BAŁTYK w Kołobrzegu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Re: BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

Krzysio010 pisze: 22 lut 2018 20:13 Czytasz to co napisałem czy tylko zgadujesz. Skąd przekonanie, że lubię tłok i ścisk. Właśnie przed chwila napisałem, że nie przepadam. Czytaj proszę ze zrozumieniem :shock:
W poscie , który zacytowałem i do którego sie odniosłem , nie ma ani słowa , czy lubisz ścisk , czy nie ... :mrgreen:
forumowicz

Re: BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

Walcz Anito :) ,walcz o Kołobrzeg na letni wyjazd,naprawdę warto.Gorący piasek,morska woda to leki naturalne, klimaty nadmorskich sanatoriów jakże inne od sennych, listopadowych :lol: podgórskich grajdołków, ale żeby to przeżyć trzeba mieć to co nam natura dała i pójść w stronę słońca, zanurzyć się w morskich falach,posłuchać mew tęsknotek, delektować się kawusią wieczorową porą w kawiarence przy brzegu morza, a przy fajnej cichej muzyczce potańczyć na sopockim molo, kiedy to było , och nie tak dawno temu a może i dawno.Oczywiście, nie mam tylko na myśli turnusów sanatoryjny ale również wczasy i nie musimy słuchać gwaru , można spędzić w ciszy na każdej plaży, jest tyle miejsc na plaży nadmorskiej do leniuchowania z dala od gwaru. Jeśli ktoś z przyczyn najczęściej subiektywnych czy to zdrowotnych lub innych , nie lubi promieni słonecznych i nie lubi zanurzyć się w morzu poddając swoje ciało naturalnemu jacuzzi ,wręcz jego skóra nie przyjmuje promieni słonecznych latem w ogóle ,nie koniecznie nad morzem lub uważa to za "karę ", to jego sprawa. Klimat nadmorski to nie tylko lek na zatoki i na drogi oddechowe ale na bóle mięśniowe o czym już wspomniałem w poście. Z klimatów nadmorskich najbardziej cenię klimat czarnomorski.Kołobrzeg poznałem bardzo dawno temu , z czasów jak w wieży była kawiarnia ze świecami na stolikach a do Ustronia Morskiego przywożono wodę pitną bo nie miało Ustronie jeszcze wodociągu i studni głębinowej.Kotek1972 :ugeek:
forumowicz

Re: BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

Atina pisze: 22 lut 2018 08:05 Pusiu Kołobrzeg jest piękny :) a ten klimat...mieszkam w Trójmieście,ale powietrze w Kołobrzegu marzenie dla moich zatok i dróg oddechowych :)
Pozdrawiam :kwiat:
Atinko :kwiat: Kotek pięknie opisał klimat tego miejsca. W Kołobrzegu byłam wielokrotnie i zawsze tam wracam, Ja też nie lubię gwaru i ścisku na plaży ale spaceruję sobie plażą jak się zmęczę :D to przysiądę i patrzę w ten cudowny błękit wody. Pozdrawiam serdecznie :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11617
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: Atina »

Sanatorium Bałtyk odwiedziłam w styczniu tego roku gościnnie tylko...super położenie :)
Mam wskazania aby przebywać w sanatorium nadmorskim,ale NFZ tak jakoś na Kujawy mnie wysyła :lol: :)
Klimat Kołobrzegu cudowny i otoczka także ;)
Bardzo trafnie opisaliście Kołobrzeg wszyscy :kwiat:
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4580
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: rybka »

Już brakuje mi świeżych powiewów powietrza... trzeba jakiś wypadzik nad Bałtyk zrobić :lol:
Krzysio010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 536
Na forum od: 13 wrz 2015 13:01
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: Krzysio010 »

Jeszcze tylko 36dni i znów trafił się Kołobrzeg. Jak miło :serce:
forumowicz

Re: BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

Jednak Wasze pochwały robią swoje , coraz większą chęć mam na Kołobrzeg zimą , tylko czy w tym roku ?
forumowicz

Re: BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

Krzysio010 zdradzisz rąbka tajemnicy i napiszesz nam do jakiego sanatorium dostałeś skierowanie ? :) Pozdrawiam
Krzysio010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 536
Na forum od: 13 wrz 2015 13:01
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: Krzysio010 »

Oczywiście :) W tym roku zrządzeniem losu trafiam do POSEJDONA na turnus wiosenny :shock:
forumowicz

Re: BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

Zazdroszczę ale tak pozytywnie :lol: :lol: Życzę Ci wspaniałego pobytu i skutecznej rehabilitacji :D
ODPOWIEDZ