Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
danka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 279
Na forum od: 16 gru 2010 12:40

Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: danka »

Witam!Bardzo proszę o aktualne informacje na temat tego sanatorium.Z góry serdecznie dziękuję.
danka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 279
Na forum od: 16 gru 2010 12:40

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: danka »

Dziękuję,że zaglądacie do mojego postu.A może ktoś coś napisze.Cieplutko pozdrawiam forumowiczów,na których zawsze można liczyć.
AgaMaga
Posty: 4
Na forum od: 09 lip 2016 13:56
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: AgaMaga »

...też jestem chętna na wszelkie informację bo wrześniu tam będę się rehabilitować :)
Awatar użytkownika
Remik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 288
Na forum od: 07 lip 2016 18:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: Remik »

Informacji na forum jest sporo na temat tegoż ośrodka.Byłem tam z 3 lata temu nie sądze ,że coś się zmieniło ,jeśli masz konkretne pytania zadaj je a ja odpowiem ewentualnie :)
Awatar użytkownika
sabe50
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 912
Na forum od: 18 kwie 2014 05:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: sabe50 »

AgaMaga pisze:...też jestem chętna na wszelkie informację bo wrześniu tam będę się rehabilitować :)
Witam - wpiszcie sobie w wyzszukiwanie zaawansowane / prawy, górny róg / miejscowośc i nazwę sanatorium - pozdrawiam
danka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 279
Na forum od: 16 gru 2010 12:40

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: danka »

Sabe50!Dziękuję za radę.Niewiele było na 27 stronach napisane na temat Domu Zdrojowego.Większość to stare informacje.
danka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 279
Na forum od: 16 gru 2010 12:40

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: danka »

Remik!Napisz proszę na temat pokoi(czy są jedynki dla NFZ-tu,jakie są warunki).Czy zabiegi są na miejscu?
Awatar użytkownika
Remik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 288
Na forum od: 07 lip 2016 18:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: Remik »

To nawijam w głównym domu zdrojowym jedynek nie było bo wszystko co jest to dla Niemców jedynie ja miałem fuksa bo z rana dostałem dwójkę to dało się żyć. Niestety są wieloosobowe inne 3,4.Nasz pokój był powiem dość spory jak na warunki NFZ ,dwie windy w budynku.Za tv pobierają spore opłaty ale ja nie zapłaciłem miałem laptopa więc podziękowałem a oni mieli problem bo wynosili tv :D żebym nie oglądał .Zabiegi mogą być(nie muszą) aż w czterech różnych budynkach nawet jeden ten sam zabieg będzie w różnych obiektach np gdzie indziej bicze szkockie gdzie indziej kąpiele wodne ,prądy itd. Może o jedynkę o ile jest taka opcja zadzwonić i się dowiedzieć (choć w sezonie na bank pewnie nie będzie)w innych domach im podległych a jest ich tam kilka. Część osób mimo skierowania do Domu zdrojowego był przeniesiona do innych z powodu Niemców .Pokoje ładne jak wspominałem tv ,czajnik ,nie pamiętam czy były szklanki bo miałem kubek:),jeśli mogę w czymś jeszcze pomóc chętnie odpowiem,sory za ewentualne błędy i chaotyczne pismo :)
danka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 279
Na forum od: 16 gru 2010 12:40

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: danka »

Remik serdecznie dziękuję za informacje(wiem już trochę więcej).Może mógłbyś mi polecić nocleg niedaleko Domu Zdrojowego?
Awatar użytkownika
Remik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 288
Na forum od: 07 lip 2016 18:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: Remik »

tak wczoraj pisałem odnośnie tego w innym temacie wpisz w internet apartamenty carmen Świeradów zdrój i tam znajdziesz od 30,40 zł już pokoje około 200m od domu zdrojowego blisko biedronki :)byłem ,nocowałem ,polecam
ODPOWIEDZ