CRR KRUS HORYNIEC-ZDRÓJ

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
pysiunia22
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 18 lut 2016 15:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: CRR KRUS HORYNIEC-ZDRÓJ

Post autor: pysiunia22 »

pysiunia22 pisze:
Daniela125 pisze:Czy ktoś spędzał Boże Narodzenie w sanatorium Krus w Horyńcu? Jaka jest atmosfera? Jak wyglądają tam święta?
Witam mi turnus wypadł że święta spędzałam w sanatorium 2015 szału nie bylo kolację mieliśmy o godz16 był ksiądz po modlilismy sie byl zespół horyniecki zaspiewali pare kolęd trwalo do 1godz a później podawali kolacje najgorsza nie była pasterka byla o godz 23 w kościółku na mieście
pysiunia22
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 18 lut 2016 15:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: CRR KRUS HORYNIEC-ZDRÓJ

Post autor: pysiunia22 »

Daniela125 pisze:Dziękuję za informację.Trochę się obawiam tych świąt :shock:
Proszę nie obawiać się dobre towarzystwo i jest super ;)
gochasia8
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 26 wrz 2016 18:00
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: CRR KRUS HORYNIEC-ZDRÓJ

Post autor: gochasia8 »

Jedzie może ktoś do Horynca z Krusu 29 października?
dobrusia
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 04 sty 2011 14:07

Re: CRR KRUS HORYNIEC-ZDRÓJ

Post autor: dobrusia »

Jadę do Horyńca 8 pażdziernika
Warszawa-Horyniec z dw.Zachodniego
pozdrawiam serdecznie
jola1956
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 14 mar 2017 19:57
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: CRR KRUS HORYNIEC-ZDRÓJ 12.05-02.06.17

Post autor: jola1956 »

Jadę do Horyńca od 12 maja 2017 do 2 czerwca 2017 z Warszawy .Czy ktoś jedzie w tym terminie ? proszę o kontakt.Może ktoś jedzie samochodem ,to dorzucę się do przejazdu,i też prowadzę auto,Czekam na miłą odpowiedż na tak.Pozdrawiam serdecznie Jola 22 6438394
moniqa
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 07 lis 2017 19:29
Oddział NFZ: Lubelski

Re: CRR KRUS HORYNIEC-ZDRÓJ

Post autor: moniqa »

Jestem obecnie w CRR KRUS W Horyńcu Zdroju na turnusie z KRUS. Nie jestem pierwszy raz. Wg mnie coś tragicznego stało się w tym ośrodku z wyżywieniem. Potrawy są często bez soli, bez przypraw, bez smaku. Od tygodnia na śniadanie i kolację te same plastikowe wędliny, ten sam rodzaj pomidora bez smaku, liść sałaty, czasem twaróg z przecierem pomidorowym. Dziś były oliwki do śniadania. Dobrze, że z rana są płatki owsiane na mleku. Na kolację nie ma ciepłych dań jak to kiedyś bywało. Porcje są bardzo ograniczone, chociaż w jadłospisie na tablicy jest wyliczone ponad 3500 kalorii na cały dzień.Nie ma dolewek zupy jak to kiedyś bywało. Panowie są głodni po takich posiłkach. Kuracjusze prywatni mają te same posiłki, różnią się tym, że do śniadania mają plasterek sera więcej, do obiadu jedną surówkę więcej i do kolacji też jakiś plasterek dodatkowo. O specjalnej diecie nie ma co marzyć. Kierowniczka działu żywienia potraktowała mnie lekceważąco....jak nie jadam mięsa, to mogę nie jeść z talerza. Bez komentarza to zostawiam. Ogólnie to ta pani w oczy nie patrzy, dzień dobry nie powie i nie odpowie. Kelnerki wydają się być zastraszone. To już nie ta sama kuchnia co kilka lat temu, kiedy to dietę można było ustalić, bez mięsa jeść, jedzenie było smaczne i pożywne, urozmaicone, a panie kelnerki radosne. Tej kuchni nie polecam absolutnie na pobyt komercyjny. Na turnusach KRUS posiłki są o wiele bardziej smaczne w innych ośrodkach rehabilitacji rolników.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: CRR KRUS HORYNIEC-ZDRÓJ

Post autor: andrzej1955 »

Witam, to przykre co piszesz tym bardziej że porównujesz swoje pobyty, dzięki za opis i ostrzeżenie potencjalnych kuracjuszy, Pozdrawiam :)
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4021
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: CRR KRUS HORYNIEC-ZDRÓJ

Post autor: Bibi2 »

Mam nadzieję, że będzie dalszy ciąg opinii.
Niby jedzenie nie jest takie ważne ale jednak ma znaczenie
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1258
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: CRR KRUS HORYNIEC-ZDRÓJ

Post autor: wiktor64 »

moniqa dzieki za początkową opinie ,przykra sprawa że tak
zle jest na osłode sle ci kwiatuszka :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat: :serce:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14118
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: CRR KRUS HORYNIEC-ZDRÓJ

Post autor: GIENIA »

Bardzo dużo sie zmieniło ... na gorzej , od mojego tam pobytu w 2019. Proszę na dalsze opinie :)
ODPOWIEDZ