jedzenie w polskich kurortach

Kulinarny kącik kuracjuszy. Jeśli gotowanie to Twoja pasja i chcesz się tym podzielić, pisz w tym dziale. Mile widziana posiłki, diety mogące pomóc w różnych schorzeniach.
Regulamin forum
Uwaga! Zamieszczamy osobiście sprawdzone przepisy. Jeśli wstawiacie zdjęcia, powinny to być zdjęcia samodzielnie przygotowanych potraw.
W pozostałych zasadach pisania obowiązuje jak zwykle regulamin forum http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... p?f=2&t=10 oraz netykieta.
forumowicz

jedzenie w polskich kurortach

Post autor: forumowicz »

gdzie tanio a dobrze zjeść,np w Ciechocinku,Busku,Krynicy,itd?
Awatar użytkownika
smuga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 991
Na forum od: 25 sty 2017 21:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: jedzenie w polskich kurortach

Post autor: smuga »

Rzecz względna :idea: tak z ceną jak i co jest dla kogo ….smaczne :roll: :roll: W Krynicy smakowało mi w Łemkowskiej , w Oberży , chwalą też Koncertową 8-) a tanie i domowe były obiady w Galerii i w Barze za Rogiem troszkę dalej od centrum na Kraszewskiego . W Busku bar Obiadek tanio , domowo ...zupki po 4 ...zestawy i drugie dania tak 12 - 15 ….czy smaczne :?: każdy ma swój smak :oops: Ciechocinek ….hm tu jadłam tylko pizze za dobrze karmili w miejscu noclegów :lol: :lol: by dojadać ale jak ciacha to Wiedeńska , kawiarnia Pod Jedlicą :D
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: jedzenie w polskich kurortach

Post autor: Atina »

Ciechocinek... polecam" Pizzernia u Tomaszka " czy tanio :roll: na pewno jest smacznie.
Dania obiadowe i inne.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14295
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: jedzenie w polskich kurortach

Post autor: ANDY12345 »

Widzę że Tomasz to dobry kucharz :lol: :lol: :lol: we Wysowej też jest bar u niego, w miarę tanio i bardzo smacznie :P ... będąc zamówiłem placki ziemniaczane świeżutkie prosto z patelni :D ... tylko jedna sprawa :oops: trzeba na nie iść we trójkę :lol: , podają po 3 szt. są bardzo duże i ja z ledwością je zjadłem, takie chrupiące i pachnące że grzechem byłoby zostawić :) polecam.
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: jedzenie w polskich kurortach

Post autor: Duszyczka »

W Gołdapi super jedzonko w " Matrioszce".Specjalność -kuchnia rosyjska oraz "U Jędrusia"-bar z kuchnią polską i kresową.Smacznie.obficie i tanio. ;)
ODPOWIEDZ