Sanatorium ZNP Ciechocinek

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
casablanka
Posty: 1
Na forum od: 27 wrz 2009 18:52

Sanatorium ZNP Ciechocinek

Post autor: casablanka »

Witam. Radzę zwrócić uwagę na początek pobytu w tym sanatorium. Podczas rejestracji pacjenci nie dostają kluczy,gdyż mają czekać na fachowca,który z nimi pójdzie do pokoju i się zajmie kuracjuszami. "Zajęcie się" polegało na otwarciu pokoju ,powiedzeniu,gdzie jest stołówka i pokój pielęgniarki( i nie było to bynajmniej oprowadzenie po budynku) i prośba o wsparcie finansowe za tę wątpliwej jakości usługę.... .Skonsternowani kuracjusze wyciągali po 5-10 zł.... tak naprawdę za nic....
Piotrek
Posty: 1
Na forum od: 10 lut 2010 16:11

Re: Sanatorium ZNP Ciechocinek

Post autor: Piotrek »

Witam.
Zgadzam sie z przedmówczynią,warunki lokalowe jak i do ćwiczen są beznadziejne jak to powiedziała pewna dama z mojego stolika; "wczesny Gierek" :D .
A i prosze uważać przy rejestracji jak się płaci kaucję za klucz do pokoju,bo wiem to nie tylko z mojego przypadku że panie recepcjonistki nie zawsze wpisują ze sie zapłaciło,niby 10zł. to nie dużo,ale jak tak załatwi paru klijentów to już niezła dniówka jest,a potem przy wyjeżdzie jest przykra niepodzianka jak nie chcą zwrócić kaucji.Jedzenie jest dobre,tylko racje są głodowe:(
ODPOWIEDZ