Najlepsze sanatorium 2020

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
dar_13
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 16 lis 2019 12:06
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Najlepsze sanatorium 2020

Post autor: dar_13 »

Proponuję głosowanie jak w tytule, pod rozwagę Szanownego Administratora i forumowiczów.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3418
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Najlepsze sanatorium 2020

Post autor: Dzia_dek »

Myślę, że ten pomysł jest wyjątkowo nietrafiony i to z kilku powodów. Po pierwsze trzeba by było
podać jakieś nazwy obiektów, następnie stworzyć z tego taką mini ankietę i wtedy propozycje poddać
pod głosowanie tak jak to było w tym temacie. Wyszło na to, że proponujesz głosowanie, ale propozycji
brak. "Najlepsze" to odczucie bardzo subiektywne i jeśli każdy napisze swoją propozycję - bo głosować
nie ma na co, wyjdzie z tego taki spis pt. misz - masz. Po drugie jak wiadomo ubiegły rok był wyjątkowo
niekorzystny dla sporej grupy osób korzystających z wyjazdów sanatoryjnych. Większość obiektów pracowała
zaledwie przez pół roku z czego 1/3 przypadła na sezon mało lubiany przez kuracjuszy. Mam na myśli okres od
początku roku do połowy marca. Kolejne cztery miesiące to pobyty w reżimie sanitarnym, z ograniczonymi
możliwościami zabiegów, a ponadto z dużymi ograniczeniami w korzystaniu z rozrywek. Podsumowując
wszystkie te aspekty pobytów uważam, że jakiekolwiek głosowania dotyczące roku 2020 nie oddadzą rzeczywistości pobytów.
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: Najlepsze sanatorium 2020

Post autor: moderator »

Rankingi były w poprzednich latach przeprowadzane ale nieregularnie. Przychylam się do głosu Dzia_dka, że za rok 2020 trudno byłoby zrobić taki, który odzwierciedlałby rzeczywisty poziom ośrodka, a nie rzeczywistość w czasach epidemii. Myślę, że za rok 2021 też będzie ciężko jeśli nic się nie zmieni.
Zdrowia życzę!
ODPOWIEDZ