Iwonicz Zdrój .opinia Maxa

Okiem kuracjusza
forumowicz

Iwonicz Zdrój .opinia Maxa

Post autor: forumowicz »

zaraz ja umieszczę
forumowicz

Re: Iwonicz Zdrój .opinia Maxa

Post autor: forumowicz »

witam,wróciłem z kolejnego nie znanego mi wcześniej uzdrowiska Polski,napisze wiec moją opinie,która zapewne zostanie przyjęta z wielkimi gwizdami,ale jest to tylko i wyłącznie moja opinia,z mojego punktu widzenia.
jest to miejsce wg mnie tylko i wyłącznie do chodzenia po górach/zapewne ładne widoki/ poza tym porażka,taka sobie Polska wieś,ponieważ głownie oceniam z punktu widzenia rozrywki,więc tak:jest tam praktycznie jeden obiekt Krakowiak gdzie bawią się kuracjusze/w pozostałych lokalach malutkie zainteresowanie/,a ponieważ kuracjuszy mało,a turystów jeszcze mniej,więc w Krakowiaku przebywają stale Ci sami obywatele,w Iwoniczu jest jedna taksówka!/wg opinii kelnera druga by się nie utrzymała/brak zainteresowania/,dojazd wyjazd autobusem poniżej minusa,z Oddalonym parę kilometrów Rymanowem,nie ma ani jednego połączenia! podsumowanie: jak na zabawę stanowczo Iwonicz dla mnie odpada,jak na spędzanie 21 dni sanatoryjnych znam dużo ładniejsze miejsca,była to moja pierwsza i ostatnia wizyta w tym miejscu,podobnie oceniam większe miasteczko Lądek Zdrój.
p.s w Iwoniczu przebywała,wiec ją odwiedziłem nasze Słoneczko z forum,cóż mogę napisać: fajna kobitka,towarzyska ,zawsze uśmiechnięta,pozdrawiam Cię Słoneczko,Wiem ze kochasz góry,wiec moja opinia się nie przejmuj,ja też kocham góry,ale już swoje schodziłem.
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Iwonicz Zdrój .opinia Maxa

Post autor: medi »

Wniosek ...moja noga w Iwoniczu na bank nie postanie :o Ja się lubię bawić ,lubię mieć wybór ,jedna tancbuda to dla mnie za mało .Dzięki Max za opinię ,jakby mnie tam kiedyś chcieli przypadkiem wysłać będę się bronić rękami i nogami ;) :evil: :evil:
forumowicz

Re: Iwonicz Zdrój .opinia Maxa

Post autor: forumowicz »

Ja też zgadzam się z opinią Maxa .Kto nie spaceruje jak Słoneczko ;) :lol: po stepach :roll: :lol: to nie ma tam nic ciekawego ,chociaż widoki ok.
Też raczej już nie pojadę :o :lol: Wolę Rymanów zdecydowanie :serce: :serce:
forumowicz

Re: Iwonicz Zdrój .opinia Maxa

Post autor: forumowicz »

medi pisze:Wniosek ...moja noga w Iwoniczu na bank nie postanie :o Ja się lubię bawić ,lubię mieć wybór ,jedna tancbuda to dla mnie za mało .Dzięki Max za opinię ,jakby mnie tam kiedyś chcieli przypadkiem wysłać będę się bronić rękami i nogami ;) :evil: :evil:
I mnie tam nie budu :!: :!: :!: Ja też chcę mieć wybór :P
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Iwonicz Zdrój .opinia Maxa

Post autor: medi »

hi hi ,trzy osoby zniechęciłeś już Max swoją opinią :o :lol: :lol:
forumowicz

Re: Iwonicz Zdrój .opinia Maxa

Post autor: forumowicz »

Krynica To Krynica 8-) :lol:
forumowicz

Re: Iwonicz Zdrój .opinia Maxa

Post autor: forumowicz »

ja napisałem tylko i wyłącznie swoja opinie ze swojego punktu widzenia,nic absolutnie nikomu nie sugeruję,wiem że są osoby zakochane w Iwoniczu czy w Lądku,ja nie,cieszę się że Słoneczko zadowolona przecież spędziła tam 23 dni,widać jak ludzie sa różni,mnie jak by przyszło 23 dni tam być to chyba musiał bym ze sobą wsiąść gumową lale
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Iwonicz Zdrój .opinia Maxa

Post autor: medi »

Żywych nie było :?: :o :o
forumowicz

Re: Iwonicz Zdrój .opinia Maxa

Post autor: forumowicz »

Druga dla mnie :lol:
ODPOWIEDZ