Wapienne

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
gucio
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 17 maja 2015 11:43
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wapienne

Post autor: gucio »

Jak zwał tak zwał ale nikt się nie odezwał kto tam był bo mi nie chodzi o nazwę a opinię i kilka rad.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11617
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Wapienne

Post autor: Atina »

Gucio
Znajomi ;) znajomych byli w tym roku w czerwcu komercyjnie wybrali to miejsce ponieważ są tam bardzo dobre zabiegi.
Przemierzyli 800km zapłacili dużooo.
Ale wiem że wrócili bardzo zadowoleni.
Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
gucio
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 17 maja 2015 11:43
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wapienne

Post autor: gucio »

Dzięki. Ja jadę z NFZ ale mam nadzieję że też będę zadowolony.
Awatar użytkownika
gucio
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 17 maja 2015 11:43
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wapienne

Post autor: gucio »

Wyjazd październikowy odwołany ale mam następny i myślę że wreszcie pojadę.
Awatar użytkownika
gucio
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 17 maja 2015 11:43
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wapienne

Post autor: gucio »

Jestem na miejscu.Dojazd samochodem łatwy. Z A4 na Nowy Sącz potem na Gorlice i Wapienne. Jestem już tu tydzień i cały czas pada śnieg. Ale o ośrodku. To dwa piętrowe budynki. Ze względu na pandemie zakwaterowano nas w jednym budynku. Normalnie może tu być 60 osób a jest nas 18.Zabiegi są w tym samym budynku co spię a tylko na gimnastykę trzeba iść do innego budynku. Stołówka jest w osobnym budynku /100m/.Pokoje bardzo ładnie urządzone. Telewizor,czajnik gratis. U mnie duża łazienka.Miejsc parkingowych sporo i też gratis. Zabiegi profesjonalne, miła i sympatyczna obsługa. Wyżywienie wspaniałe i nie do przejedzenia.Okolica wspaniała ale przez te opady śniegu na razie nie zwiedziłem.
Jak co to odpowiem na każde pytanie.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24579
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wapienne

Post autor: ewasz »

Super Gucio, że chciało Ci się opisać jak tam jest, dziękuję.
Życzę Ci lepszej pogody byś mógł spenetrować teren :D
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 846
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Wapienne

Post autor: berbla65 »

gucio pisze: 15 kwie 2021 12:40 Jestem na miejscu.Dojazd samochodem łatwy. Z A4 na Nowy Sącz potem na Gorlice i Wapienne. Jestem już tu tydzień i cały czas pada śnieg. Ale o ośrodku. To dwa piętrowe budynki. Ze względu na pandemie zakwaterowano nas w jednym budynku. Normalnie może tu być 60 osób a jest nas 18.Zabiegi są w tym samym budynku co spię a tylko na gimnastykę trzeba iść do innego budynku. Stołówka jest w osobnym budynku /100m/.Pokoje bardzo ładnie urządzone. Telewizor,czajnik gratis. U mnie duża łazienka.Miejsc parkingowych sporo i też gratis. Zabiegi profesjonalne, miła i sympatyczna obsługa. Wyżywienie wspaniałe i nie do przejedzenia.Okolica wspaniała ale przez te opady śniegu na razie nie zwiedziłem.
Jak co to odpowiem na każde pytanie.
Pozdrawiam.
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 846
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Wapienne

Post autor: berbla65 »

Dzięki za fajny opis :P - niestety bardzo mało osób opisuje swój pobyt :( więc szacun dla Ciebie :) może jeszcze parę słów na koniec pobytu? Pozdrawiam i życzę lepszej pogody i owocnej rehabilitacji :P
ODPOWIEDZ