Sanatorium Maxs w Ciechocinku

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
ricolo666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 29 lip 2017 21:11
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Sanatorium Maxs w Ciechocinku

Post autor: ricolo666 »

Moze jakies opinie odnosnie tego obiektu ,bede wdzieczny Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
tico22
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 125
Na forum od: 15 sie 2016 16:35
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium Maxs w Ciechocinku

Post autor: tico22 »

Witam
Byłem w tym sanatorium już jakiś czas temu, moje odczucia są negatywne :( .
Znalazłem na necie nowe opinie.
Link poniżej:

[link]

Pozdrawiam serdecznie.
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2020 20:29 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
Awatar użytkownika
ricolo666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 29 lip 2017 21:11
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium Maxs w Ciechocinku

Post autor: ricolo666 »

Dziekuje Tico ,powiem ze podlamalem sie tymi opiniami :shock:
ewcia2
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 28 lip 2019 17:50
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Maxs w Ciechocinku

Post autor: ewcia2 »

Witam. W Maxie w Ciechocinku byłam od 20.08.20 r. do 10.09.20 r. Nie jest to Hilton ale spokojnie do przeżycia przez 3 tygodnie. Jak ktoś przyjechał rano t dosyć sprawnie się zameldował. Pielęgniarki raz dwa, foto do karty zabiegowej, lekarz - przynajmniej mój - też też sprawnie i dał to co chciałam: m.in. solanka, borowina, siarczka. Gimnastykę zbiorową też dostałam (bez proszenia) ale można było po tygodniu zmienić na inne zabiegi. Sprzęt do ćwiczeń może nie jest nowoczesny ale spocić się na nim też można. Zabiegi mokre bardzo fajne choć wanny trochę stare ale żadnej choroby nie przywiozłam. Rehabilitanci bardzo pomocni, życzliwi Pani Jadzia od 7 rano uśmiechnięta i pomocna.
Pokoje wyremontowany Gierek ale spokojnie na 3 tygodnie. W pokojach nad łóżkami pełno półek, zakamarków - bardzo pomocne. Na balkonie mała suszarka, którą w razie niepogody można wnieść do pokoju. Śmieci zabierane codziennie, a sprzątanie po zgłoszeniu na recepcji. O robakach słyszałam ale się z nimi nie zapoznałam. Ogród owszem zaniedbany, ale można sobie wyobrazić, że to styl angielski a nie francuski i posiedzieć na ławkach (po przykryciu ręcznikiem). Wyżywienie - rewelacja!!! kucharka mistrzostwo świata - nie wiem jak to robią ale obiad się nie powtórzył przez trzy tygodnie.
Ogólne - pewnie jestem niewymagająca - ale jestem zadowolona. Podkreślam: to nie jest hotel z kilkoma gwiazdkami, ale przy odrobinie dobrego nastawienia do całości, nie szukania samych minusów - 3 tygodnie wypoczynku. Ricolo666 nie załamuj się i prze wszystkim pozytywne nastawienie. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ricolo666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 29 lip 2017 21:11
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium Maxs w Ciechocinku

Post autor: ricolo666 »

Baaaardzo Ci Ewcja dziekuje juz zmieniam nastawienie :lol: ,wymagajacy to ja nie jestem ,hotel juz mialem w Wiencu niewiem ilu gwiazdkowy :) ,liczac gwiazdki w rankingu sanatoryjnym oczywiscie ,test dzisaj zrobilem i powoli pakowanie :kwiat: Pozdrawiam i zdrowia zycze
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Maxs w Ciechocinku

Post autor: dani888 »

Ewciu bardzo Ci dziękuję za opinię o tym ośrodku :kwiat: :D .
Ale Ricolo miał zdawać relację...i cisza :( . :D
Ricolo i jak Ci tam jest ? Bo chyba jeszcze jesteś ?
Pozdrawiam Was :kwiat: :serce: ;)
ewcia2
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 28 lip 2019 17:50
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Maxs w Ciechocinku

Post autor: ewcia2 »

Witaj Ricolo
Jestem bardzo ciekawa jak udała Ci się rehabilitacja w Maxie? Napisz troszkę....Pozdrawiam
ODPOWIEDZ