Polanica Zdrój Sanatorium Stary Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Polanica Zdrój Sanatorium Stary Zdrój

Post autor: GIENIA »

Katarzyna2525 pisze: 20 lip 2022 14:19 :oops: .... kierowniczka powiedziała do męża, że jak się nie podoba to żona pójdzie do kobiet a on do mężczyzn. Mąż zdeklarował wyjazd do domu i poszliśmy się pakować.
Zadzwonił telefon ,żeby mąż przyszedł na rozmowę. W efekcie dostał klucz do 2osobowego pokoju obok. Następnego dnia zobaczyliśmy, że do opuszczonego pokoju zostało zakwaterowane starsze małżeństwo z balkonikiem do chodzenia a przecież ten pokój był na polpietrze i aby dojść do windy trzeba było pokonać kilka stopni wzwyż albo kilkanaście w dół.
I bardzo dobrze powiedziała .... ja na Jej miejscu , jeszcze pomachałabym wam na drogę ;)
Nigdzie nie ma zapisane , że małżeństwa muszą mieć wspólny pokój , a to już jest standardem w sanatoriach ..... przeciętni Kowalscy są kwaterowani w wieloosobowych , bo małżeństwa muszą razem .... razem , to sobie możecie mieszkać i grymasić na wczasach , a nie w sanatorium :evil:
Małzeństwo , któremu nalezał się wspólny , większy pokój ze względu na niepełnosprawność , zajęliście wy , a Oni trafili do klitki po was ...

:roll: :?
emik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Na forum od: 11 sty 2012 18:48

Post autor: emik »

Gieniu, popieram Cię całym sercem. Ja też mam dosyć tekstów o tym, że dwójki dla małżeństw. W imię czego mam być w czwórce. Od następnego wyjazdu po prostu bezczelnie się wykłócam :lol:
Leszek+
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Na forum od: 08 maja 2017 14:05
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Post autor: Leszek+ »

Witam. Nie otwiera mi się strona mzk Polanica. Czy mógłbyś podać namiary na mzk. Też planuję wykupić karnet na parking. Jadę do Polanicy od 24 sierpnia 2022. Z miesiąc temu ta strona mi się otwierała. Może jest to tylko przerwa techniczna, ale gdybyś podrzucił telefon to bym był spokojniejszy. Pozdrawiam.Dzięki.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 14

Post autor: GIENIA »

Zaglądnij na pv .
Awatar użytkownika
Andrzej-WP
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Na forum od: 07 paź 2015 08:39
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Post autor: Andrzej-WP »

Leszek+ pisze: 04 sie 2022 22:38 Witam. Nie otwiera mi się strona mzk Polanica. Czy mógłbyś podać namiary na mzk. Też planuję wykupić karnet na parking. Jadę do Polanicy od 24 sierpnia 2022. Z miesiąc temu ta strona mi się otwierała. Może jest to tylko przerwa techniczna, ale gdybyś podrzucił telefon to bym był spokojniejszy. Pozdrawiam.Dzięki.
W sprawie parkingów , wykup abonamentów:
Miejski Zakład Komunalny . Biuro Obsł Klienta
Polanica Zdrój
tel. 748651770 lub 748651778

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ