Posejdon Kołobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Posejdon Kołobrzeg

Post autor: Małgosia69 »

Dzisiaj wróciliśmy z mężem z Posejdonu i na świeżutko postanowiłam skrobnąć coś nieco. Mieszkaliśmy w budynku A, na trzecim piętrze, pokój bez balkonu od strony ulicy. Przyjęcie szybkie i sprawne, pokój dostaliśmy już o 12.30, mimo ,że doba pobytu prywatnego od 14,00. Jesteśmy zaszczepieni, więc bez testu. Potem szybciutko pielęgniarka i lekarz, który dzwoni z zaproszeniem do pokoju. Lekarz przemiły , zabiegi takie jakie chcieliśmy, oprócz masażu klasycznego. Ale najpierw jeszcze był obiad, trzy tury posiłków. My mieliśmy drugą. Jedzenie smaczne, szczególnie obiady . Dla komercji dwie surówki, zawsze jakiś owoc, często kawałek ciasta. Obsługa kelnerska miła i grzeczna. Gdy pewnego wieczoru chcieliśmy zabrać kolację wcześniej do pokojów, wypad z nowo poznanymi ludzikami, dostaliśmy zapakowane w pojemniczkach, Zgrzane na zgrzewarce pojemniki gwarantowały,że nic nie wypadło. Dodane sztućce jednorazowe, herbata, cukier w saszetkach, a nawet cytryna. Byliśmy mile zdziwieni. Brakowało mi zup mlecznych, zamiast był jogurt lub kefir. Codziennie coś gorącego na śniadanie i kolacje. W ubiegłym roku dobudowano czwarte piętro w tym budynku i przeprowadzono generalny remont. Pokoje na dostawionym piętrze duże, z ładnymi kanapami dodatkowymi , ale bez balkonów. Przynajmniej my w takim byliśmy w gościnie. Nasz pokój nieduży , ale czyściutki i po remoncie. Nowe meble, baaardzo wygodne nowe łóżka, super materace, 8 kontaktów w pokoju,aż przesyt. Łazienka po generalnym remoncie, wszystko nowiutkie, ciut za małe kabiny, ładna i duża szafka pod lustrem. Warunki mieszkalne naprawdę dobre. W pokoju duża komoda, w tym zabudowana lodówka. Telewizorek wielkości widokówki, ale programów dużo Korytarze również wyremontowane i czyste. Panie sprzątają w miarę dokładnie. Aha ,zamiast kluczy karty magnetyczne, które są jednocześnie kartami przy zabiegach, koniecznie trzeba się odbić przy każdym zabiegu. Zabiegi dobre , rehabilitanci mili i pomocni. Podsumowując pobyt uważamy za bardzo udany. Tym bardziej,że pogoda nam bardzo dopisała. Polecam Posejdon z serducha, małź też. :kwiat:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Posejdon Kołobrzeg

Post autor: andrzej1955 »

Witam ,to miło że przynajmniej za własne pieniądze jesteście zadowoleni-oby tak było podobnie z NFZ ,Serdeczne Podziękowania za poświęcony czas na podzielenie się wrażeniami z pobytu ,pogoda też była sprzyjająca to rehabilitacja zdrówka powinna przynieś efekty ,Pozdrawiam :)
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2560
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Posejdon Kołobrzeg

Post autor: Mazrena »

Dziękuję za fajny opis, dobrze że uchwycone zmiany po remoncie 😊. Małgosiu byliście priv, czy na turnusie rehabilitacyjnym? Pozdrawiam 🙂🌞
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Posejdon Kołobrzeg

Post autor: dani888 »

Małgosiu , dzięki za fajny opis pobytu w Posejdonie , szkoda tylko , że nie mieliście balkonu .
Pozdrawiam serdecznie i cieszy mnie to , że wróciliście zadowoleni :kwiat: .
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Posejdon Kołobrzeg

Post autor: Małgosia69 »

Rozmawiałam z osobami z NFZ. Różnica naprawdę niewielka, tyle tylko ,że do obiadu jedna surówka i czasami mniej dodatków,ale byli naprawdę zadowoleni. Aha mimo,że są karty do odbicia, można przełożyć na wcześniejszą godzinę zabiegi. Oczywiście w miarę możliwości. My byliśmy na pobycie leczniczym - czyli prywatnym,ale mieliśmy znajomych i z NFZ I z turnusu rehabilitacyjnych. I rzadko można był usłyszeć słowo krytyki. To że nie mieliśmy balkonu, to był nasz wybór, wydawał nam się,że 200 zł od OSOBY za tydzień pobytu więcej to ciut za dużo. te 400 zł woleliśmy wydać na przyjemności :lol: A i tak w pokoju jedynie bywaliśmy . :) Pozdrawiam i życzę Wszystkim pięknej niedzieli :kwiat:
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1262
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Posejdon Kołobrzeg

Post autor: wiktor64 »

Witam i dzieki Małgosia 69 za opinie wyczerpującą,no ale musze
pare słów napisać,byłem w posejdonie 6 lat temu NFZ i byłem
zadowolony,jedno co tam sie zmieniło wynikającej z twojego opisu
to zupki mleczne,jak ja byłem to były co dzień ,i były pyszne ,
ja mieszkałem od strony portu ,budynek b i miałem pokój z balkonem
i na koniec zawsze polecałem ten obiekt jak widać warto to na tyle narka :) :) :)
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Posejdon Kołobrzeg

Post autor: Małgosia69 »

:) :) :) :)
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2560
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Posejdon Kołobrzeg

Post autor: Mazrena »

My byliśmy jakiś czas temu na turnusie rehabilitacyjnym 2 tygodnie 8-) Pokój mieliśmy też w cz b z balkonem i widokiem na port. Byliśmy bardzo zadowoleni :)
Małgosiu, czy basen nadal jest w ofercie 1 h / dziennie :?: :idea:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14532
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Posejdon Kołobrzeg

Post autor: GIENIA »

Małgosiu , widzę , że opinie o Posejdonie cały czas dobre . Byłam tam z NFZ 4 lata temu . Pokój w bud A z balkonem , czyli po przeciwnej stronie korytarza , gdzie Wy mieliście pokój :)
Obiady były bardzo dobre , a w szczególności zupy . Pisałam o tym w mojej opinii po powrocie .
I tak jak Wiktor , polecałam ten obiekt i było warto :D profesjonalizm na każdym szczeblu , nie miałam się do czego przyczepić 8-)
Na moim turnusie były zupy mleczne :)
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Posejdon Kołobrzeg

Post autor: Małgosia69 »

My byliśmy tam 4 raz, z przerwą w ubiegłym roku. Tak, nadal jest ta godzinka do codziennego wykorzystania na basenie lub w jakuzzi, ale byliśmy tylko dwa razy. Zwyciężyła możliwość potańczenia. :lol: i wieczorne spacery. No właśnie, raz wróciliśmy po 23 i przemiła pielęgniarka z uśmiechem otworzyła drzwi . A na nasze - przepraszamy , powiedziała : nic nie szkodzi, przecież tu jestem. :) To było bardzo miłe. :kwiat: Bardzo się cieszę,że nie tylko my mamy takie dobre zdanie o Posejdonie. :kwiat: :serce:











;
ODPOWIEDZ