Kołobrzeg MSWiA - Opinia z pobytu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
ula509
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 315
Na forum od: 15 sty 2019 21:30
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kołobrzeg MSWiA - Opinia z pobytu

Post autor: ula509 »

jacky6 pisze: 11 sie 2019 23:23
Przyglądam się Waszym relacjom jak i towarzyszącej dyskusji.
Być może lada dzień będę zachęcony do skorzystania z ofert tamtejszych sanatoriów bądź dokonać zwrotu bezwartościowego skierowania.
Nawijajcie zatem ku uciesze ludu ...

Jacek, w sumie wszystkie sprawy związane z rozpoczęciem turnusu zostały wstępnie opisane, teraz nastąpił okres takiego codziennego sanatoryjnego kieratu. Zabiegi, śniadanie, zabiegi, obiad, zabiegi, spacery, kolacja, spacery, zachody słońca. :D Balety, niestety, w moim przypadku definitywnie odpadają z przyczyn ortopedycznych.
Może jeszcze coś o ludziach napiszę pozytywnie. To chyba bardzo spokojny turnus. Ludzie są uprzejmi, na ogół wzajemnie życzliwi. Ponieważ są kłopoty z windami, dużo rozmów toczy się w czasie wspólnych wspinaczek po schodach. Piszę wspinaczek, ale schody w wieżowcu są dość przyjazne nawet dla ludzi z poważniejszymi kłopotami zdrowotnymi jak ja. Sporadycznie się trafia ktoś, kto nie potrafi nigdy nawet dzień dobry powiedzieć, ale może cierpi na szczękościsk, więc nie można potępiać. :D
Już się zaczęły badania lekarskie w trakcie pobytu, mam jutro.
O, jeszcze o sprzątaniu.
Jestem zadowolona. Jeśli coś potrzebne dodatkowo, panie pomagają w miarę swoich możliwości. Dostałam dodatkową poduchę, bo mimo, że jest jasiek i tak 'cierpiałam za miliony'. Poprosiłam o dywanik pod prysznic, bo jest gumowy i woda się utrzymuje na podłodze niepotrzebnie.
Jeśli nic się nie pogorszy, to jest to całkiem dobre miejsce. :kwiat: Dzień się jednak chwali po zachodzie słońca. :D
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 844
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kołobrzeg MSWiA - Opinia z pobytu

Post autor: berbla65 »

Wiktor melduję się w Kołobrzegu :P zmieniło się co nieco - na lepsze oczywiście :x pozdrawiam
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1258
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Kołobrzeg MSWiA - Opinia z pobytu

Post autor: wiktor64 »

Witam post dla panów :lol:
Bylismy wczoraj na balettach w Mesko
Byłem trochę w szoku 98% to kobiety
Az się serce kraje :lol: :lol:
Tak na marginesie mija dzisiaj tydzień od przyjazdu jest
Naprawdę super pod każdym wzglądem
Awatar użytkownika
lubelanka64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 928
Na forum od: 08 wrz 2015 17:23
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Kołobrzeg MSWiA - Opinia z pobytu

Post autor: lubelanka64 »

Wiktot64...chyba serce się raduje na widok tylu Pań i braku konkurencji :lol: :lol: brać i wybierać :P :P
ula509
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 315
Na forum od: 15 sty 2019 21:30
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kołobrzeg MSWiA - Opinia z pobytu

Post autor: ula509 »

wiktor64 pisze: 13 sie 2019 07:35
Byłem trochę w szoku 98% to kobiety
Az się serce kraje :lol: :lol:
:) Wiktor? Dobrze rozumiem? Chłopów Ci brakuje? :mrgreen: ;)
No chyba, że się te 98% pań o Ciebie bije i dostajesz rykoszetem. :D :lol: :lol:
A poważnie, to pewnie panowie są zdrowi i nie jeżdżą do sanatorium.
Jaro66
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 479
Na forum od: 15 lut 2013 07:04
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kołobrzeg MSWiA - Opinia z pobytu

Post autor: Jaro66 »

Witajcie, panowie też chorują tylko jakoś z tym przydziałem kiepsko czekam też na Kołobrzeg nr.700 a skierowania brak może zapomnieli :lol: :lol: :lol:
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 844
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kołobrzeg MSWiA - Opinia z pobytu

Post autor: berbla65 »

Jaro66 nic się nie martw na pewno nie zapomnieli- ja dostałam przydział przy numerze 390 i za 3 tyg już byłam w Kołobrzegu :lol: Pozdrawiam i cierpliwości zyczę
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Kołobrzeg MSWiA - Opinia z pobytu

Post autor: Hipokryt »

wiktor64 pisze: 13 sie 2019 07:35 Witam post dla panów :lol:
(...)
To raczej niezbyt ścisły POST a wyżerka na całego albo full-wypas :lol:
Nic, tylko przybywać do tego raju, w którym posty nie obowiązują a atrakcji nie braknie :lol:
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1258
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Kołobrzeg MSWiA - Opinia z pobytu

Post autor: wiktor64 »

Witam :)
Miałem nie pisać o złych sprawach ale muszę bo wczoraj się zagotowalem
A chodzi mi o taryfy zadzwonili my wczoraj po taryfę bo miele my ochotę iść
Do Arki na balety oczywiście przemiła pani przyjęła za mówienie i powie działa ze za 10 min będzie
I pytamy się pani ile to kosztuje ona 20 zł ok taryfa przyjechała miły bajer mają opanowana ,dojechaliśmy i pytamy się ile
A on 26 i pytamy się dlaczego jak pani mówiła 20 a on bo musiałem na was czekać a czekał chwile my się zbuntowany
Dali mu 20 i do widzenia po prostu są naciągane to na tyle taryf druga spraw Arka byłem tam pisze i ostatni raz z
Muzyką elektroniczną jakąś pani fałszu je udaje że śpiewa ,druga sprawa jest godz 22,00 a tudzieciaki pod nogami
Impreza dla dorosłych a oni si ę szłalata pod nogami to na tyle wzalilem i jest mi lepiej to na tyle cdn
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Kołobrzeg MSWiA - Opinia z pobytu

Post autor: GIENIA »

O widzisz Wiktor :) pan chciał sobie zarobić 6 zł , no bo 20 poszło do kasy taxi ;)
Jeśli chodzi o Arkę , pogłębiłeś moją niechęć do tego ośrodka , za dużo komercji , a jak komercja , to i ta nieletnia :roll:
Baluj bliżej , Chalkozyn odwiedź .... ciekawa jestem Twojej opinii o tej kawiarni :)
ODPOWIEDZ