzie miło i wesoło :D
Wszystkich serdecznie pozdrawiam :serce: :kwiat:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Iwonicz Zdrój....

Post autor: Sloneczko »

Czy wiecie, ze w Iwoniczu Zdroju wczoraj widziano już żmije :? ...takie gady(nie mylić z innymi żmijami :lol: ), które wygrzewały sie na drodze na Górę Żabią???? Nigdzie dzisiaj nie idę w las czy na polanę....nie lubię tego paskudztwa...brrrr :shock: :shock: No chyba ze założę gumiaczki :D A może nie zakładać i pójść do Krakowiaka ;) :D :twisted:
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Iwonicz Zdrój....

Post autor: eluunia »

Słoneczko Max szukał larw podeślij mu żmiję :roll: :) ..miłego odpoczynku w tak pięknym zakątku :)
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Iwonicz Zdrój....

Post autor: medi »

Sloneczko pisze:Czy wiecie, ze w Iwoniczu Zdroju wczoraj widziano już żmije :? ...takie gady(nie mylić z innymi żmijami :lol: ), które wygrzewały sie na drodze na Górę Żabią???? Nigdzie dzisiaj nie idę w las czy na polanę....nie lubię tego paskudztwa...brrrr :shock: :shock: No chyba ze założę gumiaczki :D A może nie zakładać i pójść do Krakowiaka ;) :D :twisted:
Do Krakowiaka tylko szpilki Słoneczko ;) I dobry tancerz :twisted:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Iwonicz Zdrój....

Post autor: Sloneczko »

medi pisze:
Sloneczko pisze:Czy wiecie, ze w Iwoniczu Zdroju wczoraj widziano już żmije :? ...takie gady(nie mylić z innymi żmijami :lol: ), które wygrzewały sie na drodze na Górę Żabią???? Nigdzie dzisiaj nie idę w las czy na polanę....nie lubię tego paskudztwa...brrrr :shock: :shock: No chyba ze założę gumiaczki :D A może nie zakładać i pójść do Krakowiaka ;) :D :twisted:
Do Krakowiaka tylko szpilki Słoneczko ;) I dobry tancerz :twisted:
Medi :kwiat: ostatnio tańczę w balerinkach :kwiat:
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Iwonicz Zdrój....

Post autor: Suzen »

Zwierzątka wygrzewają się na słoneczku :) ;) .....Trzeba iść do Krakowiaka. :arrow:
To miejsce w Iwoniczu, w którym wypada pokazać się i bywać,.....niekoniecznie w szpileczkach,ale z partnerem i dobrym tancerzem,to i owszem ;) .
Wieczorem taka muza i bit :!: :shock: ,że lepiej mieć wygodne obuwie. :lol:
ODPOWIEDZ