Dobre sanatorium - cechy

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.

Najważniejsze cechy dobrego sanatorium

Szeroka baza zabiegowa na miejscu
378
12%
Nowoczesny sprzęt
311
10%
Dobrzy rehabilitanci
366
11%
Dostęp do lekarza
214
7%
Standard zakwaterowania
354
11%
Dobre wyżywienie
297
9%
Dostęp do TV
82
3%
Dostęp do internetu
193
6%
Walory okolicy
299
9%
Dobra komunikacja
120
4%
Bliskość sklepów
67
2%
Bliskość bankomatu
50
2%
Bliskość apteki
31
1%
Zorganizowane wycieczki
138
4%
Kawiarnia/restauracja na miejscu
175
5%
Parking dla kuracjuszy
176
5%

Liczba głosów: 3251

Awatar użytkownika
ulanie
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Na forum od: 30 cze 2014 17:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Dobre sanatorium - cechy

Post autor: ulanie »

Z przyjęć i imprez ja akurat korzystam będąc w miejscu zamieszkania, a w sanatoriach nie interesują mnie rozrywki i zauważyłam, że jest spore grono osób które myśli podobnie. W Energetyku nawet wieczorka zapoznawczego nie było, więc raczej priorytety się zmieniają? Ale bawi mnie jedna rzecz, jak dorośli ludzie no i przecież nie z normalnego szpitala a wracają z zabaw mało nóg nie pogubią i pytają czy była już pielęgniarka :lol: :lol: :lol:

AnetaT
Na forum od: 14 sty 2020 10:41
Oddział NFZ: Mazowiecki

Post autor: AnetaT »

Cechy dobrego sanatorium... myślę, że na pewno sumienność i oddanie pracowników, dobrzy specjaliści i sprzęt rehabilitacyjny. Mój tata był ostatnio w takim miejscu. Z czystym sumieniem mogę polecić Centrum Origin w Otwocku. Był na rehabilitacji po endorotezie kolana. Przyjechał na wózku a wyszedł o własnych nogach... nic dodać nic ująć :) świetni specjaliści i opieka na najwyższym poziomie. Jedzenie smaczne. Dobrze wydane pieniądze :)

Bartosz
Na forum od: 27 lut 2020 12:36

Post autor: Bartosz »

Witam, jeżeli chodzi o sprawdzoną kadrę z wieloletnim doświadczeniem, to nie ma lepszego miejsca jak Szpital Rehabilitacyjny Uzdrowisko Konstancin-Zdrój. Ich dodatkowy atut to bliskość Warszawy i najnowszy sprzęt rehabilitacyjny taki jak np. egzoszkielet. Wdzięczny pacjent Bartosz.

ODPOWIEDZ