Wojskowy szpital uzdrowiskowy Busko-Zdrój (12.07.2020)

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Wojskowy szpital uzdrowiskowy Busko-Zdrój (12.07.2020)

Post autor: Małgosia69 »

Witam. 12 lipca wyjeżdżam do Buska. Już trochę wiem o obostrzeniach z racji pandemii. Ale mam dwa malutkie pytanka. Czy teraz w Wojskowy dają reczniki dla kuracjuszy i czy nadal można wyporzyczyc szlafrok. Mam trudności z dźwiganiem, a walizka nie chce się rozciągnąć. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam wszystkich kuracjuszy. :kwiat:
Ostatnio zmieniony 01 lip 2020 23:19 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tutuł
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Wojskowy szpital uzdrowiskowy Busko-Zdrój

Post autor: p-siak »

Hej,nie lepiej nadać paczkę przez kuriera za ok. 20zł?
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Wojskowy szpital uzdrowiskowy Busko-Zdrój

Post autor: Małgosia69 »

Lepiej, lepiej, ale moja rodzina i tak pęka ze śmiechu widząc moje stosy ubrań, które chce zabrać. W to wszystko przez zwariowaną pogodę. Raz 12 stopni, następnego dnia 30. :o :o a jak bym powiedziała o kurierze, pospadali by ze śmiechu z krzeseł. :lol:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wojskowy szpital uzdrowiskowy Busko-Zdrój

Post autor: Felice »

Małgosiu ręczniki dostaniesz,szlafrok również wypożyczysz.
mega
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 02 sie 2016 17:43

Re: Wojskowy szpital uzdrowiskowy Busko-Zdrój

Post autor: mega »

Małgosia69 jak masz problemy z dźwiganiem bagaży zamów sobie kuriera i problem rozwiązany. Wybierz tylko dobrą ofertę, żeby przesyłka dotarła w odpowiednim czasie. Rodzina niech się pośmieje wyjdzie im to na zdrowie, a ty nie będziesz się męczyć z bagażami.
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Wojskowy szpital uzdrowiskowy Busko-Zdrój

Post autor: Małgosia69 »

Dziękuję za podpowiedzi. :kwiat: zadzwoniłam dzisiaj do Buska. Reczniki są 2 małe i jeden duży. Czyli wystarczy wziąć jeden duży. Mąż mnie niby zawozi. Ale chyba nie wejdzie na teren szpitala. Tak mi się wydaje. A obiekt podobno duży. Może więc jednak wyślę kurierem. Pozdrawiam i tych wyjeżdżających i tych oczekujących i tych marzących. :kwiat: :kwiat: :lol:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wojskowy szpital uzdrowiskowy Busko-Zdrój

Post autor: Felice »

Małgosiu tam do dyspozycji jest wózek do bagażu i przy przyjęciach jest pracownik,który pomaga przy bagażach. Jak jedziesz autem nie musisz wysyłać paczki kurierem. Nawet jak mąż nie będzie mógł wejść poradzisz sobie sama. Wszędzie są podjazdy i bezkolizyjne dostosowane do wózków połączenia.W każdym budynku na każdy poziom winda.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7780
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wojskowy szpital uzdrowiskowy Busko-Zdrój

Post autor: darek »

POTWIERDZAM słowa Felice

Jest Pan ,który doprowadza do pokoju .
Ma również do dyspozycji wózek Hotelowy na bagaże.
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Wojskowy szpital uzdrowiskowy Busko-Zdrój (12.07.2020)

Post autor: Małgosia69 »

Oooo to jak w super hotelu. No tego jeszcze w sanatorium nie doznałam ;) ale będę się czuła zaopiekowana jak nigdy. Choć po kilku sortowaniach połowa ubrań zostaje w domu. Wszak nie szata zdobi człowieka, a ładnemu we wszystkim ładnie. :lol: :lol: ;) Tak czy siak bardzo dziękuję za pomoc i podpowiedzi. Ciuchy w walizce, a reszta w przyszłym tygodniu. Choć przyznam się szczerze że obaw trochę mam. Ale co nas nie zabije.... Pozdrawiam i uciekam w poduchy. :kwiat:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wojskowy szpital uzdrowiskowy Busko-Zdrój (12.07.2020)

Post autor: Felice »

Małgosiu moja koleżanka jest tam już drugi turnus. Wszystko jest w reżimie sanitarnym,nikt nie choruje i naprawdę podziel te obawy na dwa :) Co ma być to będzie.Sanatorium tak jak wcześniej pisaliśmy to najwyższa półka w swojej kategorii zarówno pod względem bytowym jak i rehabilitacji. Świetne wyposażenie,rehabilitanci profesjonaliści. Naprawdę warto.
ODPOWIEDZ