Połczyn-Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
peone56
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 168
Na forum od: 28 kwie 2016 23:19
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: peone56 »

Witaj sztani ;) dziękuję za to miłe sprawozdanko.
Mirstan
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 09 wrz 2013 15:39
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: Mirstan »

Witam serdecznie kuracjuszy w Gryfie,w szczególności kibica Sztani i cały Połczyn Zdrój.Świetnie ,że mamy zwycięstwo,a jak tam z odbiorem meczu było,wszystko ok?Miłego świętowania życzę! :D :serce:
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: sztani »

telewizor mam 26" więc odbiór dobry .Mecze kodowane w Polsacie oglądam w niemieckiej TV bez problemu :) powoli już z górki .Pozdrawiam Wszystkich którzy tu byli i jeszcze będą na kuracji .Dużo wycieczek jest organizowanych przez biura współpracujące z sanatorium . Np. do Berlina, Kołobrzegu, po bliższej i dalszej okolicy .Jedzenie choć b. skromne wystarcza mi i nie widzę aby kuracjusze dojadali. ( no chyba ,że owoce). Jako surówka króluje kilka razy w tygodniu kapusta z marchewką (zdrowa ;) ) :)
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: Fionka »

Sztani życzę Ci dużo, dużo zdrówka i nadal tak wspaniałego podejścia do życia.Całuski , niestety już bez rybiej łuski ;)
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: sztani »

dzieki Elu i dzięki Wszystkim za mile dobre słowo. Leje deszcz wali o opierzenie z blachy na III pietrze. Mówią ,żę pogoda jest zawsze dobra tylko czasami ubiór do niej jest nieodpowiedni . ja przewidziałem i takie warunki a spacer w deszczu może mieć swój urok. :) oglądam o 21,00 już trzeci mecz ( z chęcią) :)
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: Fionka »

To jest właśnie cały Sztani :)
OtoJaIzabela
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 11 sie 2016 22:28
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: OtoJaIzabela »

Jak to miło czytać tak pozytywne opinie :) Sztani- bardzo dziękuję za szczegółowe relacje :) Ja zmieniłam dziś w ZUS miejsce w którym będę się rehabilitować po operacjach ( kręgosłup i nerki) i się okazuje,ze do Połczyna Gryf trafię ;) I to już.... 2 stycznia :) Mam nadzieję,że zima będzie łaskawa i te wszystkie ścieżki o których piszesz i ja wydepczę :P Ty jechałeś z Zus również,prawda? a pokój masz 1,czy 2 osobowy? i ten telewizor..można wymienić na większy i jest większa opłata wówczas? Pozdrawiam :)
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: ewiko »

Potwierdzam.... Połczyn jest super. A że w styczniu ?, nieważne..... ja byłam cały grudzień, wróciłam baaaardzo zadowolona. Super zabiegi, wspaniali ludzie, super sanatorium.... wszystko na 6. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: sztani »

Tak byłem w ramach prewencji z ZUS ,Pokój jednoosobowy .Jeśli są predyspozycje zdrowotne wymagające jedynki to trzeba podeprzeć się zaświadczeniem lekarskim i już rezerwować bo na turnus prewencyjny jest tylko 6 jedynek Jak byłem były jednocześnie dwa turnusy ZUS na narządy ruchu ""poślizg miedzy jednym a drugim wynosił 2 dni więc było ich na pewno więcej.( pewnie tak jest dalej dwa turnusy) Skutecznej rehabilitacji wypoczynku życzę . TV jeśli będzie mały w pokoju to można porozmawiać z paniami sprzątającymi i jak będzie gdzieś wolny większy to wymienią bez problemu . :) Choć to moloch na około 550 miejsc to ani razu nie dało się tego odczuć ,byłem nawet mile zaskoczony ,że wszystko przebiegało bardzo sprawnie i życzliwie . Zabiegi kończyły się około 15.30-16.00. Wyjątek to pogadanki i relaksacje około 17.00-17.30
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23721
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: grazynamackowiak »

Witam wcześniej pozytywne wpisy, pisałam o Gryfie Polczyn Zdrój :kwiat:
Jakieś drobne makamenty, jak mały telewizor innne robne dla mnie
nie mają znaczenia :) Wszyscy wróciliśmy zadowoleni to najważniejsze 8-) :o
Sztani też zadowolony wrocił , dziękujemy za relace :kwiat:
Pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ