Iwonicz Zdrój....

Okiem kuracjusza
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Iwonicz Zdrój....

Post autor: medi »

Szpilki są baardzo wygodne :D :D :D
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Iwonicz Zdrój....

Post autor: Sloneczko »

Suzen pisze:Zwierzątka wygrzewają się na słoneczku :) ;) .....Trzeba iść do Krakowiaka. :arrow:
To miejsce w Iwoniczu, w którym wypada pokazać się i bywać,.....niekoniecznie w szpileczkach,ale z partnerem i dobrym tancerzem,to i owszem ;) .
Wieczorem taka muza i bit :!: :shock: ,że lepiej mieć wygodne obuwie. :lol:
W Krakowiaku muzyka jest z najnowszych stacji muzycznych, fajnie grają i fajny jest parkiet :lol:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Iwonicz Zdrój....

Post autor: medi »

Sloneczko pisze:Czy wiecie, ze w Iwoniczu Zdroju wczoraj widziano już żmije :? ...takie gady(nie mylić z innymi żmijami :lol: ), które wygrzewały sie na drodze na Górę Żabią???? Nigdzie dzisiaj nie idę w las czy na polanę....nie lubię tego paskudztwa...brrrr :shock: :shock: No chyba ze założę gumiaczki :D A może nie zakładać i pójść do Krakowiaka ;) :D :twisted:
Słoneczko :?: A czy w tym Twoim Busku to też żmije bywają :?: :oops: Bo jak tak to ja tam nie jadę ,boję się :cry: Nie mam zamiaru zrobić przedstawienia pt: Medi zobaczyła żmiję :oops:
Awatar użytkownika
Mask
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 785
Na forum od: 04 mar 2013 10:40
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Iwonicz Zdrój....

Post autor: Mask »

Sloneczko pisze:Czy wiecie, ze w Iwoniczu Zdroju wczoraj widziano już żmije :? ...takie gady(nie mylić z innymi żmijami :lol: ), które wygrzewały sie na drodze na Górę Żabią???? Nigdzie dzisiaj nie idę w las czy na polanę....nie lubię tego paskudztwa...brrrr :shock: :shock: No chyba ze założę gumiaczki :D A może nie zakładać i pójść do Krakowiaka ;) :D :twisted:
Poskramiałem te żmije, zaganiałem w ślepy zaułek i robiłem im zdjęcia. Pokazywałem fotki innym żmijom... :shock: :evil: Jakoś nie były zadowolone - koniec z krzakami ;) :twisted:
forumowicz

Re: Iwonicz Zdrój....

Post autor: forumowicz »

nie znam większych żmii jak kobiety
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Iwonicz Zdrój....

Post autor: medi »

A coś Ty dziś taki rozgoryczony :?: :o Nadal brak sponsorki :?: ;) :twisted:
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Iwonicz Zdrój....

Post autor: margot »

Max pisze:nie znam większych żmii jak kobiety
Obrazek

:evil: :evil: :evil:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Iwonicz Zdrój....

Post autor: Sloneczko »

medi pisze:
Sloneczko pisze:Czy wiecie, ze w Iwoniczu Zdroju wczoraj widziano już żmije :? ...takie gady(nie mylić z innymi żmijami :lol: ), które wygrzewały sie na drodze na Górę Żabią???? Nigdzie dzisiaj nie idę w las czy na polanę....nie lubię tego paskudztwa...brrrr :shock: :shock: No chyba ze założę gumiaczki :D A może nie zakładać i pójść do Krakowiaka ;) :D :twisted:
Słoneczko :?: A czy w tym Twoim Busku to też żmije bywają :?: :oops: Bo jak tak to ja tam nie jadę ,boję się :cry: Nie mam zamiaru zrobić przedstawienia pt: Medi zobaczyła żmiję :oops:
Medi :kwiat: w Busku jak i wszedzie są żmije ale myslę, że sobie z nimi poradzimy :D . Na torach dawałyśmy radę to w Busku też :lol: :lol:
Awatar użytkownika
anusia153
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3923
Na forum od: 08 gru 2013 08:04
Staż sanatoryjny: 4

Re: Iwonicz Zdrój....

Post autor: anusia153 »

ja tam żadnych żmij -gadów w Iwoniczu nie widziałam , chodziłam wszędzie i po okolicznych lasach , na Żabią Górę też , owszem plotki słyszałam , ze podobno są na tej polance obok Baru na górce . W plotki nie wierz bo tym sposobem nigdzie poza miasto nie wyjdziesz, w plener Słoneczko :lol: , w plener wyjdź troszkę ,tereny wokół Iwonicza naprawdę są urokliwe. :) a ptaszęta cudnie śpiewają, szczególnie rankiem :lol:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Iwonicz Zdrój....

Post autor: Sloneczko »

anusia153 pisze:ja tam żadnych żmij -gadów w Iwoniczu nie widziałam , chodziłam wszędzie i po okolicznych lasach , na Żabią Górę też , owszem plotki słyszałam , ze podobno są na tej polance obok Baru na górce . W plotki nie wierz bo tym sposobem nigdzie poza miasto nie wyjdziesz, w plener Słoneczko :lol: , w plener wyjdź troszkę ,tereny wokół Iwonicza naprawdę są urokliwe. :) a ptaszęta cudnie śpiewają, szczególnie rankiem :lol:
Anuska przy Barze na górce to są tylko żmije na dwóch nogach :lol: :lol: ...strach tam wejść. Natomiast ostrzegał ludzi przewodnik aby uważali i zakładali buty z wysoka cholewką, wybierając się w góry.
ODPOWIEDZ