CRR KRUS HORYNIEC-ZDRÓJ

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
pysiunia22
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 18 lut 2016 15:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: CRR KRUS HORYNIEC-ZDRÓJ

Post autor: pysiunia22 »

bozenkagr pisze:pysiunia, zgadzam się, zwłaszcza jeśli chodzi o to dobre jedzenie.
W Zdrojowym było nawet super jedzenie. Ja byłam na rehabilitacji 28 dni i przytyłam 4 kg, mimo, że codzienne chodziłam na długie spacery, z kijkami i bez, codziennie tańce i nic nie dojadałam. Byłam bardzo zdziwiona bo wcale nie czułam tych dodatkowych kilogramów. :) :) :)
Chętnie tam jeszcze wrócę.
pozdrawiam wszystkich którzy byli i tych, którzy będą w Horyńcu.
Ja w ciągu 1tygodnia schudłam 3kg naprawdę polecam te miejsce wrócę jeszcze napewno 2017 pozdrawiam wszystkich ;)
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: CRR KRUS HORYNIEC-ZDRÓJ

Post autor: ewiko »

Jezus Maria, pysiuniu , co im uczyniłaś że nie dawali Ci jeść :o :o :o :lol: 3 kg. w ciągu tygodnia, toż to ........ kolonia karna :lol: :lol: :lol:
pysiunia22
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 18 lut 2016 15:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: CRR KRUS HORYNIEC-ZDRÓJ

Post autor: pysiunia22 »

ewiko pisze:Jezus Maria, pysiuniu , co im uczyniłaś że nie dawali Ci jeść :o :o :o :lol: 3 kg. w ciągu tygodnia, toż to ........ kolonia karna :lol: :lol: :lol:
Dawali poprostu nie do kupowałam jedzenia i mialam same zabiegi w wodzie i dlatego powrócę tam jeszcze sa super zabiegi jestem zadowolona :D
bozenkagr
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 328
Na forum od: 28 lut 2014 19:38
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 10

Re: CRR KRUS HORYNIEC-ZDRÓJ

Post autor: bozenkagr »

pysiunia, pięknie, zawsze lepiej schudnąć niż przytyć. Mnie już nigdy, nigdzie nie zdarzyło się przytyć w sanatorium.
Będąc z ZUS w Polańczyku w 2014 roku schudłam 4 kilogramy, ale tam spędzałam na sali ćwiczeń codziennie po 3 godziny. :) :) :)
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: CRR KRUS HORYNIEC-ZDRÓJ

Post autor: Suzen »

pysiunia22 pisze: ... i miałam same zabiegi w wodzie i dlatego powrócę tam jeszcze ...
Mówią,że woda "wyciąga"co nieco. ;)
Bietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 446
Na forum od: 09 kwie 2010 21:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 14

Re: CRR KRUS HORYNIEC-ZDRÓJ

Post autor: Bietka »

Czy w Horyńcu tez jest fajnie zimą bo jakoś do mnie nie przemawia ta pora mimo iż jestem zakochana w letnim Horyńcu.Byłam w Rymanowie ale ciągle wspominałam cudowne zabiegi w Horyńcu., Rymanów mimo iż piękny nie umywa się z zabiegami.
Awatar użytkownika
iwonina73
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 281
Na forum od: 25 gru 2014 08:22
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: CRR KRUS HORYNIEC-ZDRÓJ

Post autor: iwonina73 »

Horyniec -zima 215 wspominam super .
Zbiegi......obiad ,,,,,,,, sauna , basen.............kolacja............................................tance!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SUPER WSPOMNIENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
pysiunia22
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 18 lut 2016 15:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: CRR KRUS HORYNIEC-ZDRÓJ

Post autor: pysiunia22 »

Bietka pisze:Czy w Horyńcu tez jest fajnie zimą bo jakoś do mnie nie przemawia ta pora mimo iż jestem zakochana w letnim Horyńcu.Byłam w Rymanowie ale ciągle wspominałam cudowne zabiegi w Horyńcu., Rymanów mimo iż piękny nie umywa się z zabiegami.
Byłam w grudniu10 do 30 2015 w Horyńcu i nie bylo żle nie jest aż tak strasznie mimo że mało śniegu było :)
pysiunia22
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 18 lut 2016 15:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: CRR KRUS HORYNIEC-ZDRÓJ

Post autor: pysiunia22 »

iwonina73 pisze:Horyniec -zima 215 wspominam super .
Zbiegi......obiad ,,,,,,,, sauna , basen.............kolacja............................................tance!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SUPER WSPOMNIENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
A jaki to był miesiąc super zabiegi sauna ;)
Awatar użytkownika
iwonina73
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 281
Na forum od: 25 gru 2014 08:22
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: CRR KRUS HORYNIEC-ZDRÓJ

Post autor: iwonina73 »

Pysiunia 22 ja byłam w styczniu 2015 roku. :P
ODPOWIEDZ