KOŁOBRZEG Perła Bałtyku

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
ula509
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Na forum od: 15 sty 2019 21:30
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: KOŁOBRZEG Perła Bałtyku

Post autor: ula509 » 11 lip 2019 14:19

W Niwie te windy nadal tak szybko się zamykały? Jak byłam kilka osób rąbnęły w ramiona. Ćwiczyły refleks kuracjuszy we wsiadaniu. :D Raz dwa i nie było zmiłuj się. :lol:
P.s.
Żeby się w temacie utrzymać dodam, że z Perły Bałtyku pamiętam podaną na górze taką wielką szarlotkę na ciepło z lodami, że śmiało ją można dwuosobową nazwać.:)

Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 9

Post autor: GIENIA » 11 lip 2019 15:52

Zdziwiło mnie Ula Twoje pytanie :o , byłam w Niwie 4 razy , ale nic takiego nie miało miejsca :shock: , wręcz przeciwnie , aby nie czekać zbyt długo na zamknięcie lub otwarcie , naciskało się guziczek ... ZAMKNIJ ... lub ..OTWÓRZ ... we wszystkich 4 windach było tak samo .

Nie lubiłam chodzić do Perły ani do Arki , ze względu właśnie na windy , a raczej na długie stanie w kolejkach do nich i złośliwe spojrzenia kurujących się tam osób . Wcale Im sie nie dziwię ..

ula509
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Na forum od: 15 sty 2019 21:30
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Post autor: ula509 » 11 lip 2019 20:12

No właśnie, trzeba im współczuć. Sami kuracjusze w Perle zapewne by wystarczyli aż nadto do tych wind.
A w Nivie byłam w 2011 i widocznie aż tak wyrzuciłam na luz jak żółw, że mnie też raz drzwi w ramię uderzyły. :D Potem się nie dałam i już wchodziłam szybko jak nastolatka . :lol:

Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

Post autor: GIENIA » 11 lip 2019 21:00

Ktos sobie czerpie zyski z kawiarenki widokowej , a kuracjusze ośrodka stoją do wind w kolejkach .... tak być nie powinno .. :roll:

Widocznie naprawili w Niwie aż za bardzo :lol: :lol: bo teraz trzeba wciskać ... Zamknij ... :lol:

zbigniew165
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 6

Post autor: zbigniew165 » 11 lip 2019 21:18

Gienia nie widzisz mnie, bo pracuję w Ustroniu Morskim w Ośrodku Wypoczynkowym i nie mam za bardzo czasu siedzieć przy laptopie. Jak mam czas to przeglądam forum i wiem co się dzieje. W wolnym czasie oczywiście kierunek molo, a mam do niego ok. 70 m. Pozdrawiam z Ustronia Morskiego. ;) :)

Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

Post autor: GIENIA » 11 lip 2019 21:23

Wiem , wiem Zbyszku wiem , że masz nowe , do pozazdroszczenia obowiązki :D a teraz nie w pracy :?: dopiero od 22,0 :?:

Pozdrawiam :D

zbigniew165
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 6

Post autor: zbigniew165 » 11 lip 2019 22:11

Gienia teraz wolne. Pracuję od 8.00 do 18.00 bez wolnego dnia. Teraz pod moim oknem są tańce. do 4.00 i tak co dziennie od 20.00. Zasypiam przy ostrej i głośnej muzyce, a dzisiaj jeszcze na parkiecie w całym dużym namiocie będzie piana. Urządzenie do wytwarzania piany już oczekuje na użycie. Wczasowicze bawią się przy zespole na żywo do 23.00, a później z didżejem,

ODPOWIEDZ