Sanatorium Instytut Zdrowia Człowieka Muszyna ul. Mściwujewskiego

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Piotrek74
Posty: 2
Na forum od: 07 kwie 2018 21:41
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: Sanatorium Muszyna ul. Mściwujewskiego

Post autor: Piotrek74 »

Witam jadę 9 kwietnia do Muszyny na Mściwujewskiego 1 , jestem z Kielc jeśli pani jest zainteresowana przejazdem to proszę o kontakt [tel] pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2018 23:15 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto nr tel. Proszę nie umieszczać danych osobowych w publicznych postach.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Sanatorium Muszyna ul. Mściwujewskiego

Post autor: jan19557 »

Piotrek czy nie widzisz, że poprzedni wpis , tej pani jest z 2016r?
Darek2890
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 01 kwie 2018 00:33
Oddział NFZ: Śląski

Re: Sanatorium Muszyna ul. Mściwujewskiego

Post autor: Darek2890 »

Jadę do tego sanatorium 14.07.2018 . Jestem z Rybnika
xxx Konserwator
Posty: 1
Na forum od: 16 kwie 2018 16:55
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Sanatorium Muszyna ul. Mściwujewskiego

Post autor: xxx Konserwator »

Woda w basenie w oczy szczypie w którym basenie nie szczypie super sanatorium POLECAM
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Sanatorium Muszyna ul. Mściwujewskiego

Post autor: jan19557 »

Darek2890 pisze: 11 kwie 2018 22:17 Jadę do tego sanatorium 14.07.2018 . Jestem z Rybnika
Darku najlepiej załóż swój temat z datą wyjazdu i nazwą sanatoroim i miejscowości. Będzie ci łatwiej z kimś się dogadać. Bo ten w którym piszesz jest z 2015 i ktoś może zerknąć na datę i to pominie. Sam ośrodek jest ładnie położony na wzgórku około km. od dworca autobusowego i równięż PKP chociaż są po przeciwnych stronach miasta. To jest kilkupiętrowy budynek , jakieś 100m obok jest Korona. W czasie mojego pobytu tam były tańce. Ostatnio byłem obok sanatorium 3 lata temu i wiem, że jest po remoncie. Niewiele mogę ci powiedzieć jak tam jest teraz ale jeśli chodzi o basen to obok jest basen miejski odkryty. Podczas mojego pobytu jedzenie i zabiegi były dobre. O nowościach możesz sobie poczytać klikając w prawym górnym rogu na szukaj nazwę miejscowości i sanatorium . Do najbliższego sklepu po prawo od mostu masz około 300 m a do rynku około 1 km. Za rynkim w stronę Krynicy jest kościółek. Jak dobrze pogadasz z kierowcą to cię podrzuci pod sanatorium. Powodzenia.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14294
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium Muszyna ul. Mściwujewskiego

Post autor: ANDY12345 »

Witam, to teraz ja się wypowiem o IZC Muszyna gdyż wczoraj wróciłem (ZUS). 1. parodia z przyjęciem, czekaliśmy godzinę z bagażami do pielęgniarki i recepcji zmęczeni i spoceni stojąc bo mało siedzeń (wszyscy z narządem ruchu) np. Krynica SDZ skierowanie dowód i dostaje się klucz a potem formalności :evil: 2. nikt nie przekazuje pokoju z wykazem wyposażenia a na zakończenie turnusu odbiera je pokojowa i nie podpisze jak coś będzie brakowało lub jest ze stołówki (różnią się) np. łyżeczka kosztuje 10 zł.- bezcenna i nie dostanie się wypisu :shock: 3. pokoje przystosowane dla niepełnosprawnych zimne nawet w środku lata z widokiem na dach basenu a p.218 dach praktycznie zasłania wszystko, nie wymieniono nam ani ręczników ani pościeli przez cały turnus, brak ręcznika kąpielowego na zabiegi mokre przez co zawsze mieliśmy lekko wilgotne na następny dzień, pokoje wyposażone standardowo, oświetlenie słabe, net i tv w pokoju płatne, na piętrach mały tv darmo, IV p. net darmo ale zamulony otwarcie strony trwa nawet paręnaście sekund :( 4. zabiegi w miarę tylko dlaczego przy uszkodzonych obydwu kolanach zabiegi tylko na jedno, najlepszy był basen bo mogłem sobie ćwiczyć samodzielnie nawet przez 1,5 godziny byle nie przeszkadzać innym (podobno 2 lata temu były 3 osoby prowadzące zabiegi na basenie), nie można zabiegów popołudniowych przenieść wcześniej, pogadanki z panią psycholog fajne jak i relaks 5. kuchnia to chyba największy problem, jedzenie mało smaczne wyjątkowo monotonne, podane flaki śmierdziały i wiele osób zwróciło kucharkom co wielce ich oburzyło, wiele kobiet złożyło skargę w recepcji i wypełniło nieprzychylne ankiety co po tym incydencie trochę się poprawiło (zastrzeżenia do jedzenia miało bardzo dużo osób i proszę kobiet żeby nie mówiły że jest smaczne tylko dlatego że nie muszą gotować myć naczyń sprzątać kuchni i mają podane do stołu, bo jakby facet zaprosił na takie jedzenie miałby je na głowie razem ze stołem) :x 6. miejsc do spacerów bardzo dużo (Krynica się nie umywa) ogrody górne i dolne z pijalnią bardzo przyjemne (dużo osób zwiedzających a nie ma tłoku) parki krajoznawcze, szlaki turystyczne, górki, ogrody biblijne, rynek z małymi restauracyjkami, (grzybek przy lodowisku przed ośrodkiem droższy u Hutka taniej tylko troszku dalej ;) ) koncerty, wystawy (info. plakaty lub net) wycieczki tylko płatne lub na własną rękę ale nie ograniczające czasem, najważniejsze żeby pogoda dopisała a towarzystwo zawsze się znajdzie.
Podsumowując jest parę minusów i parę plusów dlatego jednym będzie lepiej innym gorzej, chciałem przedstawić w miarę obiektywną sytuację w tym ośrodku na dzień dzisiejszy. Pozdrawiam an :)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14294
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium Instytut Zdrowia Człowieka Muszyna ul. Mściwujewskiego

Post autor: ANDY12345 »

Lukkk. Może jak uaktualnię wpis to szybciej znajdziesz to co chcesz wiedzieć an :)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14294
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium Instytut Zdrowia Człowieka Muszyna ul. Mściwujewskiego

Post autor: ANDY12345 »

Jak widzę sanatorium nie cieszy się dobrą ani złą opinią bo nikt nic nie chce napisać. Przecież nie przestali przyjmować a na turnusie którym byłem, dużo ludzi miało niepochlebną opinię i informowałem ich o możliwości zamieszczenia wpisu. Jak widać niewielu ludzi chce się coś zrobić dla ogółu a potem fochy`` :lol:
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14294
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium Instytut Zdrowia Człowieka Muszyna ul. Mściwujewskiego

Post autor: ANDY12345 »

A tak to wygląda Ogród
Załączniki
IMG_20180622_104219.jpg
IMG_20180622_103255.jpg
IMG_20180622_102900.jpg
IMG_20180622_102722.jpg
IMG_20180622_102537.jpg
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14294
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium Instytut Zdrowia Człowieka Muszyna ul. Mściwujewskiego

Post autor: ANDY12345 »

CD
Załączniki
IMG_20180624_135744.jpg
IMG_20180624_135719.jpg
IMG_20180624_135227.jpg
IMG_20180622_111420.jpg
IMG_20180622_110838.jpg
ODPOWIEDZ