Instytut Zdrowia Człowieka Uzdrowisko Muszyna nad Popradem

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
pewcia35
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 13 mar 2016 08:51
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Instytut Zdrowia Człowieka Uzdrowisko Muszyna nad Poprad

Post autor: pewcia35 »

Amator. Widzę,że humor dopisuje ☺Dopiero zajrzałam na forum bo gdybym wcześniej przeczytała to pewnie bym uwierzyła. A jak wrażenia z pobytu?
amator60
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 21 mar 2014 14:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Instytut Zdrowia Człowieka Uzdrowisko Muszyna nad Poprad

Post autor: amator60 »

Sorki. No właśnie że OK to humor dopisuje :lol: Pogoda super okolica wspaniala wycieczki udane ! Czego chcieć wiecej.
pewcia35
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 13 mar 2016 08:51
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Instytut Zdrowia Człowieka Uzdrowisko Muszyna nad Poprad

Post autor: pewcia35 »

Amator. Niestety nie mam opcji odpisywania na prywatne wiadomości więc tu przekazuje podziękowania ☺
forumowicz

Re: Instytut Zdrowia Człowieka Uzdrowisko Muszyna nad Poprad

Post autor: forumowicz »

Nie podaje się na forum swoich danych osobistych (nazwisko, telefon, itd.) ;)
pewcia35
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 13 mar 2016 08:51
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Instytut Zdrowia Człowieka Uzdrowisko Muszyna nad Poprad

Post autor: pewcia35 »

Ależ nikt ich nie podaje ☺
amator60
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 21 mar 2014 14:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Instytut Zdrowia Człowieka Uzdrowisko Muszyna nad Poprad

Post autor: amator60 »

Koleżanko jak tam podoba się w Muszynie? Nie spotkamy się w realu ? ;)
monia0410
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 246
Na forum od: 08 sty 2013 12:37
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Instytut Zdrowia Człowieka Uzdrowisko Muszyna nad Poprad

Post autor: monia0410 »

Amator to się zgadałeś ?:D ja już za miesiąc będę gościć tam.Jak Wam tam jest?było?
Awatar użytkownika
jovanka96
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 13 kwie 2016 14:47
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Instytut Zdrowia Człowieka Uzdrowisko Muszyna nad Poprad

Post autor: jovanka96 »

:)
Dajcie znac, czy cos w Muszynie sie zmieniło pod względem rozrywki? Czy mozna gdzies (i ew. gdzie) potańczyć? Czy trzeba jeździć do Krynicy na fajfy? Będe tam w sierpniu i chciałabym wiedziec co i gdzie :) :kwiat: ;)
amator60
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 21 mar 2014 14:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Instytut Zdrowia Człowieka Uzdrowisko Muszyna nad Poprad

Post autor: amator60 »

No właśnie było :( Co miłe się szybko kończy. Ogólnie z pobytu jestem zadowolony. Trafiło się miłe towarzystwo to czas szybko minął. Pogoda jak na kwiecień też dopisała. Ja byłem z NFZ-tu to zabiegów miałem ogólnie 60. Do 10.00 szło się wyrobić i później czas dla siebie ;) . W pobliżu jest gdzie pospacerować a w ośrodku wychodzą z dużym pakietem wycieczek po okolicach i na Słowację i Węgry. Na nudę nie można narzekać. Jeśli chodzi o potańcówki to można zejść do kawiarenki i przy muzyce z płyt można potańczyć. Jest też organizowany wieczorek zapoznawczy odpłatny z zespołem. Ale osobiście klimat w Muszynie mi nie leżał. Wolałem z koleżankami iść obok w Koronie. Tam też jest taka sama kawiarenka ale jakoś był lepszy klimat i towarzystwo do tańca było liczniejsze (niekiedy nawet z 50 osób). Są jeszcze organizowane potańcówki w restauracji "Zapopradzie" poniżej sanatorium Muszyna. Gra tam jeden muzyk na instrumentach, ale trzeba zarezerwować stolik 4 osoby 10 zł. Trochę mało miejsca do tańczenia przy pełnej sali. Ale prawdopodobnie od maja będzie można też potańczyć na powietrzu bo jak byłem budowali drewniany podest. To są jedyne miejsca do tańca w Muszynie. Na mieście nic nie ma. Pozostaje Krynica. Ale jak wspomniałem Korona mi wystarczała. Można było się wyszaleć. Pozdrowienia dla Iwonki z Łodzi i Elżbiety. Było suuuuper :D
monia0410
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 246
Na forum od: 08 sty 2013 12:37
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Instytut Zdrowia Człowieka Uzdrowisko Muszyna nad Poprad

Post autor: monia0410 »

Jak byłam 3 lata temu to nie trzeba było zamawiać stolika tam poniżej u tego grajka,jeszcze odpłatnie? W Koronie było też ok.
ODPOWIEDZ