BAŁTYK w Kołobrzegu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Krzysio010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 536
Na forum od: 13 wrz 2015 13:01
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: Krzysio010 »

Serdecznie dziękuję. Wreszcie będę mógł porównać klimat i obsługę w Bałtyku z bardziej kameralnym Posejdonem. Jestem ogromnie ciekaw.
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1262
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: wiktor64 »

Byłem w Posejdonie rok temu ja byłem zadowolony :D :D
Krzysio010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 536
Na forum od: 13 wrz 2015 13:01
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: Krzysio010 »

Ja tak mam, że zawsze jestem zadowolony. Warunki i obsługa w Bałtyku były w porządku stąd moja opinia pozytywna. Nigdy nie chwalę miejsca przed sprawdzeniem ;)
bea8
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 19 mar 2014 21:05
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: bea8 »

Witam czy ktoś może wie jak wygladaja pokoje studio 2+1 W Bałtyku czy to są oddzielne pokoje, nie ukrywam ze zależy mi na pokoju 1 os .Pozdrawiam
Krzysio010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 536
Na forum od: 13 wrz 2015 13:01
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: Krzysio010 »

Jeśli mówimy o bud A to nie ma takich pokoi. Studio to 2+2 czyli 2 pokoje i wspólny korytarz oraz łazienka. Jeden z pokoi jest lepiej wyposażony, bo ma lodówkę i aneks kuchenny a drugi nie. Ten z aneksem jest oczywiście większy ;) Plusem tych pokoi jest cudny widok na morze.
bea8
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 19 mar 2014 21:05
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: bea8 »

A budynek A to znaczy który? Chodzi mi oczywiście o pobyt z nfz, czy w drugim budynku tez są pokoje dla nfz.
Awatar użytkownika
Ewucha
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 497
Na forum od: 08 wrz 2017 12:52
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: Ewucha »

Witaj bea8 tak budynek B ma przewaznie dwójki a na ostatnim pietrze chyba czwartym sa czwórki są studia 2+1w budynku B tylko naroźne im wcześniej pojedziesz tym pokoje lepsze ja byłam o godz 9 dostałam dwójke ,bardzo zadowolona byłam fajną współlokatorke dostałam ,niechcialabym otrzymac wieloosobowego pokoju kolejka do łazienki mnie przeraźa :lol: pozdrawiam
bea8
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 19 mar 2014 21:05
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: bea8 »

Dzięki za informacje :kwiat: pokoje wieloosobowe tez mnie przerazaja a glownie kolejka do łazienki :D
Awatar użytkownika
Ewucha
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 497
Na forum od: 08 wrz 2017 12:52
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: Ewucha »

Miłego pobytu bea8 napewno bedziesz zadowolona
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 830
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: bozenka999 »

bea8 ja byłam w listopadzie 2017 już o 6.30 pokoje były przydzielane tydzień przed przyjazdem,niby nie ma rezerwacji,ale jest lista życzeń,dzwoń i proś o wpisanie na listę życzeń może p.menedżer cię uwzględni ,ja tego nie zrobiłam i bardzo żałowałam bo czwórka to koszmar, jak to ktoś powiedział lekarz kierujący do sanatorium powinien również badać głowy.Jest budynek A i B ale każdy z nich ma wady i zalety ,ja jak Ewucha byłam w budynku B i byłam zadowolona tylko ten pokój czteroosobowy.Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ