Kołobrzeg- Mewa

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
studeent
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 19 gru 2016 23:29
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kołobrzeg- Mewa

Post autor: studeent »

staniwaw pisze: 20 mar 2020 20:33
GIENIA pisze: 19 mar 2020 17:00 Muzyczko, ja nie obwiniam nikogo broń Boże o kłamstwo , tylko widzę małą, nieścisłość :roll: i dzięki , że prześledziłaś wpisy na forum ;)
Wiesia pisze , że turnus w Mewie ma do 31 marca , a studeent ... 17-ego pisze , że po 14 marcu musieli wyjechać z Mewy , chociaż było to dopiero 5-6 dni turnusu ..... to mnie zastanowiło :roll: i nic więcej ;)
Nieprawda!!! turnus trwa normalnie, wszystkich z MEW i Muszelki przekwaterowano 18.03 do Perły Bałtyku nawet taXi zamówili na koszt UZdr.Koł. a nazajutrz od 19.03 są normalne zabiegi bez ogólnych gimnastyk, pływania, inhalacji,rozlokowano na stołówce po os przy stoliku a stoliki oddalone ok 1,5m wzajemnie.
Panika była ale chyba najwięcej wśród tych co po zabiegach na rekolekcje wielkopostne chcieli chodzić. Więc te pojechały do domu. Posłuchają w TV mszy a tacę prześlą przelewem. Amen. Z tego co widzę to turus kończy się dla jednej grupy 26 marca i ostatniego nielicznego 31 marca.
Wszytko o zamkniętych sanatoriach i pozostawieniu bez opieki medycznej to wierutne kłamstwo!!! Nikt nie MUSIAŁ wyjechać, tylko panikarze i dewotki pojechali.
JESTEM TUTAJ DO 26 MARCA I WIEM NAJLEPIEJ !!!
Jak mógł trwać? "normalnie w Perle" skoro 14.03 po kolacji zostało wywieszono ogłoszenie o zamknięciu bazy zabiegowej, a niedziele przy obiedzie wystąpił dyrektor sanatorium, że baza zabiegowa została zamknięta do odwołania w związku ogłoszeniem stanu epidemii. Więc nie wiem jak wznowili zabiegi od wtorku, po zatym w wypisach mamy nawet napisany powód skrócenia turnusu - zamknięcie bazy zabiegowej - a nie rekolekcje jak stanisław piszę. Stan na 16.03 nie zapowiadał wznowienia zabiegów, pozatym nie wszyscy jechali z powodu rekolekcji. Nawet po godzinie 10:00 w dniu wyjazdu były blokowane drzwi i ludzie stali i czekali na otwarcie żeby wyjść z walizkami. Proszę nie pisać nie prawdy jak pan nie był w Perle i nie wie co tam się działo -a napisać że dopiero 18.03 został pan przekwaterowany.
ODPOWIEDZ