Iwonicz-Zdrój w obiektywie kuracjuszy

Okiem kuracjusza
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Iwonicz-Zdrój w obiektywie kuracjuszy

Post autor: medi »

Oooo,fotoreporter z Iwonicza już od rana szalał z aparatem po Iwoniczu :o :o :o Słoneczko a jakaś kamerka co by stęskniona koleżanka Słoneczko na żywo zobaczyła jest w tym Iwoniczu :?: :( :( :(
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24964
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Iwonicz-Zdrój w obiektywie kuracjuszy

Post autor: Sloneczko »

medi pisze:Oooo,fotoreporter z Iwonicza już od rana szalał z aparatem po Iwoniczu :o :o :o Słoneczko a jakaś kamerka co by stęskniona koleżanka Słoneczko na żywo zobaczyła jest w tym Iwoniczu :?: :( :( :(
Taaaaa.......fotoreporter :D Właśnie jutro odwiedzę Urząd Gminy w Iwoniczu Zdroju...nie odbierają telefonów ani nie odpisują na e-maile :evil: . Kamerka jest nieczynna . Zwrócona jest w tej chwili w stronę wieży zegarowej ale ....nieczynna :? Takie piękne uzdrowisko..... przecież nie muszą pokazywać remontowanego kawałka deptaka........ wieża zegarowa i ten kawałek deptaka przy nim tez jest cudny.
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Iwonicz-Zdrój w obiektywie kuracjuszy

Post autor: medi »

A po co pójdziesz do tego urzędu :?: ;) Rozrabiać :?: :twisted: To weź ze sobą parasolkę ;) :lol: :lol: :lol: Ale pewnie tam też na drzwiach wisi karteczka "nieczynne do odwołania " (czytaj: do wyjazdu rozrabiającego Słoneczka :lol: :lol: :lol: )
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24964
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Iwonicz-Zdrój w obiektywie kuracjuszy

Post autor: Sloneczko »

medi pisze:A po co pójdziesz do tego urzędu :?: ;) Rozrabiać :?: :twisted: To weź ze sobą parasolkę ;) :lol: :lol: :lol: Ale pewnie tam też na drzwiach wisi karteczka "nieczynne do odwołania " (czytaj: do wyjazdu rozrabiającego Słoneczka :lol: :lol: :lol: )
Fajnie pośmiać sie z samego rana :lol: :lol: . Medi :kwiat: ty to masz pomysła :D ....zabieram dzisiaj parasolkę , ale później. Teraz urząd pewnie jeszcze zamknięty. Na razie lecę na świeże powietrze ;)
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24964
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Iwonicz-Zdrój w obiektywie kuracjuszy

Post autor: Sloneczko »

Dom Zdrojowy - to dzisiejsza Restauracja Zdrojowa, Kino "Wczasowicz" , Urząd Gminy w Iwoniczu zdroju oraz Centrum Informacji Turystycznej . We wnętrzu, w którym mieści się dzisiaj kino "Wczasowicz" znajdowała się dawno dawno temu :D piękna sala balowa.

[ obrazek zewnętrzny ]
Kino "Wczasowicz" a z boku po prawej Urząd Gminy Iwonicza Zdroju

[ obrazek zewnętrzny ]


[ obrazek zewnętrzny ]

Centrum Informacji Turystycznej w dniu dzisiejszym oferuje spacer na Żabią Górę oraz wieczorek taneczny w Zdrojowej. No niestety ze spaceru nie skorzystam bo w tym czasie mam zabiegi. Trudno...pójdę na górkę w innym czasie :) .
Awatar użytkownika
anusia153
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3923
Na forum od: 08 gru 2013 08:04
Staż sanatoryjny: 4

Re: Iwonicz-Zdrój w obiektywie kuracjuszy

Post autor: anusia153 »

Słonko :kwiat: na Żabią Górę spokojnie możesz się wybrać któregoś dnia po kolacji , nie jest tak daleko , przez las jeszcze bliżej , przy ładnej pogodzie z Żabiej możesz podziwiać piękne widoki na okolicę . Pozdrawiam miłego dnia :kwiat:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24964
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Iwonicz-Zdrój w obiektywie kuracjuszy

Post autor: Sloneczko »

Byłam i właśnie wróciłam z Urzędu Gminy :D . Oczywiście moja ciekawość nie zna granic wiec trafiłam od razu ...a jakże :) , do........ urzędu stanu cywilnego :lol: Przedstawiłam się Tak jak wypadało i zapytałam kto tu rządzi :D . Pani otworzyła szeroko oczy a ja szybciutko powiedziałam, że żartuję :lol:. Przedstawiłam swój problem a właściwie ich problem związany z kamerą, pożaliłam się ,że nie widzę Iwonicza przez kamerkę a tak go bardzo kocham i na koniec zajechałam z tym emailem, na który do dziś nie mam żadnej odpowiedzi. Kobitka spojrzała mi prosto w oczy i zadzwoniła do informatyka. Dowiedziałam sie, ze kamerka jest w naprawie i ze jest to jakaś większa usterka. A obraz będzie przekazany do kamerki jak będzie naprawiona :lol: . Na koniec usłyszałam taki tekst do telefonu: "odpisalibyście pani na jej emaila chociaż grzecznościowo".Ja grzecznościowo podziękowałam pani miłego dnia, powiedziałam do widzenia i poszłam załatwić sprawę Ustronia ;) :D
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24964
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Iwonicz-Zdrój w obiektywie kuracjuszy

Post autor: Sloneczko »

Dzisiaj będzie piękna pogoda. Przyszłam ze spaceru i właśnie wychodzi słoneczko :D
Zrobiłam kilka zdjęć , na których uwidoczniłam Stary Pałac. Został on zbudowany w 1838 roku. Była to posiadłość letnia hrabiostwa Załuskich. Znajduje się w centrum Iwonicza, przy deptaku i parku zdrojowym, który jest właśnie rozkopany i na przeciwko Starych łazienek. W budynku siedzibę swoją ma zarząd i biura Uzdrowiska Iwonicz S.A. Właśnie tam wczoraj byłam :D

[ obrazek zewnętrzny ]


[ obrazek zewnętrzny ]


[ obrazek zewnętrzny ]

Stary Pałac od strony Białego Orła
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Iwonicz-Zdrój w obiektywie kuracjuszy

Post autor: medi »

Ech Słoneczko same starocie u Ciebie na fotkach :o Może jakie ciacho iwonickie byś dla odmiany sfotografowała ;) :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24964
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Iwonicz-Zdrój w obiektywie kuracjuszy

Post autor: Sloneczko »

[ obrazek zewnętrzny ]

Anuśka :kwiat: pamiętasz te schody?? :twisted: :twisted:
ODPOWIEDZ