Połczyn-Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: syrenka »

W Gryfie nie byłam w święta ...jak to wygląda ...Opisy wszystkie przeczytałam ....
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: sztani »

Prawie wszyscy kierują się pewnym schematem . Przed wyjazdem pytają o dane sanatorium ,o opis ,wrażenia ,zabiegi .( większość co kolejny wyjazd ,nie bierz do siebie) jednak mało kto opisuje swój pobyt po powrocie. Taka jest niestety prawda. I tu pytam skąd brać wiedzę o sanatoriach. Często jest tak ,że ludzie pytający są wręcz zdegustowani ,że brak opisów( nie dotyczy to w tej chwili Ciebie )JAK SAMI po powrocie nie podzielimy się opinią to jej nie będzie i tyle. Udanego pobytu. :) Jesteś długo na forum więc wiesz jak to wygląda. Tym bardziej potrzebne są wiadomości w czasie COVIDu .
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: syrenka »

Wiem jak to jest ...mam do 27 grudnia może uda mi się urwać w pierwsze święto do domu ...Pożyjemy zobaczymy.Chyba że 4 fala poszybuje i nigdzie nie pojadę .Może jeszcze ktoś się odezwie co jedzie w tym terminie .W samochodzie dużo miejsca na bagaże :lol: Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1258
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: wiktor64 »

Szatan zgodzam sie z tobą ,ale tu tak jest i nie ma na to lekarstwa a puzniej ,
żale że nikt nic nie pisze,przykre to ale prawdziwe :D
EwaKraje
Posty: 1
Na forum od: 05 lis 2021 09:47
Oddział NFZ: Podlaski

Połczyn-Zdrój

Post autor: EwaKraje »

Mam skierowanie do Podhala/Połczyn Zdrój.
Od 10 grudnia. Może ktoś z Białegostoku lub okolic wybiera się również w tym terminie i to własnym transportem?
Chętnie dołączę. Oczywiście partycypuję w kosztach. Ewa
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: ewiko »

Witam serdecznie. Kilka lat temu , miałam ogromną przyjemność spędzić święta w Gryfie. Generalnie Gryf jest moim ulubionym sanatorium. Zabiegi super , pokoje OK , wyżywienie dobre .... czego chcieć więcej. Święta , pomimo że z dala od rodziny wspominam bardzo dobrze. Cudowna atmosfera na kolacji wigilijnej udzieliła się wszystkim kuracjuszom. Wszyscy odświętnie ubrani , uśmiechnięci , składaliśmy sobie życzenia. Piękna choinka była dopełnieniem wieczoru. Panie kucharki wyczarowały wigilijne , pyszne potrawy. Naprawdę ze wzruszeniem wspominam ten wieczór. Miasteczko również pieknie ozdobione. Olbrzymia choinka na rynku , mnóstwo girland na uliczkach i żywa szopka koło cmentarza. Po miasteczku i w okolicach wszystkich sanatoriów przejechała kawalkada Mikołajów na motocyklach .Cały pobyt oczywiście opisałam zaraz po powrocie z kuracji. Trzeba tylko wrócić do poprzednich info na temat Gryfa. Pozdrawiam i udanego pobytu życzę.
ODPOWIEDZ