Połczyn-Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
OtoJaIzabela
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 11 sie 2016 22:28
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: OtoJaIzabela »

Myślicie,że długo będę czekać na skierowanie na turnus rehabilitacyjny z ZUS? Powiedziano mi,ze przyjdzie pocztą,ale ciekawe jaki mają zwyczaj..kiedy takie skierowanie wysyłają? Bo dzwonić o jedynkę to pewnie będę mogła jak będę miała skierowanie,co? Fajnie byłoby mieć w pokoju osobę zbliżoną wiekiem do mojego...a z tego,co czytam w opiniach,to przydział współlokatorki do pokoju to raczej kwestia przypadku ,wiec nie chciałabym ryzykować :D Ostatnio w szpitalu przydzielono mi taką współlokatorkę (mimo,że na przydział czekała również osoba w moim wieku i to na taką samą operację :/ ) że współdzielenie sali z tą panią było traumą gorszą niż sama operacja :o
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: sztani »

Dzwoniąc o jedynkę trzeba mieć skierowanie w ręku. W lewym górnym rogu ( w skierowaniu) napisany jest numer umowy Sanatorium z ZUS a rezerwując trzeba go podać . Tak jest w Połczynie . Po za tym jeszcze nie wiesz dokładne kiedy to nastąpi . cierpliwości :)
OtoJaIzabela
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 11 sie 2016 22:28
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: OtoJaIzabela »

sztani w ZUS podano mi termin...2 styczeń-26 styczeń :) Ja z natury niecierpliwa :D :D :D :lol:
niekiepska2014
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 08 maja 2014 08:59
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: niekiepska2014 »

wczoraj wróciłam z Połczyna Zdroju przebywałam w Gryfie ,byłam na reh. ogólnoustrojowej 21 dni
o pobycie mogę napisać wyłącznie pozytywnie ( a jestem raczej maruda )
pokój miałam bardzo bardzo ładny 1 osobowy , ale byłam w 2 osobowym i również był bardzo ładny,a może jeszcze ładniejszy ,mieszkałam na parterze
zabiegi dobre miałam ich aż 101, wyżywienie jak dla mnie dobre i wystarczające porcje ,jedzenie ani razu nie dokupywałam ,oczywiście owoce i różne przyjemności to owszem
personel w recepcji, na zabiegach,sprzątający bardzo mili.na prawdę było świetnie.

może to dlatego tak wszystko pozytywnie odbierałam , że to jednak jest lato, dużo spacerów
towarzystwo świetne :D
kurier walizkę zawiózł do Połczyna
kurier walizkę z powrotem przywiózł do domu
jak mogłabym być niezadowolona
życie jest piękne :D :D :D
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: ewiko »

Wróciłaś zadowolona , bo w Gryfie jest po prostu super. Cieszę się że wszystko się podobało.... ja również Połczyn wspominam tylko i wyłącznie pozytywnie. Pozdrawiam.
niekiepska2014
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 08 maja 2014 08:59
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: niekiepska2014 »

ewiko :)
świetnie że też tak uważasz, chętnie pojechałabym do Gryfa jeszcze raz.
Pozdrawiam :kwiat:
forumowicz

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: forumowicz »

Ja także bardzo dobrze wspominam Połczyn , co prawda nie byłam w Gryfie tylko w Marcie . :D
Awatar użytkownika
Adela
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8986
Na forum od: 12 lip 2014 15:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: Adela »

Wszyscy wróciliśmy zadowoleni z Połczyna :D
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: basiat »

I ja też miło wspominam Połczyn. Wprawdzie nie Gryf, ale Podhale :D
Awatar użytkownika
Asik
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1858
Na forum od: 18 wrz 2012 16:05
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: Asik »

Chociaż byłam zimą to też jestem zadowolona z pobytu w Połczynie i bardzo chętnie wrócę do "Marty". :)
ODPOWIEDZ