Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
danka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 279
Na forum od: 16 gru 2010 12:40

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: danka »

Jeszcze raz dziękuję.
Agnes
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 321
Na forum od: 09 maja 2011 11:27
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: Agnes »

Poszukuję info czy w Domu Zdrojowym pokoje posiadają balkony :?: Może ktoś mi pomoże rozwikłać tę zagwostkę ;)
hipek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 243
Na forum od: 09 lis 2015 15:00
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: hipek »

Witam.

Zdecydowana większość pokoi w Domu Zdrojowym posiada balkony.

Pozdrawiam
Hipek
Agnes
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 321
Na forum od: 09 maja 2011 11:27
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: Agnes »

I to jest rewelacyjna wiadomość przy piątku :lol: :!:
Dziękuję hipciu ;)
Agnes
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 321
Na forum od: 09 maja 2011 11:27
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: Agnes »

Byłam, na własne oczy zobaczyłam i chyba już więcej nie chciałabym tam pojechać :arrow: opisuję jak ja zarejestrowałam pobyt:
Zakwaterowanie
Przyjechałam o 8 rano myśląc, że będzie możliwość wyboru pokoju jak w innych ośrodkach a tu proszę....niespodzianka :!: w recepcji powitały mnie dwie bardzo naburmuszone panie, które na moją prośbę o pokój z balkonem odparły, że każdy by tak chciał, że nie ma ich za wiele i że teraz jeszcze w pokojach są kuracjusze no i że one mi coś tam dadzą ale nie wiedzą czy balkon jest "czynny". W tym momencie zrozumiałam, że te panie pracują tam za karę i nie są stworzone do obsługi kuracjuszy :evil: Kipiało od nich złością na odległość wrrrr. Dostałam pokój na 1 piętrze niestety w starej części B ale o możliwość wejścia do pokoju, to muszę pytać pokojowe bo one nie wiedzą kiedy wyprowadzą się obecni kuracjusze :lol: Poczułam się jak z "gorszego sortu" :lol: Podłoga skrzypiała, pokój ciemny na tyle, że nawet w słoneczny dzień trzeba było zapalać światło. Jedyny plus, to upragniony balkon (zadaszony i też ponury) a na nim mega duża suszarka :o Łazienka była schludna i czysta ;)
Wyżywienie
Dla mnie rewelacja. Miałam dietę lekkostrawną ale niestety przytyłam. Posiłki były smaczne i powtarzały się dopiero po 14 dniach. Kelnerki bardzo miłe i uśmiechnięte.
Zabiegi
Zabiegi miałam dobrze dobrane. Takie jak chciałam (pole magnetyczne, tens, plastry borowinowe, kąpiel świerkowa, aquvibron, gimnastyka ogólna i kuracja pitna :lol: Rehabilitanci bardzo sympatyczni, pomocni i zawsze uśmiechnięci. Nie było problemu z zamianą godziny zabiegu.
Rozrywka/integracja
Brak zebrania informacyjnego. Kuracjusz pozostawiony sam sobie. Bardzo lakoniczne informacje na temat wycieczek przekazano nam podczas obiadu aaaa i jeszcze powiedziano, że jak zabraknie chlebka ciemnego to się dokroi :lol: :lol: i to na tyle info. Resztę trzeba było samemu zwęszyć :lol: A wielka szkoda, bo mając tak fajną restaurację jak Bohema można było zorganizować "tańce integracyjne" :cry:
Sama okolica piękna. Pogoda była cudna więc udało mi się zdobyć okoliczne górki i miasteczka. Jest co zwiedzać i podziwiać no i oczywiście nacieszyć oko :serce:

To tyle z moich refleksji. Uczucia mam mieszane. Chyba przytłoczył mnie ten ciemny bez światła dziennego pokój w starej części i brak kompetencji recepcji. Nie chciałabym tam pojechać kolejny raz :(
kalinka 71
Posty: 1
Na forum od: 21 maja 2019 06:15

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: kalinka 71 »

danka pisze: 05 lip 2016 17:32 Witam!Bardzo proszę o aktualne informacje na temat tego sanatorium.Z góry serdecznie dziękuję.
prywatnie to ok,jeśli z NFZ to nie polecam.Pokoje to najgorszej maści noclegownie, 4 osoby w pokoju, Jedzenie takie na przetrwanie
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1384
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: Pancernz »

Wyszukaj inne opinie ,ja tam serdecznie polecam piękny pobyt aż miło wspominam ,porozrzucane zabiegi w kilku miejscach,jedzenie skromne ale wszystko inne rekompensuje ,polecam na 100%
ODPOWIEDZ