Ustroń Narcyz

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Fruzia
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Na forum od: 09 paź 2019 14:47
Oddział NFZ: Śląski

Re: Ustroń Narcyz

Post autor: Fruzia » 10 paź 2019 17:09

Na podłogach jest wykładzina zmywalna na szczęście i jest czysto. co do zabiegów to mogę napisać tylko o tych ,które ja miałam.

Fruzia
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz

Post autor: Fruzia » 10 paź 2019 17:24

Na podłogach jest wykładzina zmywalna taka ,którą się klei na gorąco .Jest czysto , chociaż jak dla mnie przynajmniej mogliby pomalować ściany. Na zabiegi trzeba dochodzić .

Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Post autor: wiktor64 » 10 paź 2019 17:44

Fruizia to nie jest tak jak ty piszesz Że my jestesmy bojowo nastawieni albo piszesz
że jest mnustwo opini może cjest ale te forum poolega na tym żeby sie dzielić
informacjami jak jest itd nikt nie bedzie sie pytał czy obiadki sa dobre itd....
po prostu tsza napisać zawsze pisaem że 90 procent pyta a po przyjezdzie milczą
az minie 2 lata i sie pytają już gdzie pisałem przydała by sie czrna lista kuracjuszy
kturzy pytają a po powrocie milcz a uwisz mi lista by była durza a ty miedzy innumi
to na tyle narka :oops: :oops: :oops: :oops:

Fruzia
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz

Post autor: Fruzia » 10 paź 2019 20:50

I jak zauważyłeś ja się dzielę tym co wiem Ja jak chcę coś wiedzieć to pytam a jak ty wolisz inna formę to twój wybór Nikogo nie zmuszam do rozmów ze mną .Jest wiele osób które opisują Narcyza . Jedne piszą pozytywnie a inne negatywnie . Mnie się podobało ponieważ jadę odpocząć ,zresetować się ,odstresować spędzić czas na totalnym luzie .

Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz

Post autor: wiktor64 » 10 paź 2019 21:15

Nikt nikogo nie zmusza do pisania opini po pobycie to jest tylko dobra wola
dla przyszłych kuracjuszy kturzy tam jadą i bedą jechać nie chcesz sie dzielić
swoimi wrarzeniami z pobytu trudno tylko pytanie po co tu na forum jesteś :?: :?: :?:

baryla1969
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Na forum od: 23 paź 2017 09:47
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 6

Post autor: baryla1969 » 10 paź 2019 21:18

Wiktor bez sensu pisaanie z tą Fruzią czy jak, Ona nie rozumie istnienia forum i tematów. Jak chce niech pisze jak nie to nie, bo z tego co widac to i ta nic ciekawego donapisania by nie miała. A może szuka przyjaciol jeżeli to każdy ma się wrecvcz indywidualnie pytać?

Fruzia
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz

Post autor: Fruzia » 10 paź 2019 21:33

A wy to chyba jesteście po to żeby obrażać i kłócić się. Powinni was zablokować albo na tą czarną listę wpisać .Jakoś was nie było w tym wątku jak osoba pytała o opinie. Ale do mieszania jesteście piersi Jak nic nie wiecie na temat Narcyza to po co tu jesteście .Zabierajcie głos tam gdzie coś wiecie . Masakra tacy ludzie.

baryla1969
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Na forum od: 23 paź 2017 09:47
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 6

Post autor: baryla1969 » 10 paź 2019 21:48

Sluchaj Fruzia. Forum jest po to żeby się zapoznawać z czym się da. Mało ważne czy się w jakimś miejscu bylo czy nie bo nie wiadomo kiedy można jechać. Jak dalej nie rozumiesz istnienia forum, opinii, spostrzeżen, to nie dyskutuj. Nie potrafisz zrozumieć albo po prostu nie umiesz przyjąc do siebie tego co się pisze. I nie obrażaj Ty innych, bo akurat na tym forum to Ty się nie wyslias w zaden sposób. Aha i koniec tematu bo bez sensu dalej Tobie colowiek pisac i odpowiadac.

Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz

Post autor: wiktor64 » 10 paź 2019 21:51

Nikt nigdy tutaj nie ma zamiaru obrażać albo sie kłucić my jestesmy po to aby pomagać
jesli ty tego nie rozumiesz to trudno to jest dopiero masakra :x :x

Fruzia
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz

Post autor: Fruzia » 10 paź 2019 21:58

To raczej wy nic nie rozumiecie Zabieracie głos tam gdzie nie trzeba i jeszcze z błędami piszecie a to już świadczy o was. Nie mam zamiaru z wami już dyskutować bo to tak jakby do ściany mówić . Jest tu wiele osób ,którzy potrafią rozmawiać na poziomie i nie prowadzą takiej jałowej głupiej gadki.

ODPOWIEDZ